Πως μπορώ να βοηθήσω

Εδώ μπορείς να γράψεις πώς μπορείς να βοηθήσεις
Evanmir
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 12:14

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Evanmir » 05 Ιαν 2012, 12:50

Καλή μέρα και καλή χρονιά, μόλις σήμερα ήρθα σε επαφή με το κίνημα των πειρατών και ομολογώ ότι εξεπλάγην θετικά. Πιστεύω ότι το κόμμα πειρατών μπορεί να δώσει ελπίδα σε όλους αυτούς τους ανθρώπους που γυρίζουν την πλάτη τους στο παλιό πολιτικό σύστημα, που νιώθουν να τους πνίγει η αδικία και η διαφθορά της πολίτικης ολιγαρχίας, και που θέλουν να προχωρήσουν μπροστά στο μέλλον με αξιοπρέπεια και θάρρος. Θα ήθελα να βοηθήσω με οποιοδήποτε τρόπο μπορώ. Μένω Καβάλα.

Nassos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:59
Τοποθεσία: Athens

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Nassos » 05 Ιαν 2012, 15:10

Καλησπέρα και καλη χρονιά σε όλους.

Ίσως αντί ο καθένας μας να λέει που μπορεί να βοηθήσει και τι μπορεί να κάνει, η διαδικασία να γινόταν αντίστροφα.
Δηλαδή, σε ποιούς τομείς χρειάζομαστε κάτι και είμαι βέβαιος οτι για κάθε ένα θέμα που προκύπτει θα βρίσκονται τουλάχιστον 2 εθελοντές για να το υλοποιήσουν.

Μπορώ να βοηθήσω σε θέματα τεχνολογίας, δικτύων υπολογιστών, web developing και γενικά στον τομέα της Πληροφορικής και της Ασφάλειας της Πληροφορίας, όμως μπορώ να βοηθήσω γενικά από τύλιγμα πιτόγυρων, δακτυλογράφηση, μετάφραση, χαμάλης.....όπου μπορώ οτι μπορώ.

Νάσος
Religion is just synthetic frippery. Unnecessary in our expanding global culture efficiency.

iordanis71
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 19:52

Πως μπορω να βοηθησω

Δημοσίευσηαπό iordanis71 » 05 Ιαν 2012, 21:55

Παιδια καλησπερα
Ειμαι ο Ιορδανης 40 ετων στελεχος μιας μεγαλης εταιρειας
αριστος γνωστης των οικονομικων .Ειμαι στην διαθεση σας για οτι χρειαστειτε

thanos
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:24

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό thanos » 06 Ιαν 2012, 02:46

Καλησπέρα και από μένα!
Όπως φαίνεται και από το "nick" που διάλεξα, με λένε Θάνο και ασχολούμαι με πάθος με ότι αφορά την πληροφορική. Χάρηκα πολύ με την ίδρυση του κόμματος και θα ήθελα με χαρά να βοηθήσω όπου μπορώ. Έχω αρκετή εμπειρία με προγραμματισμό, τελευταία ασχολούμαι με εφαρμογές android, αλλά και κάποιες γνώσεις σε cms, photoshop...
Μένω Χαλκιδική και θα προωθήσω το κόμμα όσο το δυνατόν περισσότερο! Φύγαμε και καλή επιτυχία!!

Bill
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 14:14
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Bill » 06 Ιαν 2012, 14:55

Καλησπέρα και καλή χρονιά,Βασίλης λέγομαι και θέλω να βοηθήσω αυτήν την προσπάθεια όσο μπορώ.Αυτό που με τράβηξε στο κάλεσμα ήταν το "'Αμεση δημοκρατία". Τα χιαστί κόκκαλα με την νεκροκεφαλή ανεμίζουν ψηλά στο κατάρτι!Καλό μας ταξίδι.
Life too short to cry,long enough to try!

MakisΝikaia
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 17:20

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό MakisΝikaia » 06 Ιαν 2012, 17:30

Καλησπερα παιδια!Διαβασα το καταστατικο και συμφωνω με τις θεσεις σας!Πιστευω στην Αμεση Δημοκρατια και κανω οτι μπορω ωστε να ξυπνησω οσους μπορω περισσοτερους!Ελπιζω πραγματικα να καταφερουμε να βελτιωσουμε την κατασταση!Θα διαδωσω οσο μπορω την προσπαθεια αυτη!Ελπιζω να γινουν και συναντησεις για επομενες δρασεις!Καλο αγωνα!!!
Μας αξιζει,οτι διεκδικουμε!

Grouvi
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 16:34

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Grouvi » 06 Ιαν 2012, 19:26

Καλώς σας βρήκα και εγώ με λένε Πάνο και θα βοηθήσω όπως και όπου μπορώ.

mike1966
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 10:52
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό mike1966 » 06 Ιαν 2012, 20:23

Καλησπέρα παιδιά,
ως μάχιμος εκπαιδευτικός και χομπίστας των Η/Υ, να προσφέρω όσες υπηρεσίες μου είναι εύκολο.
Αν όλοι δώσουμε εκεί που μπορούμε, τα πράγματα θα πάνε πιο εύκολα από όσο πιστεύουμε.
Καλή συνέχεια.
Χρόνου φείδου. Σπεύδε βραδέως.

unauthorized
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 04:21

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό unauthorized » 08 Ιαν 2012, 05:14

Εργάζομαι σε μεγάλη εταιρία πληροφορικής στο εξωτερικό, στον τομέα της ψηφιακής εκπαίδευσης, με περιοχή ευθύνης την Ευρώπη. Μπορώ να βοηθήσω σε θέματα παιδείας. Υπάρχουν ιδέες για νέα μοντέλα εκπαίδευσης που τώρα αρχίζουν να ωριμάζουν στην Ευρώπη και αντικαθιστούν το παλιό μοντέλο του "καθηγητής μιλάει - μαθητές ακούνε". Πιστεύω πως ταιριάζει με το χαρακτήρα του κόμματος.

Let me know. Είμαι εδώ για να βοηθήσω.

ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 10:16

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ » 08 Ιαν 2012, 11:08

Εγω διατηρω επιχειρηση με σκαφη αναψυχης στην λακωνια που κοντευει να ναυαγησει..επισης εχω εξαγωγικη εταιρεια εμποριας και εμφιαλωσης εξτρα παρθενου ελαιολαδου κατα 80% δικης μου παραγωγης αναγνωρησμενο διεθνως ως ανωτερης ποιοτητας και το τρωο μονος μου λογω του συστηματος.Και ζω στην μανη οπου παραδοσιακα εχουμε πληθωρα απο οπλα(κανονια,αυτοματα,πιστολια κτλ) οπου μπορουν να χρειαστουν για το πειρατικο αμυντικα


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες