ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ

omissman
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 11 Ιαν 2012, 16:15
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ

Δημοσίευσηαπό omissman » 27 Μαρ 2012, 18:57

Με ιδιαιτερη λυπη ενημερωνω τα μελη της επιτροπης περιβαλλοντος οτι δεν επιθυμω πλεον να φερω την ευθυνη του συντονιστη της επιτροπης . Προτιμω να παραμεινω σαν απλο μελος στην επιτροπη και να συνεισφερω οσο και οπως μπορω στο εργο της. Οι λογοι ειναι απολυτως προσωπικοι και εχουν να κανουν με τις προσωπικες μου αρχες για τις οποιες δεν ειμαι διατεθειμενος να κανω την παραμικρη παραχωρηση. Ως εκ τουτου η αποφαση μου αυτη ειναι Οριστικη και Αμετακλητη.

ευχαριστω τα μελη της επιτροπης που μεχρι τωρα με στηριξαν με την εμπιστοσυνη τους.
Νέες "πειρατικές" αρχές :
1. Δρυός πεσούσης πας "πειρατής" ξυλεύεται
2. Ουδείς ασφαλέστερος εχθρός από τους ευεργετηθέντες ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ
3. Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα , στο τέλος τον τρώνε οι κότες

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ

Δημοσίευσηαπό agelos » 27 Μαρ 2012, 20:10

γιωργο αν και λυπαμαι με την αποφαση σου μιας και νομιζω οτι εισαι το πιο ενεργο μελος της επιτροπης, απο την αλλη ξερω οτι ηδη κανεις πολλα για το κομμα και δεν εχω την απαιτηση να αλλαξεις την αποφαση σου. ελπιζω τουλαχιστον να παραμεινεις στην επιτροπη για το περιβαλλον εστω και σαν απλο μελος. οποιος απο την επιτροπη θελει να παρει τη θεση του γιώργου ας το ανακοινωσει εδω. θα ελεγα εγω αλλα ειναι καποιες φορες που λογο συνδεσης δεν μπορω να συνδεομαι οποτε μαλλον δεν κανω.

φιλικα πάντα

άγγελος
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ

Δημοσίευσηαπό kailor » 28 Μαρ 2012, 00:31

Κρίμα Γιώργο, πιστεύω ότι είσαι καλύτερα εσύ για αυτή την θέση, εννοώ την θέση του συντονιστή...

Λέω να δηλώσω ενδιαφέρον για την θέση του Συντονιστή, αλλά όπως και όλοι μας πιστεύω σε μερικά θέματα είμαι λίγο άπειρος.

Περισσότερα που ξέρω για τα θέματα του περιβάλλον είναι για τα Άγρια Ζώα και την πράσινη ενέργεια, μετά λίγο ξέρω για άλλα θέματα.

Αλλά όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε πολλά.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 4 και 0 επισκέπτες