ομάδα ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

ομάδα ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό agelos » 13 Μάιος 2012, 19:53

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ: ΤΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΜΕΛΗ: ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΚΟΝΤΟΓΟΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τελευταία επεξεργασία από 2 και agelos, έχει επεξεργασθεί 14 φορά/ες συνολικά
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 13 Μάιος 2012, 21:11

Ερώτηση κρίσεως,

Μέλη θεωρούνται όσοι κατάφεραν να βρίσκονται στην συνάντηση στο mumble?
Γιατί το όνομά μου, παρόλο πουεξέφρασα την επιθυμία να συμμετάσχω δεν υπάρχει αλλά και ούτε αιτιολογία απόρριψης της αίτησής μου.
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό kailor » 13 Μάιος 2012, 21:19

Kotsos έγραψε:Ερώτηση κρίσεως,

Μέλη θεωρούνται όσοι κατάφεραν να βρίσκονται στην συνάντηση στο mumble?
Γιατί το όνομά μου, παρόλο πουεξέφρασα την επιθυμία να συμμετάσχω δεν υπάρχει αλλά και ούτε αιτιολογία απόρριψης της αίτησής μου.


kotso, που μπορούμε να ξέρουμε εάν θες να συμμετάσχεις.

απλώς δήλωσες ενδιαφέρον. δεν σε απορρίψαμε. απλώς γράψαμε όσοι συμμετείχαν στην συνάντηση.

sirfun2
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 15 Ιαν 2012, 22:26
Τοποθεσία: Σύρος

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό sirfun2 » 13 Μάιος 2012, 21:20

μέλη είναι όσοι δήλωσαν στην επιτροπή
δεν σου είπε κανείς να μην έρθεις.εσύ δεν ήρθες, εδώ ήρθαν άτομα που δεν δήλωσαν στο φόρουμ
δεν έχουμε λεφτά για προσκλήσεις :D
και το όνομα σου δεν μπορεί να το βάλει κανείς αν δεν σε ρωτήσει!!
άσε που δεν το ξέρουμε κιόλας

mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό mankasp » 13 Μάιος 2012, 21:24

Ερώτηση, γιατί από επιτροπή το αλλάξατε τον τίτλο σε ομάδα; Θα προκαλέσει σύγχυση με τις ομάδες εργασίας.
https://twitter.com/e_kastrinakis

sirfun2
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 15 Ιαν 2012, 22:26
Τοποθεσία: Σύρος

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό sirfun2 » 13 Μάιος 2012, 21:26

ας το κάνουμε επιτροπή

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 13 Μάιος 2012, 21:51

sirfun2 έγραψε:μέλη είναι όσοι δήλωσαν στην επιτροπή
δεν σου είπε κανείς να μην έρθεις.εσύ δεν ήρθες, εδώ ήρθαν άτομα που δεν δήλωσαν στο φόρουμ
δεν έχουμε λεφτά για προσκλήσεις :D
και το όνομα σου δεν μπορεί να το βάλει κανείς αν δεν σε ρωτήσει!!
άσε που δεν το ξέρουμε κιόλας


Sirfun2 στο σχετικό νήμα για δήλωση συμμετοχής νομίζω ότι δήλωσα συμμετοχή.
Όσο στο νήμα για την οργάνωση της συνάντησης νομίζω ότι έχω γράψει ότι θα προσπαθήσω να είμαι αλλα δεν εγγυάμαι ότι θα τα καταφέρω.
Επίσης ακόμα και αν ακόμα για τεχνικούς λόγους που οφείλονται στους διαχεοριστές του φόρουμ, δεν μπορώ να συμμετάσχω σε ψηφοφορίες, νομίζω ότι ψηφίστηκε ότι όσοι δηλώνουν συμμετοχή σε μία επιτροπή αναφέρεται το ονοματεπώνυμο τους.

Όλα αυτά μαζί νομίζω ότι δικαιολογούν την απορία μου και ακυρώνουν όσα λές παραπάνω.
Στην τελική θα μπορούσες να βάλεις και μία γραμμή στο αρχικό ποστ λέγοντας ότι συμμετοχή δήλωσαν και οι ...........
Οι οποίοι δεν παρεβρέθησαν στην συνάντηση και δεν μπορούμε να αναφέρουμε τα ονόματά τους.
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ομάδα ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό agelos » 13 Μάιος 2012, 22:01

το αλλαξα. βρε παιδια αυτο το θεμα ειναι προς ενημερση ολων ποιοι ειναι στην πιτροπη μεχρι στιγμης μην γρααφουμε απο κατω.,
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

sirfun2
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 15 Ιαν 2012, 22:26
Τοποθεσία: Σύρος

Re: ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό sirfun2 » 14 Μάιος 2012, 00:28

Kotsos έγραψε:
sirfun2 έγραψε:μέλη είναι όσοι δήλωσαν στην επιτροπή
δεν σου είπε κανείς να μην έρθεις.εσύ δεν ήρθες, εδώ ήρθαν άτομα που δεν δήλωσαν στο φόρουμ
δεν έχουμε λεφτά για προσκλήσεις :D
και το όνομα σου δεν μπορεί να το βάλει κανείς αν δεν σε ρωτήσει!!
άσε που δεν το ξέρουμε κιόλας


Sirfun2 στο σχετικό νήμα για δήλωση συμμετοχής νομίζω ότι δήλωσα συμμετοχή.
Όσο στο νήμα για την οργάνωση της συνάντησης νομίζω ότι έχω γράψει ότι θα προσπαθήσω να είμαι αλλα δεν εγγυάμαι ότι θα τα καταφέρω.
Επίσης ακόμα και αν ακόμα για τεχνικούς λόγους που οφείλονται στους διαχεοριστές του φόρουμ, δεν μπορώ να συμμετάσχω σε ψηφοφορίες, νομίζω ότι ψηφίστηκε ότι όσοι δηλώνουν συμμετοχή σε μία επιτροπή αναφέρεται το ονοματεπώνυμο τους.

Όλα αυτά μαζί νομίζω ότι δικαιολογούν την απορία μου και ακυρώνουν όσα λές παραπάνω.
Στην τελική θα μπορούσες να βάλεις και μία γραμμή στο αρχικό ποστ λέγοντας ότι συμμετοχή δήλωσαν και οι ...........
Οι οποίοι δεν παρεβρέθησαν στην συνάντηση και δεν μπορούμε να αναφέρουμε τα ονόματά τους.

οκ κανένα θέμα
την επόμενη αν κρατάω τα πρακτικά θα το κάνω όπως το λες
απλά αν μπορείς να έρχεσαι έστω και για λίγο στις συναντήσεις να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα ώστε να μην γυρνάμε πίσω μετά
αν έχεις γίνει μέλος πες στον άγγελο το όνομα σου με πμ να σε προσθέσει στην λίστα


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες