ας οργανωθουμε

Ενημερώνει ψηφιακά ενδιαφερόμενους ή Νέα Μέλη. Συντάσσει Χρηστικούς Οδηγούς.
agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό agelos » 25 Φεβ 2012, 14:52

φιλοι πειρατες ηρθα νομιζω η ωρα να οργανωθουμε κι εμεις εδω. μιας και η σωστη ενημερωση εχει να κανει και με την σωστη επεκταση του κομματος εχουμε ενα σετικα δυσκολο κομματι. πάμε όμως να δούμε ποιοι έχουμε δηλώσει συμμετοχή.

επικουρικά: Z53
koukouvaou
crisal

κυριως:
Dimitris Zappas
SilindeElendil
kchef
laskaris_vasilis
thita
θεοδοσης



εμενα δε με εβαλα πουθενα. δεν μπορω να ειμαι αποκλειστηκα εδω μιας και εχω εγραφει και σε αλλες αλλα δε θελω να ειμαι και μονο "επικουρικα" θα βάλω τα δυνατα μου πάντως όπως μπορώ.



πάμε λοιπόν να μιλήσουμε πως μπορούμε να το κάνουμε? τι εννοουμε με την φραση ψηφιακη ενημερωση νεων μελων? υποθετω οτι δεν εχει να κανει σχετικα με την ενημερωση πανω στην ψηφιακη τεχνολογια αλλα ενημερωση νεων μελων μεσα απο το pc :D

πιστευεται ότι χρειάζεται να έχουμε κάποια συντονιστηκη επιτροπή η απλα μπορούμε να μαζευομαστε ολοι μαζι σαν μια παρεα πχ μεσω skype και να λεμε ποιος κινησεις θα μπορουσαμε πανω στην ενημερωση να πραγματοποιήσουμε? περιμένω ιδέες
Τελευταία επεξεργασία από 3 και agelos, έχει επεξεργασθεί 26 φορά/ες συνολικά
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

kchef
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 03:39

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό kchef » 25 Φεβ 2012, 16:38

Meeting μέσω pc +1

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 25 Φεβ 2012, 20:32

kchef έγραψε:εμενα δε με εβαλα πουθενα. δεν μπορω να ειμαι αποκλειστηκα εδω μιας και εχω εγραφει και σε αλλες αλλα δε θελω να ειμαι και μονο "επικουρικα" θα βάλω τα δυνατα μου πάντως όπως μπορώ.


πολυ σωστος νομιζω ολοι το ιδιο πρεπει να κανουμε εκτως των βασικων. οπου μπορουμε οπως μπορουμε
+1

επισεις οι συνομιλιες μπορουν να γινωνται μεσω skype ευκολο και προσιτο για ολους πιστευω.
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

Z53
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 224
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 20:50

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό Z53 » 26 Φεβ 2012, 13:12

Skype : zannisf
Το google+ το έχει δοκιμάσει κανείς ? (Να μοστράρουμε και τις φάτσες μας :D )
Ζαννής Φραγκάκης (Αρχιτέκτονας)

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό James » 28 Φεβ 2012, 15:44

Θα ήθελα να παρακαλ´εσω να περιμένουμε λίγο τη στελ´εχωση των άλλων ομ´αδων, δεδομένου ότι έχουμε δηλώσει και σε άλλες ομάδες, οπ´οτε λίγες μ´ερες αναμονή.
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό agelos » 28 Φεβ 2012, 23:57

Dimitris Zappas έγραψε:Θα ήθελα να παρακαλ´εσω να περιμένουμε λίγο τη στελ´εχωση των άλλων ομ´αδων, δεδομένου ότι έχουμε δηλώσει και σε άλλες ομάδες, οπ´οτε λίγες μ´ερες αναμονή.



εχει ενα δικιο ο φιλος δημητρης. :)
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό James » 07 Μαρ 2012, 01:52

Λοιπόν πρέπει να ξεκινήσει και εδω, από ότι βλέπω είμαστε κοινοί και σε άλλες ομάδες
Την Πέμπτη στις 22.00 έχουμε τηλεδιάσκεψη με την ομάδα δράσης συντονιστείτε στο mumble και ρίξετε μιά ματιά στην ομάδα δράσης γιά περισσότερες πληροφορίες και γενικά το πώς το πάμε μέχρι τώρα.
Ήδη κάποια θέματα είναι κοινά.
Αυτό προτείνω τι λέτε?
Μη ξεχνάμε την Κυριακή διάσκεψη στην Αθήνα.
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ας οργανωθουμε

Δημοσίευσηαπό agelos » 07 Μαρ 2012, 11:52

εγω θα ειμαι εκει. αν θελω ας κανω κι αλλιως :P
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες