Κάποια ερωτήματα.

Για κάθε άλλη Δράση η οποία χρειάζεται σχεδιασμό, οργάνωση και εκτέλεση.
stergios
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 11:56

Κάποια ερωτήματα.

Δημοσίευσηαπό stergios » 16 Μαρ 2012, 18:24

φίλτατοι γεια σας,
μετά τη συγκέντρωση της Κυριακής προσπάθησα με επιμονή να βρω την ομάδα για την Εκπαίδευση αλλά μάταια. Ίσως είμαι λίγο "έξω" από το forum αλλά μήπως θα πρέπει να συντονιστούμε καλύτερα και για όσους δεν είναι εξπέρ σε ορισμένα θέματα.
προσπαθώ, επίσης, να δω τι μπορώ να προσφέρω μέσα από τις ομάδες δράσης αλλά και πάλι βλέπω μόνο τετελεσμένα γεγονότα.
Αν κάποιος έχει την διάθεση ας μας πληροφορήσει όλους με κάποιο πιο αναλυτικό κείμενο.
ευχαριστώ

Thermaikos
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 01 Μαρ 2012, 00:04
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κάποια ερωτήματα.

Δημοσίευσηαπό Thermaikos » 16 Μαρ 2012, 18:35

stergios έγραψε:φίλτατοι γεια σας,
μετά τη συγκέντρωση της Κυριακής προσπάθησα με επιμονή να βρω την ομάδα για την Εκπαίδευση αλλά μάταια. Ίσως είμαι λίγο "έξω" από το forum αλλά μήπως θα πρέπει να συντονιστούμε καλύτερα και για όσους δεν είναι εξπέρ σε ορισμένα θέματα.
προσπαθώ, επίσης, να δω τι μπορώ να προσφέρω μέσα από τις ομάδες δράσης αλλά και πάλι βλέπω μόνο τετελεσμένα γεγονότα.
Αν κάποιος έχει την διάθεση ας μας πληροφορήσει όλους με κάποιο πιο αναλυτικό κείμενο.
ευχαριστώ

Επιτροπή για την Παιδεία στο παρακάτω link
viewforum.php?f=77
----Με κουράζουν τα κείμενα που είναι μόνο κεφαλαία γράμματα και greeklish----

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Κάποια ερωτήματα.

Δημοσίευσηαπό anestis » 16 Μαρ 2012, 19:21

Στέργιο
οι Ομάδες Δράσης ασχολούνται με πρακτικά θέματα
οι Επιτροπές με προγραμματικά

Τίποτα δεν είναι "κλειστό" σε όλα η πρόσβαση και η προσφορά ελευθερη.


stergios έγραψε:φίλτατοι γεια σας,
μετά τη συγκέντρωση της Κυριακής προσπάθησα με επιμονή να βρω την ομάδα για την Εκπαίδευση αλλά μάταια. Ίσως είμαι λίγο "έξω" από το forum αλλά μήπως θα πρέπει να συντονιστούμε καλύτερα και για όσους δεν είναι εξπέρ σε ορισμένα θέματα.
προσπαθώ, επίσης, να δω τι μπορώ να προσφέρω μέσα από τις ομάδες δράσης αλλά και πάλι βλέπω μόνο τετελεσμένα γεγονότα.
Αν κάποιος έχει την διάθεση ας μας πληροφορήσει όλους με κάποιο πιο αναλυτικό κείμενο.
ευχαριστώ
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες