Τηλεοπτική διαφήμιση?

Κείμενα, Δελτία Τύπου, Newsletters, Μεταφράσεις, προώθηση του κόμματος σε "κλασικά" και νέα Μέσα.
Admax
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 16:57

Τηλεοπτική διαφήμιση?

Δημοσίευσηαπό Admax » 15 Ιουν 2012, 18:08

Χαίρεται! Καθώς δεν είτα τι να κάνω και είπα να ανοίξω το χαζοκούτι πέτυχα αρκετές διαφημίσεις διαφορων κομματων
Η Ερώτηση μου είναι η εξής.. Γιατί δεν έχουμε βγάλει και εμείς καμια διαφήμιση στην Τηλεόραση? Καλο το google και το facebook και το tweeter αλλα κακά τα ψέματα την TV την ανοίγουμε όλοι που σημαίνει εκτόξευση δημοτικότητας των πειρατών....Μπορεί να κάνω και λάθος αλλα μια άλλη γνώμη θα μου άρεσε να την διαβάσω! :)

Αυτά..! :roll:
Οι πολίτες δεν πρέπει να φοβούνται την κυβέρνηση! Η κυβέρνηση θα πρέπει να φοβάται τους πολίτες!
[img]http://www.speedtest.net/result/872431200.png[/img]

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Thleoptikh diafimish?

Δημοσίευσηαπό kailor » 15 Ιουν 2012, 18:09

έχουμε βγάλει τηλεοπτικά spot σχεδόν σε όλα τα μεγάλα κανάλια.

Alexandra_M
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: 27 Μαρ 2012, 08:15

Re: Τηλεοπτική διαφήμιση?

Δημοσίευσηαπό Alexandra_M » 15 Ιουν 2012, 20:02

Αγαπητέ Admax, εύλογη η απόρροια σου. Και δεν κάνεις λάθος. Πράγματι μπορούν να μας είναι χρήσιμα όλα αυτά τα εργαλεία/μέσα .

Να υπενθυμίσουμε λοιπόν τα εξής:
1. Θα σημειώσω κι εγώ, όπως προανέφερε και ο Kailor, πως έχουν βγει σποτάκια κι έχουν σταλεί στα ΜΜΕ (ραδιόφωνο και TV) έχουν γίνει πολλά τηλεφωνήματα, έχουν σταλεί e-mail (κτλ κτλ) ώστε να παίζονται τα σποτάκια αυτά όπως δικαιούται το κόμμα βάση ΦΕΚ.

2. Oι πειρατές δεν έχουν τα χρήματα που χρειάζονται για να πληρώσουν το …κάτι παραπάνω ώστε να αγοράσουν επιπλέον τηλεοπτικό χρόνο σε ζώνες υψηλής τηλεθέασης. Κυνηγάμε όμως το να μας παίξουν στον τηλεοπτικό χρόνο που δικαιούμαστε.
Έστω,ότι είμαστε σωστοί.Παραμένουμε«λάθος»αν απευθυνόμαστε σ εσφαλμένους δέκτες.
Ότι είμαστε σωστοί,έστω.Παραμένουμε«λάθος»αν μεταχειριζόμαστε εσφαλμένως την ορθότητα μας.
Άλλη 1 λανθασμένη μου σκέψη;Τότε αν δεν είμαι σωστή,απόδειξε μου πως κάνω λάθος(me)

crisal
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 01:51
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Τηλεοπτική διαφήμιση?

Δημοσίευσηαπό crisal » 16 Ιουν 2012, 02:05

Video Spot μας παιξαν τις τελευταιες ημερες σε όλα τα μεγαλα καναλια και σε καλες ζωνες μαλιστα.

Μας δοθηκε επισημα απο το κράτος για διαφημιση σε TV 32000 euro και τα χρησιμοποιησαμε σχεδον ολα.

(τα χρηματα δεν δοθηκαν σε εμας, σε εμας δοθηκε τηλεοπτικος χρονο που τον καλυψαμε)

Admax
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 16:57

Re: Τηλεοπτική διαφήμιση?

Δημοσίευσηαπό Admax » 16 Ιουν 2012, 03:36

μάλιστα! ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! όπως βλέπουμε οι καιροί είναι αρκετά δύσκολοι και κάποιοι απότι βλέπουμε προσπαθούν να το εκμεταλλευτούν αλλα ρόδα είναι και γυρίζει...

thnx παιδιά!! :)
Οι πολίτες δεν πρέπει να φοβούνται την κυβέρνηση! Η κυβέρνηση θα πρέπει να φοβάται τους πολίτες!
[img]http://www.speedtest.net/result/872431200.png[/img]


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες