Διεθνής Συνεταιριστική Συμμαχία

Νέα και ειδήσεις από τον χώρο των Πειρατών
apolimer
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 20 Απρ 2012, 18:31
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Διεθνής Συνεταιριστική Συμμαχία

Δημοσίευσηαπό apolimer » 17 Ιουν 2012, 22:16

Τις 20 Ιουνίου και ώρα 17:00 σε αίθουσα του Επικουρικού Ταμείου του Οργανισμού Δημοσιογράφων στην οδό Σισίνη 18 στην Αθήνα ( κοντά στο Μέγαρο Μουσικής επί της Ηριδανού ) θα γίνει ενημέρωση από τον Marc Noel Υπεύθυνο Διεθνούς Συνεταιριστικής Ανάπτυξης του Ευρωπαϊκού Τμήματος της Διεθνούς Συνεταιριστικής Συμμαχίας (ICA).
Αν ενδιαφέρεται κάποιος να ενημερωθεί από "πρώτο χέρι" για το τι είναι η κοινωνική οικονομία και πως έχουν δομηθεί σε όλο τον κόσμο εκτός βέβαια της ελλάδας
ας επικοινωνήσει με τον
Λουκά Μπρέχα τηλ. 6972404946 e-mail lmprecha@cc.uoi.gr , info@diktio-kapa.dos.gr

http://diktio-kapa.dos.gr

apolimer
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 20 Απρ 2012, 18:31
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Re: Διεθνής Συνεταιριστική Συμμαχία

Δημοσίευσηαπό apolimer » 18 Ιουν 2012, 18:02

Χμμμμ επειδή δεν βλέπω και πολλούς εθελοντές και επειδή ρώτησα και τον λουκά αν φιλοτιμήθηκε κανένας να πάρει κάνα τηλέφωνο
σας ανακοινώνω ότι παρότι από γιάννενα θα βάλω 100 ευρώ βενζίνα και θα πἀω εγώ. Αυτό κι αν είναι βαυκαλισμός .........
αλλά δεν γαμιέται θα το κάνω κι αυτό............... υποθέτω θα βρώ έναν πειρατή να με φιλοξενήσει για μέρα ........

apolimer
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 20 Απρ 2012, 18:31
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Re: Διεθνής Συνεταιριστική Συμμαχία

Δημοσίευσηαπό apolimer » 18 Ιουν 2012, 18:55

Ευχαριστώ τους διαχειριστές του συστήματος για την ικανότητα τους να μετατρέπουν τα κεφάλαια σε παραγράφους,
και τα θέματα σε ενότητες.........
Α και ξέχασα για την δυνατότητα που δίνεται σε όλους να κάνουν ανακοινώσεις.........

kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

Re: Διεθνής Συνεταιριστική Συμμαχία

Δημοσίευσηαπό kdev » 18 Ιουν 2012, 19:09

το πιο πιθανο να ειμαστε 2μας, θα το ξερω αυριο να δω τις δουλειες μου λιγο

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Διεθνής Συνεταιριστική Συμμαχία

Δημοσίευσηαπό agelos » 18 Ιουν 2012, 19:18

εγω δυστυχως δεν εχω οχημα. αλλα θα έπρεπε να κρατήσουμε αρχείο απο ότι υποθεί εκει καθώς και στοιχεία επικοινωνίας με ανθρπωους που γνωρίζουν και διοργανωνουν αντιστοισες κινησεις.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες