Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 05 Απρ 2012, 17:03

Προτείνω σε κάθε φόρουμ επιτροπής να δημιουργηθούν κάποιες υποκατηγορίες για να μην χανόμαστε όταν θα αυξηθούν τα θέματα όπως:

1) Θέσεις υπό συζήτηση/ανάπτυξη
2) Σχετικά έγγραφα/Αρθρογραφία
3) Συναντήσεις

Και βλέπουμε αν χρειαστούν και άλλα. Τι λέτε;
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Δημοσίευσηαπό agelos » 05 Απρ 2012, 17:32

οι υποκατηγοριες θα μπορουσε να βοηθησει αργοτερα ωστε να γινουν και υποεπιτροπες. αλλα αυτο προυποθετει κοσμο που να ασχολειται ενεργα και τωρα δεν ειμαστε πολλοι. ομως στο αμμεσο μελλον εγω ειμαι +100
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 05 Απρ 2012, 17:36

agelos έγραψε:οι υποκατηγοριες θα μπορουσε να βοηθησει αργοτερα ωστε να γινουν και υποεπιτροπες. αλλα αυτο προυποθετει κοσμο που να ασχολειται ενεργα και τωρα δεν ειμαστε πολλοι. ομως στο αμμεσο μελλον εγω ειμαι +100


Ξέρεις ποιο είναι το θέμα; Δεν είμαστε πολλοί, αλλά και τώρα χανόμαστε να βρούμε τα θέματα συζήτησης των θέσεων. Ενώ αν είναι οργανωμένα, τσακ και τα βρήκαμε. Άσε που έτσι δίνουμε και κίνητρο να ανοίξει κάποιος συζήτηση για διαμόρφωση πρότασης θέσης.
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Δημοσίευσηαπό agelos » 05 Απρ 2012, 17:44

Vassilis Perantzakis έγραψε:
agelos έγραψε:οι υποκατηγοριες θα μπορουσε να βοηθησει αργοτερα ωστε να γινουν και υποεπιτροπες. αλλα αυτο προυποθετει κοσμο που να ασχολειται ενεργα και τωρα δεν ειμαστε πολλοι. ομως στο αμμεσο μελλον εγω ειμαι +100


Ξέρεις ποιο είναι το θέμα; Δεν είμαστε πολλοί, αλλά και τώρα χανόμαστε να βρούμε τα θέματα συζήτησης των θέσεων. Ενώ αν είναι οργανωμένα, τσακ και τα βρήκαμε. Άσε που έτσι δίνουμε και κίνητρο να ανοίξει κάποιος συζήτηση για διαμόρφωση πρότασης θέσης.



δεν εχεις αδικο και δε διαφωνω απο οτι ειδες απλα πιστευω οτι κι ετσι ειναι σχετικα καλα. βεβαια θα μπορουσε να προταθει στους ΙΤ με τη μεταφορα του site να αναδιαμορφωσουμε τα θεματα να το κανουμε πιο πολυ κοντα με το αγγλικο ωστε να εχει καλυτερη οργανωση.

τι λενε οι υπολοιποι?
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 06 Απρ 2012, 23:18

καληη ιδεα . λογικα πρεπει η ομαδα ΙΤ να κανει διαφορους πειραματισμουςκαι οτι δουλεψει καλυτερα. αρκει να μην γινει σαν την νομοθεσια της ελλαδος :-)
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Πρόταση για κάποιες υποκατηγορίες στις επιτροπές

Δημοσίευσηαπό agelos » 06 Απρ 2012, 23:57

Tzouvekas Theodoros έγραψε:καληη ιδεα . λογικα πρεπει η ομαδα ΙΤ να κανει διαφορους πειραματισμουςκαι οτι δουλεψει καλυτερα. αρκει να μην γινει σαν την νομοθεσια της ελλαδος :-)



οποτε θα πρεπει η it μετα τημεταφορα να κοιταξει λιγο να φτιαξει την μορφη. ισως να βαλει και μια καλυτερη αναζητηση.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες