Αίτημα για συνέντευξη στο MEGA

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Αίτημα για συνέντευξη στο MEGA

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 20 Φεβ 2012, 15:29

Μόνο μη φορά το πορτοκαλί μπλουζάκι. Καλό είναι για τις συναντήσεις, αλλά στην τηλεόραση φαίνεται άσχημα. Βάλε καλύτερα μια μαύρη μπλούζα ή ένα σκουρόχρωμο πουλόβερ. Κάνε πρόβες στον καθρέφτη και με το ντύσιμο. Ζήτα και την γνώμη μιας γυναίκας, κατά προτίμηση κάτω των 40...
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

Nassos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:59
Τοποθεσία: Athens

Re: Αίτημα για συνέντευξη στο MEGA

Δημοσίευσηαπό Nassos » 22 Φεβ 2012, 09:22

anestis έγραψε:Μετά την πρώτη πλυμμήρα των ΝΑΙ είπαμε το ΟΚ.
Κυριακή 26/2 πρωί, δεν ξέρω ακόμη ώρα, με ζεύξη από το studio Της Θεσσαλονίκης
Υποτίθεται για 7-12 λεπτά.
Θα κάνω προπόνηση σπίτι μου την Τετάρτη.
Δεν εχω καταλήξει τι να φοράω.
ΔΕΚΤΕΣ ΠΑΝΤΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ (αν θέλετε και ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ) ΣΤΟ tweets[at] pirateparty.gr


Πάντως ετοιμαστείτε με προσοχή μιας και μιλάμε για το πιο καθεστωτικό κανάλι που υπάρχει. Αυτό που έχει μεγαλομέτοχους δύο οικογένειες που λυμαίνονται τον τόπο για δεκαετίες, αυτό που τον Δεκέμβρη του 2008 είχε προσθέσει ήχους από φωνές και μπουκάλια να σπάνε, το κανάλι της Ντόρας της μικρής εξερευνήτριας και του Πρετεντέρη....

υ.γ. άργησα αλλά για μένα θα έπρεπε να τους γράψουμε κανονικά. Καλύτερα στο nickleodeon παρά σε αυτα τα ξεπουλημένα κοπρόσκυλα που πλασάρονται και σαν δημοσιογράφοι (μιλάω γενικά για το ΜΟΥΓΚΑ).
Religion is just synthetic frippery. Unnecessary in our expanding global culture efficiency.

Morf3us
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 09 Φεβ 2012, 21:39

Re: Αίτημα για συνέντευξη στο MEGA

Δημοσίευσηαπό Morf3us » 23 Φεβ 2012, 02:52

baskin έγραψε:Δεν υπάρχει υπέρ ή κατά του μνημονίου, είναι λάθος το δίλημμα και δεν πρέπει να μπούμε στην υπεραπλουστευμένη αντιμετώπιση του, στην οποία θα προσπαθήσουν να μας ρίξουν για εκλογικούς λόγους.


ε τότε ας απαντήσουμε 'Δεν ξέρω/Δεν απαντώ'... και μετά άντε να πείσεις ότι το κόμμα πειρατών έχει άποψη και πέρα των ιντερνετικών θεμάτων...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες