ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό agelos » 13 Φεβ 2012, 16:40

EDIT

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΕΝΤΥΠΟ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑς. ΤΑ ΑΘΗ ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΚΑΝΑ Η ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙ.

υ.γ. το εχω σε μιη σελιδα Α4 ωστε να κερδισουμε χωρο και να βγαλουμε 2 εντυπα σε καθε φυλλο.

φιλικά άγγελος

πάτρα

δείτε το εδω :

http://www.sendspace.com/file/a2nv1l
Τελευταία επεξεργασία από 1 και agelos, έχει επεξεργασθεί 20 φορά/ες συνολικά
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

KostasTvPro
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 09 Φεβ 2012, 17:52

Re: ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό KostasTvPro » 13 Φεβ 2012, 22:26

Καλησπέρα και από μένα.
Μπορώ να βοηθήσω εγώ στην δημιουργία εντύπου, τουλάχιστον στο δημιουργικό κομμάτι.
Αρκεί να έχω τα στοιχεία που χρειάζεται να αναγράφονται σε αυτό, (λογικά πρέπει να είναι ελεγμένα και από το κόμμα) και μια ιδέα, η περίληψη για το πως το σκέφτεστε.
Για το ποιος είμαι μπορείτε να ανατρέξετε στο πρώτο ποστ και χαιρετισμό στην συζήτηση για τηλεοπτικό σποτ.

Καλή συνέχεια και καλή αρχή.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΤΥΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό agelos » 14 Φεβ 2012, 13:11

βασικα σκεφτομαστε ενα φυλαδια μισο σε μεγεθος απο A4 για λειτουργικους λογους. θα λεει 2 πραγματα για γτο κομμα και θα προτρεπει την επισκεψη στις ηλκτρονικες σελιδες του κομματος. αυτο βασικα. ενας εντυπος τροπος να αυξησουμε τους ανθρωπους που μας διαβαζουν. εδω βασικα το εγραψα για να ακουσω και αποψεις. σχετικα με το αν συμφωνουν με το φυλλαδιο διαφωνουν η θα πιστευε ο καθενας να λεει μεσα.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες