ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό anestis » 05 Μαρ 2012, 17:11

Το θέμα του αν θα κατέβουμε θα λυθεί σε ελάχιστες μέρες,
κι αφού δούμε ότι έχουμε υποψήφιους σε 19 εκλογικές περιφέρειες από τις 56 θα κάνουμε ψηφοφορία.

Οι εκτός Αττικής/Θεσ-κης θα πάρουν email Μέχρι το βράδυ


Αν καταφέρουμε να μην μαλώσουμε, θα ήταν επιτυχία :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό James » 05 Μαρ 2012, 17:37

prodromos έγραψε:φιλε Dimitris Zappas
καταρχην αυτην τη στιγμη οπως δειχνουν τα πραγματα παμε σε εκλογες.εμεις ειμαστε ενα πολιτικο κομμα που βρισκομαστε σε πρωιμο σταδιο οργανωσης κ οποτε πρεπει να κινηθουμε γρηγορα κ αποτελεσματικα αν θελουμε να κανουμε καποια διαφορα στο υπαρχων πολιτικο συστημα.με αυτο το σκεπτικο πηρα τη πρωτοβουλια να ανοιξω θεμα για τηλεδιασκεψη για να αποφασισουμε για τις εκλογες.αν τωρα αυτη η κινηση θεωρειται αυθαιρετη ας βρεθει ο υπευθυνος(να μας ενημερωσετε ποιος ειναι!!!!)κ να τη διαγραψει!!κ να μας πει να επικοινωνουμε πρωτα μ αυτον(να δωσει στοιχεια επικοινωνιας)

σε ομαδα εργασιας δεν πηρα ακομα μερος διοτι λογω επαγγελματος(ειμαι γεωπονος) δεν εχω καποια ιδιαιτερη γνωση για να βοηθησω στις συγκεκριμενες ομαδες(αν κ σκεφτομουνα να παρω μερος στην ομαδα επικοινωνιας) κ επισης αυτο το καιρο εχω τρεξιμο παλι λογω επαγγελματος!!!!αντιθετως στις επιτροπες που μπορω να βοηθησω με τις γνωσεις μου(γεωργιας-περιβαλλοντος-πολιτισμου)δηλωσα εξ αρχης συμμετοχη!!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ????Κ ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΡΓΑΤΟΩΡΕΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ??????

οσων αφορα τις τηλεδιασκεψεις απο τοτε που εγω αρχισα να παρατηρω το φορουμ εγιναν 2 τηλεδιασκεψεις κ στη μια ημουνα κ γω!!!!τωρα αν αναφερεσαι ατις τηλεδιασκεψεις που γινονται στις ομαδες εργασιας δεν ειμαι μερος σε καμια ομαδα(οπως ξερεις) οποτε δεν μπορω να παρω μερος σε αυτες!!!

ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑΣ!!!ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΑΜΕΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΙΣΑΞΙΟΙ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΦΑΛΗ ΠΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!!ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Κ ΜΙΛΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Μ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ???ΜΕ ΠΟΙΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ???

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ!!!

Είσαι λάθος
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

tvelocity
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 20:37

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό tvelocity » 05 Μαρ 2012, 19:54

* Ο tvelocity παίρνει ένα χαιρέκακο χαμόγελο, και βγάζει μεγάλες πλαστικές τσάντες με ύφος συνομωσιολόγου μέσα από την τσάντα του... και αρχίζει και πετάει χρωματιστό κονφετί στον αέρα γελώντας υστερικά. Πολύ υστερικά.

Οκ είπα να συνεισφέρω και εγώ στις εντάσεις του thread.
Verba volant, scripta manent

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό adrian » 05 Μαρ 2012, 20:33

εμενα παντως μου αρεσει η συντομη ημερομηνια για ηλεκτρονικη συναντηση με θεμα τις εκλογες, γιαυτο αλλωστε υποστηριζω. και αν παμε για εκλογες απριλιο/μαιο, καθε μερα πλεον ειναι πολυτιμη.

ας κρινουμε την ιδεα και οχι τους ανθρωπους.
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 06 Μαρ 2012, 11:12

μη δινετε συνεχεια. εκφρασεις της στιγμης εχουν αποτελεσματα ολεθριων συνεπειων . παμε οπως πηγεναμε ..
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

savvidis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 09 Ιαν 2012, 12:08
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό savvidis » 06 Μαρ 2012, 14:39

+1
Μια συνάντηση για να κουβεντιάσουμε για τις εκλογές με βρίσκει σύμφωνο και εμένα.
Γιώργος Σαββίδης

piratiko.org
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 11 Οκτ 2011, 19:09
Επικοινωνία:

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό piratiko.org » 06 Μαρ 2012, 15:17

pappasadrian έγραψε:εμενα παντως μου αρεσει η συντομη ημερομηνια για ηλεκτρονικη συναντηση με θεμα τις εκλογες, γιαυτο αλλωστε υποστηριζω. και αν παμε για εκλογες απριλιο/μαιο, καθε μερα πλεον ειναι πολυτιμη.

ας κρινουμε την ιδεα και οχι τους ανθρωπους.


me2
Όλες οι απόψεις των post μου είναι αυστηρά προσωπικές. Οι επίσημες θέσεις βρίσκονται στο http://www.pirata.gr
My Blog: http://www.pressfree.net
Γιώργος

LouisaT
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 13 Ιαν 2012, 15:25

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό LouisaT » 07 Μαρ 2012, 21:28

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ απόψε. :(
Καλή συζήτηση οι υπόλοιποι, και ελπίζω να μάθουμε τα καθέκαστα μετά. :)

Markopolo
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 23 Μαρ 2012, 12:33

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό Markopolo » 23 Μαρ 2012, 13:05

Μόλις έχω κάνει την εγγραφή μου και δεν έχω άποψη αλλά είχα την εντύπωση πως ένα κόμμα κατεβαίνει στις εκλογές αλλιώς δεν έχει λόγο ύπαρξης. Εμένα με ενδιαφέρει να καταλήξω τι θα ψηφίσω. Αν δεν συμμετέχετε στις εκλογές ίσως τότε να βοηθάτε με άλλο τρόπο που δεν έχω εντοπίσει ακόμα. Βρίσκομαι στο Βόλο και θα ήθελα πληροφόρηση, δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι λίγος (κλισέ ξέρω αλλά έτσι είναι). Ευχαριστώ.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:00

Δημοσίευσηαπό kailor » 23 Μαρ 2012, 13:19

Markopolo έγραψε:Μόλις έχω κάνει την εγγραφή μου και δεν έχω άποψη αλλά είχα την εντύπωση πως ένα κόμμα κατεβαίνει στις εκλογές αλλιώς δεν έχει λόγο ύπαρξης. Εμένα με ενδιαφέρει να καταλήξω τι θα ψηφίσω. Αν δεν συμμετέχετε στις εκλογές ίσως τότε να βοηθάτε με άλλο τρόπο που δεν έχω εντοπίσει ακόμα. Βρίσκομαι στο Βόλο και θα ήθελα πληροφόρηση, δυστυχώς ο ελεύθερος χρόνος μου είναι λίγος (κλισέ ξέρω αλλά έτσι είναι). Ευχαριστώ.


Markopolo εάν σε ενδιαφέρει κάνουμε και συναντήσεις στον Βόλο κάθε Τετάρτη στις 18:00 στο roof garden του ξενοδοχείου κυψέλη...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 4 και 0 επισκέπτες