ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Συζήτηση για διάφορες δράσεις που μπορούμε να κάνουμε
Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 19 Ιουν 2012, 20:28

απο την δευτερα 25/06/2012 θα ξεκηνησω ανοιχτες συγκεντρωσεις σε περιοχες της Β' Πειραιως . το ξεκηνημα θα γινει απο την Σαλαμινα και την πλατεια αγαλματων . Το θεμα των συγκεντρωσεων θα ειναι η ενημερωση στον κοσμο των θεσεων μας , απαντησεις σε απορειες του κοσμου για οτι θεμα μπορω να τους ενημερωσω , το ποιο βασικο και προτευων ειναι οι θεσεις του κοσμου να τις ακουσουμε να τις καταγραψουμε και να τις κανουμε εργο , να διοχετευτουν στις ομαδες επιτροπων του κομματος ωστε να βγει κατι θετικο προς τον πολιτη .θα παρευρισκωνται εκτος απο εμενα και οπιοι αλλοι φιλοι εχουν τον χρονο να ειναι εκει . οι συγκεντρωσεις θα ειναι παντα απογευμα θα ενημερωνεστε απο εδω η απο ιδικες σελιδες στο facebook το νωριτερο 3 μερες πρην και το ξεκηνημα θα ειναι απο την Σαλαμινα στην πλατεια αγαλματων , μετα στο περαμα και θα συνεχιζει ετσι
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Δημοσίευσηαπό agelos » 19 Ιουν 2012, 20:29

πως ομως ο κοσμος θα μαθαινει για τις συγκεντρωσεις? και που θα γινονται. χυμα σε πλατεια? χωρις μικροφωνο δεν κανεις δουλεια. και για μικροφωνο δε θες αδεια? καλο ειναι να μαζευτειτε στην αθηνα οσοι υπαρχουν να βοηθησουν ολοι.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 19 Ιουν 2012, 20:55

αγγελε δεν θελει αδεια . το εκαν πρην 2 χρονια με κατι σαν κινηση αγανακτισμενων σαλαμινας. μια μπουρου ειχαμε και καναμε δουλεια . οσο για μικροφωνικη κανεις αιτηση στον δημο . θα ανακοινωνετε ρ=εδω και θα δοκιμασω στο φεις να δουμε τι κανουμε σαν ομαδα εκδηλωσεων φιλε μου
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 19 Ιουν 2012, 20:57

Θόδωρα, αν είναι απογεύματα και θες βοήθεια/παρουσία πες μου.
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 19 Ιουν 2012, 21:06

εισαι παντα ευπροσδεκτος φιλε μου παντου. παντα απογευματα θα τις κανω και να μην καιγετε και μεις και ο κοσμος με την ζεστη αλλα και επηδη λογω καταστασεων απο την θηβα ερχωμαι στις 6 το απογευμα
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ

Δημοσίευσηαπό agelos » 19 Ιουν 2012, 21:57

το δυσκολο ειναι να τις μαθει ο κοσμος και να ερχεται.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες