ACTA 9/6/2012

Συζήτηση για διάφορες δράσεις που μπορούμε να κάνουμε
Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: ACTA 9/6/2012

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 16 Ιουν 2012, 18:03

πλατων έγραψε:και τελος παντων για να μην χαλαμε τα πληκτρολογια μας επειδη το μονο που εχω κανει για το κομμα ειναι τα χρηματα εχω ξεκινησει ηδη την μεταφραση οποτε μπορειτε να προχωρατε τις λιστες


Από ότι φαίνεται δεν είσαι στην ΟΜ.ΕΠ (ομάδα επικοινωνίας)... Το έχουμε ήδη βάλει σε pad εργασίας και το δουλεύουμε στο titanpads...
здравствуйте

πλατων
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 05 Μάιος 2012, 21:07
Τοποθεσία: κολωνος, αθηνα

Re: ACTA 9/6/2012

Δημοσίευσηαπό πλατων » 16 Ιουν 2012, 18:15

έχω δηλώσει στην ομάδα δράσεων, δεν έχω δράσει καθόλου και δεν ξέρω τι είναι το titanpads. καλό απόγευμα
"Ν΄αγαπάς την ευθύνη. Να λες, εγώ μονάχος μου έχω χρέος να σώσω τον κόσμο. Αν δεν σωθεί, εγώ φταίω." ΑΣΚΗΤΙΚΗ, ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: ACTA 9/6/2012

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 16 Ιουν 2012, 18:26

πλατων έγραψε:έχω δηλώσει στην ομάδα δράσεων, δεν έχω δράσει καθόλου και δεν ξέρω τι είναι το titanpads. καλό απόγευμα


είναι ένα απλό και εύκολο περιβάλλον εργασίας σε κείμενα με συμμετοχική εργασία (πολλοί ταυτόχρονα συντάσσουμε ένα κείμενο). Αν θέλεις να σε γράψω και να μπορείς να συμμετέχεις (μόνο ένα e-mail χρειάζομαι). Δεν σου γράφω άλλα γιατί είναι πολύ απλό ως περιβάλλον και μέχρι τώρα μας έχει αποδείξει ότι για κάποιες δουλειές είναι πολύ εύχρηστο...

Αν θες να σε εγγράψω στείλε μου το e-mail σου με PM (προσωπικό μήνυμα) ή ως απάντηση εδώ
Πειρατικά και με ένα πολύ καλό απόγευμα,
Σίμος :)
здравствуйте


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες