Συνάντηση στο Βόλο;

Jack Sparrow
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:27

Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό Jack Sparrow » 04 Ιαν 2012, 12:33

Παιδιά καλή αρχή! Και πολύ το αργίσαμε το "θέμα"(κόμα). Ο Βόλος σας στηρίζει και πρέπει να στηθεί και εδώ "αντιπροσοπεία"...
Η κυβέρνηση εκλέγεται από τον λαό για τον λαό. Κανένας έλληνας πολίτης δεν πρέπει να φοβάται τα "σκυλιά" που ταϊζει...

Xenofongr
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 11:23

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό Xenofongr » 04 Ιαν 2012, 12:49

Ναι, ο Βόλος σας στηρίζει, είναι καλό να χρησιμοποιηθούν και τεχνολογίες streaming, γιατί κακά τα ψέματα μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα λησμονούνται.

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό anestis » 04 Ιαν 2012, 13:31

Ο Βόλος, όντας στα μισά της απόστασης Αθήνα-Θεσσαλονίκη, (καλά θα κάνει) ;) να οργανωθεί δυνατά, για να κάνουμε και πανελλαδικό Συνέδριο στη Μαγνησία!

Στο καταστατικό προβλέπεται. Στα χέρια σας είναι! :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

Jack Sparrow
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:27

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό Jack Sparrow » 04 Ιαν 2012, 13:48

Φίλε Ανέστη χρειαζόμαστε όμως καθοδήγηση γιατί άνθρωποι σάν κι' εμένα δέν έχουν "πολητική παιδεία" καθός ποτέ δεν είμασταν πολητικοποιημένοι / κοματικοποιημένοι
Η κυβέρνηση εκλέγεται από τον λαό για τον λαό. Κανένας έλληνας πολίτης δεν πρέπει να φοβάται τα "σκυλιά" που ταϊζει...

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό plessas » 04 Ιαν 2012, 13:52

JackSparow έγραψε:Φίλε Ανέστη χρειαζόμαστε όμως καθοδήγηση γιατί άνθρωποι σάν κι' εμένα δέν έχουν "πολητική παιδεία" καθός ποτέ δεν είμασταν πολητικοποιημένοι / κοματικοποιημένοι


Δεν νομίζω ότι χρειάζεται κανένας καθοδήγηση. Ο καθένας έχει τις ιδέες, τις απόψεις και τα πιστεύω του. Η πολιτική καθοδήγηση δημιούργησε τα κομματόσκυλα που όλοι βρίζουμε.
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

Jack Sparrow
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:27

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό Jack Sparrow » 04 Ιαν 2012, 13:56

Φίλε Plessa νομίζω οτι με παρεξήγισες. Εξηγούμε, πώς στήνει κανείς έναν κοματικό πυρήνα σε μία πόλη; Εγώ τουλάχιστον δέν έχω ιδέα...
Η κυβέρνηση εκλέγεται από τον λαό για τον λαό. Κανένας έλληνας πολίτης δεν πρέπει να φοβάται τα "σκυλιά" που ταϊζει...

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό plessas » 04 Ιαν 2012, 13:58

JackSparow έγραψε:Φίλε Plessa νομίζω οτι με παρεξήγισες. Εξηγούμε, πώς στήνει κανείς έναν κοματικό πυρήνα σε μία πόλη; Εγώ τουλάχιστον δέν έχω ιδέα...


Δεν το είπα με κακή διάθεση, ούτε σε παρεξήγησα! Άτιμο ίντερνετ, τι σου κάνει η έλλειψη προσωπικής επαφής :)
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

Jack Sparrow
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:27

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό Jack Sparrow » 04 Ιαν 2012, 14:02

"Plessas" Μή φοβάσαι, δέν παρεξηγήξθικα, συζήτηση κάνουμε... Μαζί για τον κοινό σκοπό... όσο για την "επαφή", έχεις δίκιο. Όλα εν καιρό...!
Η κυβέρνηση εκλέγεται από τον λαό για τον λαό. Κανένας έλληνας πολίτης δεν πρέπει να φοβάται τα "σκυλιά" που ταϊζει...

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό anestis » 04 Ιαν 2012, 20:00

Κανείς μας δεν έχει τέτοιο background και αυτό είναι καλό.
Δεν είναι κάτι δύσκολο, θα τα πούμε τηλεφωνικά μόλις περάσει λίγο αυτό το τσουνάμι που μας βρήκε! :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

Jack Sparrow
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 12:27

Re: Συνάντηση στο Βόλο;

Δημοσίευσηαπό Jack Sparrow » 05 Ιαν 2012, 02:37

Περιμαίνουμε εναγωνίος...! Θα ήτανε καλό πάντος άν έρχονται εκλογές ώς τον Απρήλϊο να μπορούσαμε να δόσουμε "Παρών" ;)
Η κυβέρνηση εκλέγεται από τον λαό για τον λαό. Κανένας έλληνας πολίτης δεν πρέπει να φοβάται τα "σκυλιά" που ταϊζει...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες