Πως μπορώ να βοηθήσω

Εδώ μπορείς να γράψεις πώς μπορείς να βοηθήσεις
kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό kailor » 04 Φεβ 2012, 20:38

Θα μπορούσα και εγώ να βοηθήσω σε τοπικό επίπεδο Πήλιο και Βόλο, όπου και μένω.

Είμαι περιβαλλοντικός φωτογράφος (freelancer), και 3+ χρόνια ασχολούμαι καθημερινά με τον εθελοντισμό και το περιβάλλον (έχωντας συμμετάσχει σε αρκετές περιβαλλοντικές ΜΚΟ), και αναπληρωματής διαχειριστής του Ελληνικού Παρατηρητηρίου Βιοποικιλότητας.

Όπως καταλαβαίνετε έχω αρκετή εμπειρία σε θέματα περιβάλλον και ειδικά σε θέματα με άγρια ζώα. Αλλά πάντα συνεχίζω να μαθαίνω. Κανείς δεν τα ξέρει όλα.

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό anestis » 04 Φεβ 2012, 23:32

Καλώς ήλθες! Βλέπω εναν σίγουρο για την ομάδα/επιτροπή Περιβάλλοντος :)


kailor έγραψε:Θα μπορούσα και εγώ να βοηθήσω σε τοπικό επίπεδο Πήλιο και Βόλο, όπου και μένω.

Είμαι περιβαλλοντικός φωτογράφος (freelancer), και 3+ χρόνια ασχολούμαι καθημερινά με τον εθελοντισμό και το περιβάλλον (έχωντας συμμετάσχει σε αρκετές περιβαλλοντικές ΜΚΟ), και αναπληρωματής διαχειριστής του Ελληνικού Παρατηρητηρίου Βιοποικιλότητας.

Όπως καταλαβαίνετε έχω αρκετή εμπειρία σε θέματα περιβάλλον και ειδικά σε θέματα με άγρια ζώα. Αλλά πάντα συνεχίζω να μαθαίνω. Κανείς δεν τα ξέρει όλα.
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

KAntonoglou
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 06 Φεβ 2012, 23:32
Τοποθεσία: Δράμα
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό KAntonoglou » 07 Φεβ 2012, 01:14

Μετά από αρκετή εργασία βρήκα και εγώ λίγο ελεύθερο χρόνο για να προσφέρω στην κοινότητα μας.

Λέγομαι Κωνσταντίνος είμαι 21 ετών εργάζομαι σε κατάστημα με ηλεκτρικά ηλεκτρονικά. ( από ψυγεία μέχρι pc tablet και τρανζίστορ ) :idea:

Είμαι Cyber activist στην Greenpece δίνοντας την ιντερνετική φωνή μου σε όλους τους αγώνες, μακάρι να τους είχα και στην πόλη μου αλλα είναι δύσκολο να έρθουν στην Δράμα..

Ασχολούμαι με το Photoshop τα τελευταία 3 χρονια ( ερασιτέχνης με μεράκι ) έχω προσφέρει της υπηρεσίες μου σε μερικά side, κατασκεύασα σελίδα για δημοτικό σχολείο, αλλά δεν είναι ώρα για να αναλύσω αυτά, συνεπώς μπορώ να βοηθήσω σε ότι αφορά γραφιστικά θέματα μαζί με την γυναικα μου ( έγκυος μου ετοιμάζει κοριτσάκι :D ) όπου ασχολείται με την γραφιστική.

Σε ότι αφορά την εκπροσώπηση του κόμματος έχω ήδη αναφέρει σε επικοινωνία ότι μπορώ να ξεκινήσω κάποια πράγματα στο νομό Δράμας και περίχωρα Καβάλας.

Το περιβάλλον μου αποτελείται από δημοσιογράφο ( ερασιτέχνη ) και ηθοποιό ( βεβαια κρίση και εκεί με τόσα τούρκικα ) δεν είναι αναγνωρίσιμοι αλλα στο θέμα γνωριμιών είναι +2.

Αποστέλλω το μήνυμα μου αισιόδοξα για μια λαμπρή πορεία στο νεοσύστατο κόμμα μας.
Οι πράξεις είναι η συνέχεια της σκέψης. Για αυτόν ακριβώς τον λόγο φτάσαμε εδώ.. γιατί μας κυβερνάνε ΆΜΥΑΛΟΙ.. και μένουν ΆΠΡΑΚΤΟΙ.

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό anestis » 07 Φεβ 2012, 01:40

Καλώς ήλθες Κώστα! :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

yannis07
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 09 Φεβ 2012, 17:25

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό yannis07 » 09 Φεβ 2012, 17:35

Καλησπέρα,
Με λένε Γιάννη, είμαι 24 χρονών, απόφοιτος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας της ΑΣΟΕΕ. Μένω Νότια Προάστια. Μπορώ να βοηθήσω σε θέματα Επικοινωνίας, σύνταξης κειμένων, οργάνωσης εκδηλώσεων και γενικότερα σε οποιαδήποτε εργασία χρειάζονται άτομα.

vagelis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 09 Φεβ 2012, 17:06

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό vagelis » 10 Φεβ 2012, 13:15

Καλημέρα, με λένε Βαγγέλη και χαίρομαι που ανήκω σε μια κοινότητα - κόμμα - με τέτοια χαρακτηριστικά. Είμαι εκπαιδευτικός και ασχολούμαι με Α.Μ.Ε.Α. Όπου θα μπορούσα να βοηθήσω στον τομέα αυτό, είμαι διαθέσιμος. Παράλληλα διαθέτω γενικές γνώσεις υπολογιστών και λογιστικών.

StavrosTk
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 11 Ιαν 2012, 13:49

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό StavrosTk » 11 Φεβ 2012, 23:59

Καλησπερα,

Εγω μπορω να προσφερω βοηθεια σε θεματα αυτοκινησης (απο θεματα οδηγικης παιδειας, ΚΟΚ μεχρι φορολογικα θεματα) μιας και ασχολουμαι πολυ και ειμαι μελλος σε αρκετες "ιντερνετικες" λεσχες/forum αυτοκινητιστων, καθως και σε θεματα που εχουν να κανουν με την προστασια των ζωων (ενεργος εθελοντης σε πολλες φιλοζωικες οργανωσεις) αλλα και προστασιας του περιβαλλοντος (πολλα χρονια εθελοντης δασοπυροσβεστης στην Πεντελη).

Στην διαθεση σας λοιπον! :)

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό James » 12 Φεβ 2012, 10:21

KAntonoglou έγραψε:Μετά από αρκετή εργασία βρήκα και εγώ λίγο ελεύθερο χρόνο για να προσφέρω στην κοινότητα μας.

Λέγομαι Κωνσταντίνος είμαι 21 ετών .........................συνεπώς μπορώ να βοηθήσω σε ότι αφορά γραφιστικά θέματα μαζί με την γυναικα μου ([b] έγκυος μου ετοιμάζει κοριτσάκι......


Καλώς ήρθες Κωνσταντίνε και συγχαρητήρια, 21 ετών και περιμένεις παιδί, μπράβο, σας εύχομαι καλή δύναμη με ένα πόνο, διπλά συγχαρητήρια ξανά.
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 13 Φεβ 2012, 00:21

Γεια σας φίλοι. Ονομάζομαι Βασίλης Περαντζάκης, είμαι επαγγελματίας προγραμματιστής εδώ και 16 χρόνια και ασχολούμαι και με ανοιχτό λογισμικό. Μπορώ να βοηθήσω σε θέματα που έχουν να κάνουν με την πληροφορική είτε ως σύμβουλος είτε με εργασία πάνω σε project για το κόμμα. Είμαι γνωστός με το handle Vasper στο χώρο των εναλλακτικών λειτουργικών και στο πολιτικό σχολιασμό μέσω blogs.
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

makis70
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 11 Ιαν 2012, 09:59

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό makis70 » 14 Φεβ 2012, 14:28

Γεια σας και απο μενα. Ονομάζομαι Μάκης (Γεράσιμος) εχω τελειωσει το οικονομικο τμήμα Γεωπονικής Αθηνών και είμαι Ελεύθερος Επαγγελματίας. Ζώ στα Ιωάννινα και θα βοηθήσω οσο μπορώ σε ότι χρειαστεί.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες