Πως μπορώ να βοηθήσω

Εδώ μπορείς να γράψεις πώς μπορείς να βοηθήσεις
ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 10:16

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό ΛΑΚΕΔΑΙΜΩΝ » 08 Ιαν 2012, 11:08

Εγω διατηρω επιχειρηση με σκαφη αναψυχης στην λακωνια που κοντευει να ναυαγησει..επισης εχω εξαγωγικη εταιρεια εμποριας και εμφιαλωσης εξτρα παρθενου ελαιολαδου κατα 80% δικης μου παραγωγης αναγνωρησμενο διεθνως ως ανωτερης ποιοτητας και το τρωο μονος μου λογω του συστηματος.Και ζω στην μανη οπου παραδοσιακα εχουμε πληθωρα απο οπλα(κανονια,αυτοματα,πιστολια κτλ) οπου μπορουν να χρειαστουν για το πειρατικο αμυντικα

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 08 Ιαν 2012, 11:33

Καλησπέρα και από μένα!Είμαι εδώ για να βοηθήσω. 8-)
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

mariat
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 13:20

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό mariat » 08 Ιαν 2012, 13:28

Πρώτη φορά ασχολούμαι με φόρουμ και έπαθα λίγο ώσπου να μπώ. Μάλλον και πιστεύω ότι δεν είμαι την δικής σας γενιάς αλλά λίγο μεγαλύτερη. Είμαι γεννημένη και κατά το πλείστον μεγαλωμένη στην Σουηδία, τώρα ασχολούμαι με διεθνείς σχέσεις σε ένα σύνδεσμο. Δεν γνωρίζω αυτή την στιγμή το πως μπορώ να βοηθήσω αλλά αν χρειάζομαι ευχαρίστως. Καλή αρχή στην προσπάθειά σας αλλά και στην δική μας, η χώρα μας χρειάζεται αλλαγή και ριζική μάλιστα.

Πανταζης Κωστας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 16:16

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Πανταζης Κωστας » 08 Ιαν 2012, 14:54

Γεια σας
Εγω ειμαι Γεωτεχνικος(δασολογος και γεωπονος) ελευθερος επαγγελματιας, μπορω να βοηθησω πανω σε θεματα επενδυσεων στον πρωτογενη τομεα

mitsikelis
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 07 Ιαν 2012, 22:09

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό mitsikelis » 08 Ιαν 2012, 16:55

Εκπαιδευτικός είμαι δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω κάπου, θα τα λέμε απο δώ

Στέφανος Κέγκος

fakedrake
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 19:38

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό fakedrake » 08 Ιαν 2012, 23:52

Εχω καποιες γνωσεις προγραμματισμου (και μεταξυ αλλων και σε web dev μιας που μαλλον αυτο θα ηταν πιο χρησιμο) και ειμαι οπαδος του ελευθερου/ανοιχτου λογισμικου (εως και πριχτης-για-το-ποσο-γαματο-ειναι-το-λινουξ-και-ολα-αυτα )... so that might be handy.

spqx
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 20:48
Τοποθεσία: Ξάνθη
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό spqx » 09 Ιαν 2012, 09:17

Γεια σε όλους,

Είμαι ο Κώστας, είμαι πληροφορικός στην Ξάνθη. Είμαι εδώ και δηλώνω συμπαράσταση!

Αρχικά νομίζω ότι επειδή μαζευόμαστε από διάφορους επαγγελματικούς χώρους, ίσως θα ήταν σκόπιμο να οργανωθούμε λίγο και να κοιτάξουμε πιο συγκεντρωμένα το θέμα της βοήθειας. Πολλοί πχ πληροφορικοί μαζί και σκέφτονται και πράττουν καλύτερα από έναν. Είμαι ευτυχής που δε λείπουν οι ιδέες αλλά νομίζω ότι θέλει οργάνωση το πράγμα. Ίσως θα ήταν καλύτερα να μιλήσει κάποιος με εμπειρία στη διοίκηση για αυτό το θέμα, εγώ απλά το θέτω.
SPQX: Ο λαός και η σύγκλητος της Ξάνθης

Eυάγγελος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 09 Ιαν 2012, 00:54

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό Eυάγγελος » 09 Ιαν 2012, 20:00

Καλησπέρα,
έχω εργαστεί σε ΜΚΟ σε θέματα διαφάνειας και περιβαντολλογικά.
Έχω κάνει εκστρατείες στο διαδύκτιο σε πανευρωπαϊκό επίπεδο και γνωρίζω Αγγλικά, Ιταλικά, Γαλλικά, Πολωνικά, και τώρα μαθαίνω και Ολλανδικά.
Εκτός απο ΜΚΟ έχω διοργανώσει επιτυχημένες δράσεις σε πανευρωπαϊκό επίπεδο αλλά και στην Ελλάδα (Μάιος 2011).
Γνωρίζω τις πολιτικές στα παραπάνω θέματα καθώς και γενικότερα θέματα στρατηγικής και πολιτικού σχεδιασμού.
Θα χαιρόμουν αν μπορούσαν να συνεισφέρω όσο πιο ενεργά γίνεται.
Βλέποντας την κατάσταση ελπίζω ιδιαίτερα στην ευκαιρία για νέες και θαρραλέες ιδέες στις επόμενες εκλογές.

Πολλοί χαιρετισμοί

Ευάγγελος Κουμεντάκος

mprizolinos
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 09 Ιαν 2012, 20:30

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό mprizolinos » 09 Ιαν 2012, 20:43

Γειά και από μένα.

Τάσος από Καλαμάτα. Είμαι πληροφορικός, δουλεύω σε δημοτικό σχολείο και είμαι προγραμματιστής με αρκετή εμπειρία στον ιδιωτικό τομέα. Επίσης ασχολούμαι ερασιτεχνικά με το video editing.

savvidis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 09 Ιαν 2012, 12:08
Τοποθεσία: Κοζάνη
Επικοινωνία:

Re: Πως μπορώ να βοηθήσω

Δημοσίευσηαπό savvidis » 10 Ιαν 2012, 00:07

Γειά σας και από εμένα.
Με λένε Γιώργο και δραστηριοπιούμαι στο χώρο των υπολογιστών και των δικτύων ώς τεχνικός. Έχω εμπειρία στις εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί/κάμερες). Θα μπορούσα να βοηθήσω στην οργάνωση του κόμματος στην πόλη της Κοζάνης.
Γιώργος Σαββίδης


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες