Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

giantsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 20 Απρ 2012, 17:06

Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

Δημοσίευσηαπό giantsos » 23 Απρ 2012, 22:28

Σκέφτομαι να κάνω μία ενημερωτική συνάντηση για φίλους και γνωστούς που θα καλέσω προσωπικά αλλά και μέσω facebook. Η συνάντηση θα γίνει στο καφέ μπαρ Classiso στον Πρίνο της Θάσου υπολογίζω κατά τις 6 το απόγευμα το Σάββατο 28 του μηνός. Θα προβάλλουμε σε προτζέκτορα τα σποτ του κόμματος και ίσως κάποιες σύντομες συνεντεύξεις. Θα ακολουθήσει ενημέρωση πάνω στις θέσεις και κουβεντούλαΑν μπορεί κάποιος πειρατής της γύρω περιοχής να μας επισκεφθεί θα είναι ευπρόσδεκτος και η βοήθεια του σίγουρα πολύτιμη.

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

Δημοσίευσηαπό anestis » 23 Απρ 2012, 22:47

Μόλις είναι οριστικό πες το να κάνουμε event,
twitter, f/b κλπ...
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

giantsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 20 Απρ 2012, 17:06

Re: Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

Δημοσίευσηαπό giantsos » 23 Απρ 2012, 23:01

Το μόνο που δεν είναι οριστικό είναι η ακριβής ώρα.
Η ημέρα και το μέρος είναι σίγουρα.Έχω ήδη μιλήσει με το μαγαζί γιατί θα γίνει ώρες που δεν έχει ανοίξει ακόμη.

giantsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 20 Απρ 2012, 17:06

Re: Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

Δημοσίευσηαπό giantsos » 24 Απρ 2012, 16:06

Τελικά έκλεισε και η ώρα και η μέρα 16:30 το Σάββατο 28/4 στο Cafe Bar Classico στον Πρίνο της Θάσου. Τα προγνωστικά δείχνουν πως θα μαζευτεί κάποιος κόσμος. Εμείς εδώ ξέρουμε ο ένας τον άλλον και όλοι με τους οποίους έχω μιλήσει ήδη το βλέπουν θετικά. Το ένα τρίτο από αυτούς να έρθει θα έχει αρκετό κόσμο. Αν κάποιος πειρατής της περιοχής μπορεί να βοηθήσει ερχόμενος στην Θάσο θα ήμουν υπόχρεος. Εγώ από την μεριά μου και ο αδερφός της υποψήφιας κινούμαστε όσο πιο πολύ μπορούμε για να καλέσουμε κόσμο. Η συνάντηση θα έχει τον χαρακτήρα της πρώτης γνωριμίας με το κόμμα και τις θέσεις του. Θέσεις που θα προβληθούν και μέσω των σποτ και συνεντεύξεων που υπάρχουν και μέσω ενός κειμένου που θα βασιστεί στις επίσημες θέσεις των πειρατών. Από εκεί και πέρα πιστεύω πως χρήσιμη θα ήταν η συνεισφορά και άλλων μελών της ευρύτερης περιοχής στην κουβεντούλα που θα ακολουθήσει με τον κόσμο, που υπολογίζω πως θα έρθει.

petrogazz
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 15:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Σύρος
Επικοινωνία:

Re: Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

Δημοσίευσηαπό petrogazz » 24 Απρ 2012, 18:00

Το έχουμε κάπου σαν event - ανακοίνωση; Θέλω να το στείλω σε ένα φίλο από τον Ποτό μπας και τον ψήσω να έρθει.

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Ενημερωτική Συνάντηση στην Θάσο Σάββατο 28/4

Δημοσίευσηαπό adrian » 24 Απρ 2012, 18:17

https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 4 και 0 επισκέπτες