συνεντευξη attacktv

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό agelos » 10 Απρ 2012, 19:57

φιλοι πειρατες σημερα και στις 13:00 εγινε η συνεντευξη στο attacktv. απαντησαμε (3 πειρατες στον αριθμο) σε 4 ερωτησεις διάρκειας 6 λεπτων και θα δημοσιοποιηθει (μαλλον σημερα το βραδυ) το βιντεο.

επισης καναμε προσπαθεια (και πιο πολυ ο πειρατης μιχαλης απο την πατρα) να μπορουμε να βγαζουμε σε εβδομαδιαια βαση ενα βιντεακι αναλυοωντας ενα θεμα καθε φορα.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

kdev
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 22:56

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό kdev » 10 Απρ 2012, 20:30

κατα πρωτον μπραβο παιδια
κατα δευτερον περιμενουμε να ανεβει απο εσας να την ακουσουμε

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό agelos » 10 Απρ 2012, 20:33

kdev έγραψε:κατα πρωτον μπραβο παιδια
κατα δευτερον περιμενουμε να ανεβει απο εσας να την ακουσουμε


να την ανεβασουν πρωτον αυτοι και βλεπουμε :)
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό plessas » 10 Απρ 2012, 20:48

Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό plessas » 10 Απρ 2012, 20:59

Έγραψε η Πάτρα!!!!
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό agelos » 11 Απρ 2012, 11:34

Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 11 Απρ 2012, 12:37

Μπράβο Μιχάλη, μπράβο Άγγελε πολύ ωραίοι.
Μου άρεσε και το επιχείρημα του άλλου του παιδιού (δυστυχώς δεν ξέρω το όνομά του)
για τα κρυμμένα/εξαφανισμένα αρχεία
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

plessas
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:50
Επικοινωνία:

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό plessas » 11 Απρ 2012, 13:07

Είναι ο dinos. Εμένα αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι τα παιδιά φαίνονται καθημερινοί, φυσιολογικοί άνθρωποι που μιλάνε για το αυτονόητο και το λογικό. Πάρτε δείτε τους επαγγελματίες με τα καραγκιοζιλίκια των επικοινωνιολόγων.
Οι θέσεις που εκφράζω είναι προσωπικές. Περισσότερα για μένα στο ιστολόγιό μου: http://plessas.info

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό agelos » 11 Απρ 2012, 13:11

χαιρομαι που πηγαν καλα. προσωπικα ηταν η πρωτη φορα και ειχα τρομερο τρακ μη μου ξεφυγει καμοια βλακεια :D αλλα πιστευω οτι θα γινω καλυτερος στο μελλον.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: συνεντευξη attacktv

Δημοσίευσηαπό anestis » 11 Απρ 2012, 14:48

Μπράβο στους Πατρινούς, ιδίως για το περιεχόμενο!

Επιτρέψτε μου μια σκέψη:
Σε μελλοντικά βιντεάκια βάλτε την κάμερα σταθερή (σε τρίποδο) σε μια μεριά που σας πιάνει και τους 3 μέσα στο πλάνο
(σ' αυτό το παράδειγμα θα την έβαζα μπροστά και αριστερά από τον Μιχάλη όπως κοιτάει αυτός).
Η κίνηση της κάμερας, όπως γινόταν, ζάλιζε :)
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες