Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Ότι αφορά την διοργάνωση του Συνεδρίου του ΠΕΙΡ για το 2013

Συντονιστές: dimitris_papamichael, Κομπειλάδας, adrian

mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό mankasp » 11 Δεκ 2013, 01:54

Κομπειλάδας έγραψε:Για το βίντεο κτλ., δεν νομίζω ότι είμαι ο "αρμόδιος" να απαντήσω. :|


ok, o αρμοδιος ας απαντήσει. Ο πέτρος μαλλον...
https://twitter.com/e_kastrinakis

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό Petros » 11 Δεκ 2013, 10:25

Τα βίντεο του συνεδρίου τα έχω εγώ στα χέρια μου και θα γίνει ένα πακετάκι των 6-7 DVD που θα αποσταλεί στο προεδρείο.

Αν κάποιο μέλος με γνώσεις μοντάζ (πχ kostas) θα ήθελε να βοηθήσει στο μοντάζ ας μου στείλει πμ!
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό Petros » 11 Δεκ 2013, 10:27

Επίσης θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο προεδρείο και ιδιαίτερα στον Σίμο για την τιτάνια προσπάθεια που έκανε ώστε να πάνε όλα καλά και η διαδικασίες του συνεδρίου να κυλήσουν ομαλά! ;)
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 11 Δεκ 2013, 10:54

Petros έγραψε:Επίσης θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο προεδρείο και ιδιαίτερα στον Σίμο για την τιτάνια προσπάθεια που έκανε ώστε να πάνε όλα καλά και η διαδικασίες του συνεδρίου να κυλήσουν ομαλά! ;)

Όντως, παραλείψαμε να ευχαριστήσουμε το Προεδρείο για την δουλειά που έκαναν!!! Ντροπή μας!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ προσωπικά, για την δουλειά που κάνατε!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 11 Δεκ 2013, 11:18

Να 'στε καλά παιδιά και ανταποδίδουμε τα ευχαριστώ σας με ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και από την μεριά μας. Η δική σας παρουσία ήταν που συνετέλεσε στην ομαλή διεξαγωγή του 2ου Συνεδρίου μας.

Εμείς απλώς προετοιμάσαμε την τεχνική υποδομή και τα οργανωτικά.

Θα ήθελα να "κλείσω" τα συνεδριακά, από την μεριά μου, με μια ευχή: "Εύχομαι στο επόμενο Συνέδριο να ασχοληθούμε με προτάσεις σαν κι αυτή του omissman και όχι τόσο με το Καταστατικό".

Κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσουμε τον "εσωτερικό τουρισμό" και να βγούμε προς τα έξω, να μαθευτούμε και να αρχίσουμε να περνάμε τα πειρατικά μας μηνύματα στους πολίτες.
Και σέρνω "πρώτος τον χορό", έχω αποφασίσει (εντάξει "ποτέ μην λες ποτέ") να μην ξανασχοληθώ με ενδοσκοπήσεις και ομφαλοσκοπήσεις στα του κόμματος παρά μόνο στα βασικά (ως ΜΟΝ.ΕΠ.). Ότι δεν είναι για να βγει προς τα έξω απλά δεν θα έχει την συμμετοχή μου παρά μόνο στα στοιχειώδη και στον ελάχιστο δυνατό χρόνο ενασχόλησης από την μεριά μου. Ή θα αρχίσουμε να ανοίγουμε προς τα έξω ή θα "μαραζώνουμε" μέρα με την μέρα, διαλέξτε.

Ελπίζω, επίσης, όπως η ΟΜ.ΕΠ. κατέληξε σε ΜΟΝ.ΕΠ., να μην συμβεί το ίδιο και στο ΠΕΙΡ. Ahoy!
:|
здравствуйте

yiannpap
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 480
Εγγραφή: 05 Μάιος 2012, 18:12
Τοποθεσία: Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό yiannpap » 11 Δεκ 2013, 15:49

Κομπειλάδας έγραψε:Να 'στε καλά παιδιά και ανταποδίδουμε τα ευχαριστώ σας με ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και από την μεριά μας. Η δική σας παρουσία ήταν που συνετέλεσε στην ομαλή διεξαγωγή του 2ου Συνεδρίου μας.

Εμείς απλώς προετοιμάσαμε την τεχνική υποδομή και τα οργανωτικά.

Θα ήθελα να "κλείσω" τα συνεδριακά, από την μεριά μου, με μια ευχή: "Εύχομαι στο επόμενο Συνέδριο να ασχοληθούμε με προτάσεις σαν κι αυτή του omissman και όχι τόσο με το Καταστατικό".

Κάποια στιγμή θα πρέπει να σταματήσουμε τον "εσωτερικό τουρισμό" και να βγούμε προς τα έξω, να μαθευτούμε και να αρχίσουμε να περνάμε τα πειρατικά μας μηνύματα στους πολίτες.
Και σέρνω "πρώτος τον χορό", έχω αποφασίσει (εντάξει "ποτέ μην λες ποτέ") να μην ξανασχοληθώ με ενδοσκοπήσεις και ομφαλοσκοπήσεις στα του κόμματος παρά μόνο στα βασικά (ως ΜΟΝ.ΕΠ.). Ότι δεν είναι για να βγει προς τα έξω απλά δεν θα έχει την συμμετοχή μου παρά μόνο στα στοιχειώδη και στον ελάχιστο δυνατό χρόνο ενασχόλησης από την μεριά μου. Ή θα αρχίσουμε να ανοίγουμε προς τα έξω ή θα "μαραζώνουμε" μέρα με την μέρα, διαλέξτε.

Ελπίζω, επίσης, όπως η ΟΜ.ΕΠ. κατέληξε σε ΜΟΝ.ΕΠ., να μην συμβεί το ίδιο και στο ΠΕΙΡ. Ahoy!
:|



+10000000000000000
Γιάννης Παπαναστάσης
Ο γερολαδάς του ΠΕΙΡ.
Ό,τι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Ερωτήσεις Μελών προς το Προεδρείο του 2ου Συνεδρίου

Δημοσίευσηαπό Petros » 11 Δεκ 2013, 18:41

+9,999999992×10¹⁵
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες