LF vs Forum

Αρχείο παλιών δημοσκοπήσεων

Τι θα θέλατε για ψηφοφορίες?

Το δημοψήφισμα λήγει στις 23 Απρ 2013, 19:52

Liquid Feedback
16
47%
Forum Polls
18
53%
 
Σύνολο ψήφων: 34

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό enros » 25 Ιαν 2013, 21:56

Υπευνθυμίζω την προηγούμενη σχετική:
Θέλετε το LiquidFeedback να είναι η πλατφόρμα αποφάσεων του κόμματος?
Username Ψήφος
mankasp ΝΑΙ
kailor ΝΑΙ
Vassilis Perantzakis ΝΑΙ
Antonis_T ΝΑΙ
piratiko.org ΝΑΙ
-mesitiko- ΝΑΙ
ekfrasi ΝΑΙ
tsentseris ΝΑΙ
James ΝΑΙ
baskin ΝΑΙ
Yiannis ΝΑΙ
omissman ΝΑΙ
petrogazz ΝΑΙ
dizzyk ΝΑΙ
zio_donnie ΝΑΙ
tvelocity ΝΑΙ
headofthebored ΝΑΙ
TZP ΝΑΙ
pappasadrian ΝΑΙ
astyanax ΝΑΙ
papagalos ΝΑΙ
Nikatsu ΝΑΙ
pleada ΝΑΙ
koslibpro ΝΑΙ
yuishosetsu ΟΧΙ
chprokop ΟΧΙ
random ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
Kotsos ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
plessas ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
AnastasiaKapantai ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
mistikos ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
efialths ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
Rainmaker ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
enros ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ
laskaris_vasilis ΔΕΝ ΞΕΡΩ / ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ
Loukianos ΔΕΝ ΞΕΡΩ / ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό enros » 25 Ιαν 2013, 22:22

enros έγραψε:Υπευνθυμίζω την προηγούμενη σχετική:
Θέλετε το LiquidFeedback να είναι η πλατφόρμα αποφάσεων του κόμματος?


Αυτή η παλιά ψηροφορία, πολύ πιο σωστά διατυπωμένη από την παρούσα , και κυρίως χωρίς ημερομηνία λήξης, κάνει σαφές τι ακριβώς θέλει η πλειοψηφία των πειρατών.
θα πρέπει να εφαρμοστεί το αποτέλεσμά της.

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 25 Ιαν 2013, 23:38

ναι...αλλά εγώ άλλαξα γνώμη είμαι "ρευστός",ανώριμος,κωλοτούμπας,ευκολόπιστος,ηλίθιος ή ότι άλλο θες και θέλω να ξαναψηφίσω...εσύ τι πρόβλημα έχεις ?
Δεν έχω δικαίωμα να αλλάξω γνώμη ? το '84 ψήφισα ΚΚΕ εσωτ,το '87 ΔΗΑΝΑ,το '93 ΠΑΣΟΚ,το '97 ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ,το '00 ΟΙΚ.ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ,το '04 την θεία μου,το '07 τον μπάρμπα μου,το '09 έκανα αποχή και το '12 "Πειρατές".....μου το απαγορεύεις να αλλάξω και πάλι ? :mrgreen: :shock:
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό kailor » 25 Ιαν 2013, 23:42

-mesitiko- έγραψε:ναι...αλλά εγώ άλλαξα γνώμη είμαι "ρευστός",ανώριμος,κωλοτούμπας,ευκολόπιστος,ηλίθιος ή ότι άλλο θες και θέλω να ξαναψηφίσω...εσύ τι πρόβλημα έχεις ?
Δεν έχω δικαίωμα να αλλάξω γνώμη ? το '84 ψήφισα ΚΚΕ εσωτ,το '87 ΔΗΑΝΑ,το '93 ΠΑΣΟΚ,το '97 ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ,το '00 ΟΙΚ.ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ,το '04 την θεία μου,το '07 τον μπάρμπα μου,το '09 έκανα αποχή και το '12 "Πειρατές".....μου το απαγορεύεις να αλλάξω και πάλι ? :mrgreen: :shock:


στα 20 δηλαδή στο άριστα, κερδίζεις 2.000.000 μετρητά, διακοπές για 20 χρόνια στην Χαβάη με όλα τα έξοδα πληρωμένα, 20 γυναίκες δικές σου να τις κάνεις ότι θες και 2 αυτοκίνητα δωρεάν ότι μάρκα θες εσύ..... :lol:

Τι λες αντέχεις να ψηφίσεις διαφορετικά 20 κόμματα? :mrgreen:

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό enros » 25 Ιαν 2013, 23:42

-mesitiko- έγραψε:ναι...αλλά εγώ άλλαξα γνώμη είμαι "ρευστός",ανώριμος,κωλοτούμπας,ευκολόπιστος,ηλίθιος ή ότι άλλο θες και θέλω να ξαναψηφίσω...εσύ τι πρόβλημα έχεις ?
Δεν έχω δικαίωμα να αλλάξω γνώμη ? το '84 ψήφισα ΚΚΕ εσωτ,το '87 ΔΗΑΝΑ,το '93 ΠΑΣΟΚ,το '97 ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ,το '00 ΟΙΚ.ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ,το '04 την θεία μου,το '07 τον μπάρμπα μου,το '09 έκανα αποχή και το '12 "Πειρατές".....μου το απαγορεύεις να αλλάξω και πάλι ? :mrgreen: :shock:


Στην συγκεκριμένη παλιά ψηφοφορία, μπορείς να αλλάξεις γνώμη , αφού δεν λήγει ποτέ. Σε αυτές που λήγουν, εκεί δεν μπορείς να αλλάξεις γνώμη.

Και πρόσεξε, στην παλία ψηφοφορία δεν υπάρχει το ψευτοδίλλημα φορουμ-λικουιντ, πασοκ-νδ. Δεν υπάρχει ο δικομματισμός που προωθεί το φασιστικό μπλοκ των πειρατών.

Υπάρχει η επιλογή ΑΛΛΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ, όπου όλοι οι καλοί χωράνε.
Τελευταία επεξεργασία από 1 και enros, έχει επεξεργασθεί 25 φορά/ες συνολικά

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 25 Ιαν 2013, 23:48

και που να πω για ευρωεκλογές...δημοτικές....νομαρχιακές....περιφερειακές...φοιτητικές....και για τις χρονιές που παρέλειψα.....θυμίσου το '89-90 είχαμε τρεις φορές εκλογές που δεν τις συμπεριέλαβα γιατί δεν θυμάμαι και εγώ τι ψήφισα

το έχω ξεπεράσει το 20 @kailor...πότε να περάσω να πάρω τα δώρα μου ?
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

ραπάνι2
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 13 Μαρ 2013, 12:36

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό ραπάνι2 » 20 Μαρ 2013, 08:54

Πειρατές μην απογοητεύεστε, μην φεύγετε από το κόμμα. Είμαστε πολλοί οι τίμιοι, είναι λίγες οι σουπιές της ΙΤ που έχουν κοροϊδέψει με σκοπό να μετατρέψουν τον κόμμα σε μκο. Δεν είναι δυνατόν να επιτρέψουμε στους μπασκίνες της ΙΤ να καταλάβουν το κόμμα.
"Πάταξον μεν, άκουσον δε"

ραπάνι2
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 13 Μαρ 2013, 12:36

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό ραπάνι2 » 20 Μαρ 2013, 08:59

Υπενθυμίζω στους υγιώς σκεπτόμενους πειρατές, στους πειρατές που οραματίζονται ένα ισχυρό δημοκρατικό κόμμα και όχι μια μκο, ότι υπάρχει και αυτή η ψηφοφορία (η οποία καλό είναι να γίνει μόνιμη).

Σας καλώ να ψηφίσετε στο φόρουμ για να καταργηθεί το λικουιντ. Το λικουιντ, ενώ έχει ένα σωρό περιττά μπιχλιμπίδια, το μόνο που απαγορεύει είναι τις μόνιμες ψηφοφορίες. Και αυτό δεν είναι καθόλου μα καθόλου τυχαίο αυτό, αλλά έχει γίνει σκόπιμα. Η μόνη ελπίδα για το κόμμα είναι οι μόνιμες ψηφοφορίες, οι ψηφοφορίες που δεν λήγουν, μαζί με το plugin για να μπορεί ο συγγραφέας να προσθέτει νέες επιλογές χωρίς να γίνεται reset η ψηφοφορία. Και (δυστυχώς) η μόνη στημένη πλατφόρμα στον ιστότοπο του πειρατικού που μπορεί να προσφέρει τέτοιου τύπου ψηφοφορίες, είναι για την ώρα μόνο το φόρουμ.
"Πάταξον μεν, άκουσον δε"

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό Petros » 20 Μαρ 2013, 19:11

ραπάνι2 έγραψε:Είμαστε πολλοί οι τίμιοι

Εικόνα
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Phoebus
Δημοσιεύσεις: 770
Εγγραφή: 15 Φεβ 2012, 15:31
Τοποθεσία: Ναύπακτος
Επικοινωνία:

Re: LF vs Forum

Δημοσίευσηαπό Phoebus » 21 Μαρ 2013, 20:32

Ποσες φορες εχει ψηφίσει το τρολλ;, Με ΟΛΑ τα ονόματα; ;)
Φοίβος Γιαννόπουλος. Ένας ακόμη κρίκος στην ανθρώπινη αλυσίδα. http://phoebusg.com/


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες