Επανάληψη...

Δημοσκοπήσεις Πολιτών - Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα μέλη και φίλοι του κόμματος.

Γιατί είστε στο Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

Για τις 3+1 αρχές
28
72%
Για την Άμεση Δημοκρατία
2
5%
Για να ρωτάς εσύ...
7
18%
ΔΓ/ΔΑ
2
5%
 
Σύνολο ψήφων: 39

stepup
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Μάιος 2013, 18:08

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό stepup » 20 Μάιος 2013, 12:54

Vassilis Perantzakis έγραψε:
stepup έγραψε:Εντάξει, είναι προφανές με ποιο στρατόπεδο είσαι.
Δεν χρειάζεται άλλη συζήτηση.

Ελπίζω τουλάχιστον να σου δίνουν και κάτι για αυτό που κάνεις, γιατί αν το κάνεις και τσάμπα, τότε.... :roll:


Έχω και τους κωδικούς της γυναίκας μου γιατί δεν τους θυμάται ποτέ... Μπίριμπιριμπίρι... Αλλά δεν μπαίνω με αυτούς Αμπλαούμπλα. Αυτό λέγεται εμπιστοσύνη. Είναι μέχρι να χαθεί. Να χαθείς να χάνεσαι.... κατάλαβες; Αμπλαούμπλα; :lol: :lol: :lol:


Γελοιότητες! Θες να πεις ότι τα 15 μέλη του κόμματος που έδωσαν το password τους στον συνωμότη, είναι όλοι τους μια μεγάλη (gay) οικογένεια; :lol: :lol: :lol:

Ναι, πάρε την ταυτότητα της γυναίκας σου, βάλε και μια περούκα, και πήγαινε στο αστυνομικό τμήμα να υπογράψεις. Και αν δεν σε μπουζουριάσουν, εμένα να μην με λένε stepup. Όπως μπουζουριάζει η αστυνομία όποιον κάνει πλαστοπροσωπία στην κοινωνία, έτσι πρέπει να μπουζουριάζει και η ΕΔ όποιον κάνει πλαστοπροσωπία στο κόμμα.
Τελευταία επεξεργασία από 1 και stepup, έχει επεξεργασθεί 20 φορά/ες συνολικά

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5107
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 20 Μάιος 2013, 13:01

stepup έγραψε:Ναι, πάρε την ταυτότητα της γυναίκας σου, βάλε και μια περούκα, και πήγαινε στο αστυνομικό τμήμα να υπογράψεις. Και αν δεν σε μπουζουριάσουν, εμένα να μην με λένε stepup. Όπως μπουζουριάζει η αστυνομία όποιον κάνει πλαστοπροσωπία στην κοινωνία, έτσι πρέπει να μπουζουριάζει και η ΕΔ όποιον κάνει πλαστοπροσωπία στο κόμμα.

Γελοιότητες , θες να πεις ότι τα 15 μέλη του κόμματος που έδωσαν το password τους στον συνομώτη, είναι όλοι τους μια μεγάλη (gay) οικογένεια; :lol: :lol: :lol:


Τι λες ρε βλαμμένο; Αφού γράφτηκε μέλος μου έδωσε τους κωδικούς! Καλά σε λέω αμπλαούμπλα... ρε... Αμπλαούμπλα!!! :lol: :lol: :lol:
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

stepup
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Μάιος 2013, 18:08

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό stepup » 20 Μάιος 2013, 13:02

Vassilis Perantzakis έγραψε:
stepup έγραψε:Ναι, πάρε την ταυτότητα της γυναίκας σου, βάλε και μια περούκα, και πήγαινε στο αστυνομικό τμήμα να υπογράψεις. Και αν δεν σε μπουζουριάσουν, εμένα να μην με λένε stepup. Όπως μπουζουριάζει η αστυνομία όποιον κάνει πλαστοπροσωπία στην κοινωνία, έτσι πρέπει να μπουζουριάζει και η ΕΔ όποιον κάνει πλαστοπροσωπία στο κόμμα.

Γελοιότητες , θες να πεις ότι τα 15 μέλη του κόμματος που έδωσαν το password τους στον συνομώτη, είναι όλοι τους μια μεγάλη (gay) οικογένεια; :lol: :lol: :lol:


Τι λες ρε βλαμμένο; Αφού γράφτηκε μέλος μου έδωσε τους κωδικούς! Καλά σε λέω αμπλαούμπλα... ρε... Αμπλαούμπλα!!! :lol: :lol: :lol:


Ρε καραγκιοζάκο, δεν καταλαβαίνεις ότι άλλη η παρανομία να έχεις τους κωδικούς της γυναίκας σου, και άλλη η παρανομία να έχεις τους κωδικούς 15 μελών;

Ίδια θα με τιμωρήσει το δικαστήριο αν υπογράψω για τον γέρο πατέρα μου, και ίδια αν υπογράψω για 15 άτομα που δεν είναι καν συγγενείς μου;
Τελευταία επεξεργασία από 1 και stepup, έχει επεξεργασθεί 20 φορά/ες συνολικά

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5107
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 20 Μάιος 2013, 13:03

stepup έγραψε:Ρε καραγκιοζάκο, δεν καταλαβαίνεις ότι άλλη η παρανομία να έχεις τους κωδικούς της γυναίκας σου, και άλλη η παρανομία να έχεις τους κωδικούς 15 μελών;


Το που τους χρησιμοποιείς είναι το θέμα. ΜΟΝΟ στο liquid μετράει ρε... ΑΜΠΛΑΟΥΜΠΛΑ!!! Όχι στα ανεπίσημα... γκάλοπ. :lol: :lol: :lol:
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

chprokop
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1803
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 19:41
Τοποθεσία: Δράμα και Καλαμαριά

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό chprokop » 20 Μάιος 2013, 13:04

Νομιζω οτι το νημα εχει πλεον χαθει...

Και κατι αλλο... ΜΗΝ ΤΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΤΡΟΛ! Μας δυσκολευει να διαβαζουμε το φορουμ...
Τελευταία επεξεργασία από 2 και chprokop, έχει επεξεργασθεί 20 φορά/ες συνολικά

stepup
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Μάιος 2013, 18:08

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό stepup » 20 Μάιος 2013, 13:06

Vassilis Perantzakis έγραψε:
stepup έγραψε:Ρε καραγκιοζάκο, δεν καταλαβαίνεις ότι άλλη η παρανομία να έχεις τους κωδικούς της γυναίκας σου, και άλλη η παρανομία να έχεις τους κωδικούς 15 μελών;


Το που τους χρησιμοποιείς είναι το θέμα. ΜΟΝΟ στο liquid μετράει ρε... ΑΜΠΛΑΟΥΜΠΛΑ!!! Όχι στα ανεπίσημα... γκάλοπ. :lol: :lol: :lol:



Όχι όχι, δεν στα είπανε καλά!
Δεν είναι αδίκημα μόνο το που και πως χρησιμοποιείς τους κωδικούς.
Το πρώτο αδίκημα είναι που κατέχεις τους κωδικούς, ακόμα και αν δεν τους κάνεις τίποτα.
Ο κωδικός είναι προσωπικός και δεν μεταβιβάζεται!

stepup
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Μάιος 2013, 18:08

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό stepup » 20 Μάιος 2013, 13:08

chprokop έγραψε:Νομιζω οτι το νημα εχει πλεον χαθει...

Και κατι αλλο... ΜΗΝ ΤΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΤΡΟΛ! Μας δυσκολευει να διαβαζουμε το φορουμ...


Καλώς το και το τρίτο μέλος της ΕΔ σε αυτή τη "συζήτηση" (ο Θεός να την κάνει).
Όλα τα μωρά στην πίστα (της αδικίας και της συνωμοσίας).

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5107
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 20 Μάιος 2013, 13:23

chprokop έγραψε:Νομιζω οτι το νημα εχει πλεον χαθει...

Και κατι αλλο... ΜΗΝ ΤΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΤΡΟΛ! Μας δυσκολευει να διαβαζουμε το φορουμ...


Εγώ θέλω να το ταΐζω. Έτσι δεν έχει χρόνο να χρησιμοποιήσει τον λογαριασμό του ως μέλος και ως εκ τούτου δεν αλλάζει τις αποφάσεις της συνωμοσίας μεθυσμένων Πειρατών για την κατάληψη της εξουσίας και τον τεμαχισμό της σε κομματάκια για μοίρασμα στα μέλη του πληρώματος.. :lol:
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό Petros » 20 Μάιος 2013, 14:49

stepup έγραψε:Στα άκρα των δύο πλευρών του νομίσματος, τα δύο κόμματα εφάπτονται!


Μου θυμίζει αυτό που είχε πει ο Τρελοπάνος στη Λαμία: "...Κι αν από το χρυσό βγάλεις την γραμμή, μπρούτζος θα μείνει" :lol:
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Επανάληψη...

Δημοσίευσηαπό baskin » 20 Μάιος 2013, 17:44

ΠΑΠΑΛΑ.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες