Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την δου

Δημοσκοπήσεις Πολιτών - Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα μέλη και φίλοι του κόμματος.

Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την δουλειά της.

Το δημοψήφισμα λήγει στις 13 Σεπ 2013, 14:35

10 (Άριστα)
3
9%
9
3
9%
8
1
3%
7
2
6%
6
2
6%
5 (Μέτρια)
3
9%
4
2
6%
3
1
3%
2
1
3%
1
2
6%
0
15
43%
 
Σύνολο ψήφων: 35

ekfrasi
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2165
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2011, 18:17
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό ekfrasi » 20 Φεβ 2013, 21:04

Μη κλέβεις... όσοι δε ψήφισαν δε βλέπουν
1. Προστασία της ιδιωτικής ζωής .
2. Μεταρρύθμιση της νομοθεσίας για το copyright.
3. Αλλαγές στην Ευρωπαϊκή νομοθεσία για τις πατέντες.
+1. Διαφάνεια της Δημόσιας Διοίκησης.

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5111
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 20 Φεβ 2013, 21:07

ekfrasi έγραψε:Μη κλέβεις... όσοι δε ψήφισαν δε βλέπουν


Και γιατί νομίζεις ότι ανέφερα αριθμό; Μαφία παιδί μου... μαφία... :lol:
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

Rainmaker

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 21 Μάιος 2013, 13:37

Έπειτα από αυτήν την απόφαση http://pirateparty.gr/forum/viewtopic.php?f=134&t=4401 ευκαιρία να αναθεωρήσω την βαθμολογία μου. :twisted:

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό agelos » 21 Μάιος 2013, 15:54

προσωπικα αν μετράει η γνώμη μου ( που το ξέρω ότι δεν μετραει) η Ε.Δ. ειναι για ξήλωμα ολόκληρη μιας και χρησιμοποιεί το καταστατικό και το μεταφράζει όπως θέλει για να πετύχει αυτα που θέλει. είναι η αρχή του κακού και πρέπει να ξηλωθεί και φυσικα τα άτομα να διαγραφούν. αλλα ναι ξέχασα. απο αυτην (Ε.Δ.) διοικούμαστε στην ουσία. η Δ.Ε. την φοβάται οπότε τι να περιμένεις πια?
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5111
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 21 Μάιος 2013, 16:07

agelos έγραψε:προσωπικα αν μετράει η γνώμη μου ( που το ξέρω ότι δεν μετραει) η Ε.Δ. ειναι για ξήλωμα ολόκληρη μιας και χρησιμοποιεί το καταστατικό και το μεταφράζει όπως θέλει για να πετύχει αυτα που θέλει. είναι η αρχή του κακού και πρέπει να ξηλωθεί και φυσικα τα άτομα να διαγραφούν. αλλα ναι ξέχασα. απο αυτην (Ε.Δ.) διοικούμαστε στην ουσία. η Δ.Ε. την φοβάται οπότε τι να περιμένεις πια?


Ευχαριστώ πολύ!!! Μόνο που ΕΜΕΙΣ δώσαμε την δυνατότητα να αμφισβητηθούν όλες οι αποφάσεις της από το ΣτΜ με μία απλή δήλωση ενός μέλους ("χρησιμοποιώντας το καταστατικό και το μεταφράζουμε όπως θέλουμε για να πετύχουμε αυτα που θέλουμε") !! Και έχουν γίνει ήδη 2 σχετικές ψηφοφορίες και το ΣτΜ αποφάσισε ότι είχαμε δίκιο. Μήπως να τους διαγράψουμε και αυτούς;
Επειδή λοιπόν εδώ με προκαλείς προσωπικά (άκου να διαγραφώ... γιατί είμαι στην Ε.Δ. :lol: :lol: ).... είπες ΜΠΟΥΡΔΑ.
Τελευταία επεξεργασία από 1 και Vassilis Perantzakis, έχει επεξεργασθεί 21 φορά/ες συνολικά
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό agelos » 21 Μάιος 2013, 16:09

Vassilis Perantzakis έγραψε:
agelos έγραψε:προσωπικα αν μετράει η γνώμη μου ( που το ξέρω ότι δεν μετραει) η Ε.Δ. ειναι για ξήλωμα ολόκληρη μιας και χρησιμοποιεί το καταστατικό και το μεταφράζει όπως θέλει για να πετύχει αυτα που θέλει. είναι η αρχή του κακού και πρέπει να ξηλωθεί και φυσικα τα άτομα να διαγραφούν. αλλα ναι ξέχασα. απο αυτην (Ε.Δ.) διοικούμαστε στην ουσία. η Δ.Ε. την φοβάται οπότε τι να περιμένεις πια?


Ευχαριστώ πολύ!!! Μόνο που ΕΜΕΙΣ δώσαμε την δυνατότητα να αμφισβητηθούν όλες οι αποφάσεις της από το ΣτΜ με μία απλή δήλωση ενός μέλους!!!! Και έχουν γίνει ήδη 2 σχετικές ψηφοφορίες και το ΣτΜ αποφάσισε ότι είχαμε δίκιο. Μήπως να τους διαγράψουμε και αυτούς;
Επειδή λοιπόν εδώ με προκαλείς προσωπικά (άκου να διαγραφώ... γιατί είμαι στην Ε.Δ. :lol: :lol: ).... είπες ΜΠΟΥΡΔΑ.


αυτη ειναι η αποψη μου. εχω δικαίωμα να εχω απόψη? αν οχι τότε διαγράψτε με ρε παιδιά.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

chprokop
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1803
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 19:41
Τοποθεσία: Δράμα και Καλαμαριά

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό chprokop » 21 Μάιος 2013, 16:09

Vassilis Perantzakis έγραψε:
agelos έγραψε:προσωπικα αν μετράει η γνώμη μου ( που το ξέρω ότι δεν μετραει) η Ε.Δ. ειναι για ξήλωμα ολόκληρη μιας και χρησιμοποιεί το καταστατικό και το μεταφράζει όπως θέλει για να πετύχει αυτα που θέλει. είναι η αρχή του κακού και πρέπει να ξηλωθεί και φυσικα τα άτομα να διαγραφούν. αλλα ναι ξέχασα. απο αυτην (Ε.Δ.) διοικούμαστε στην ουσία. η Δ.Ε. την φοβάται οπότε τι να περιμένεις πια?


Ευχαριστώ πολύ!!! Μόνο που ΕΜΕΙΣ δώσαμε την δυνατότητα να αμφισβητηθούν όλες οι αποφάσεις της από το ΣτΜ!!!! Και έχουν γίνει ήδη 2 σχετικές ψηφοφορίες και το ΣτΜ αποφάσισε ότι είχαμε δίκιο. Μήπως να τους διαγράψουμε και αυτούς;
Επειδή λοιπόν εδώ με προκαλείς προσωπικά (άκου να διαγραφώ... γιατί είμαι στην Ε.Δ. :lol: :lol: ).... είπες ΜΠΟΥΡΔΑ.


Και μάλιστα ανεπίδεκτη δικαστικής εκτιμήσεως...

ο διαγραπτέος.... :o

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5111
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 21 Μάιος 2013, 16:10

agelos έγραψε:αυτη ειναι η αποψη μου. εχω δικαίωμα να εχω απόψη? αν οχι τότε διαγράψτε με ρε παιδιά.

Και εγώ σου είπα ότι ΛΕΣ μπούρδα. Και διάβασε γιατί... και ΑΠΑΙΤΩ να ανακαλέσεις, αλλιώς θα σου αναφέρομαι ως ΜΠΟΥΡΔΑ από εδώ και πέρα...!!!! :lol: :lol: :lol:
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό agelos » 21 Μάιος 2013, 16:12

Vassilis Perantzakis έγραψε:
agelos έγραψε:αυτη ειναι η αποψη μου. εχω δικαίωμα να εχω απόψη? αν οχι τότε διαγράψτε με ρε παιδιά.

Και εγώ σου είπα ότι ΛΕΣ μπούρδα. Και διάβασε γιατί... και ΑΠΑΙΤΩ να ανακαλέσεις, αλλιώς θα σου αναφέρομαι ως ΜΠΟΥΡΔΑ από εδώ και πέρα...!!!! :lol: :lol: :lol:


οπως θελεις μπορεις να αναφερεσαι. ετσι θα επιβεβαιωσεις φυσικα και αυτο ου ελεγα σε μια συζητηση στο fb. η απρεπης συμπεριφορα που σταδιακα γινεται γηπεδο. βεβαια πως να μη γινει αφου οταν οι ιδιοι οι Mod κανουν υπερβασεις (για να μη πω καταχρηση εξουσιας ) και μιλουν οι ιδιοι με απρεπεις χαρακτηρισμους. αλλααυτο ειναι εκτος θεματος.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Βαθμολογήστε την Επιτροπή Διαιτησίας πόσο καλά κάνει την

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 21 Μάιος 2013, 16:14

Το 12 πάει στον Vasper (δεν ξέρω τον ρόλο του στην dark side)
Το 10 πάει στον Baskin (Drarth vender ή blender ή liquidizer ή και γω δεν ξέρω πόσα ακόμα του έχουν σούρει κατα καιρούς)
Το 9 πάει στο elf (ο ανώνυμος)
Το 8 έως και το 1 (παιδιά μοιραστείτε τα μεταξύ σας όπως θέλετε στην ΕΔ και αν σας περισσέψουν δώστε και στην ΔΕ στην άλλη "βαθμολόγηση" που θα μπεί για την ΔΕ.... μην τα ξαναλέμε από την αρχή...)

Το 0 το κρατάω εγώ ως "φανατικός (κρυφός) μηδενιστής"
:mrgreen:


(ο αγάθωνας παίρνει τα @@ του)
здравствуйте


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 13 και 0 επισκέπτες