E bullying

Δημοσκοπήσεις Πολιτών - Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα μέλη και φίλοι του κόμματος.

Θεωρείτε ότι υπάρχουν μέλη που κάνουν e-bullying στο φόρουμ και τι πρέπει να κάνουμε με αυτά;;;;

Ναι και θέλω να αποβληθούν από το κόμμα.
4
22%
Ναι άλλα δεν με νοιάζει, ας κάνουν ότι θέλουν.
1
6%
Όχι μεγάλα παιδιά είμαστε δεν υφίσταται bullying σε ενήλικες.
9
50%
Όχι είμαστε μία ευτυχισμένη παρέα
2
11%
Δεν με νοιάζει/ δεν πά να ..........
2
11%
 
Σύνολο ψήφων: 18

zio_donnie
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 11:10
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: E bullying

Δημοσίευσηαπό zio_donnie » 12 Φεβ 2013, 20:08

Kotsos έγραψε:Κατηγορείς, κατηγορείς Διονύση, αλλά όπως είδες μόλις πιστέψαν κάποιοι ότι θα βγούνε στη φόρα πράγματα, τσινήσαν και σε παραπέμψαν να σταματήσεις.


Αφενός δεν σε κατηγορώ για τίποτα, σε κράζω. Έχει διαφορά. Αφετέρου επειδή εσύ κατηγορείς πως παρατήρησες φαινόμενα βίας ουδείς σου απαγόρευσε να το αποδείξεις με στοιχεία και όχι με αερολογίες ως συνήθως.


Εγώ σου έτριψα στα μούτρα το γεγονός πως δεν είσαι καλύτερος από αυτό που κράζεις και ξίνισες. Εγώ μπορεί να είμαι μαλάκας αλλά δεν έβγαλα κανένα ούτε ψυχωτικό ούτε απατεώνα όπως έκανες εσύ με μένα.


Ο δρόμος ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα. Πες μας τον πόνο σου. Λογοκρισία δεν υπάρχει και όσο τρολλάρεις εδώ, συνέχισε όσο τραβάει η καρδιά σου. Περιμένω με αγωνία τις αποδείξεις σου και τις ανατριχιαστικές αποκαλύψεις.
Ε.Δ.Α.Π.Ε. The truth is out there.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: E bullying

Δημοσίευσηαπό kailor » 12 Φεβ 2013, 20:09

Vassilis Perantzakis έγραψε:
kailor έγραψε:
Vassilis Perantzakis έγραψε:π.χ.: Είμαι 1.90 και 120 κιλά. Όσοι διαφωνείτε... ελάτε στο γραφείο να τα πούμε... :lol:


πας σύγκριση, κάτσε να με δεις μπροστά σου και μετά θα πεις.... 188 ύψος και 145 κιλά. και μετά έλα εσύ να πεις κάτι.


Μπύρες πίνεις; Αν ναι, θα τα πάμε μια χαρά... :D



Σόρρυ είναι από τα ποτά που σιχαίνομαι.... και εδώ και 1,5 χρόνο το έκοψα το ποτό γενικά γιατί έπινα μέχρι αηδίας (δηλαδή άνετα 2 μπουκάλια βότκα ή 1 μπουκάλι ουίσκι και πάει λέγοντας)


baskin έγραψε:
kailor έγραψε:πας σύγκριση, κάτσε να με δεις μπροστά σου και μετά θα πεις.... 188 ύψος και 145 κιλά. και μετά έλα εσύ να πεις κάτι.


Καλά σε λέω αρκούδο εγώ...


Μην μου προσβάλεις τις αρκούδες και είναι τα αγαπημένα μου ζώα.

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: E bullying

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 12 Φεβ 2013, 20:57

@kailor
Μην αρπάζεσαι... δεν σε πιάνει εσένα το e-bullying
bull = ταύρος το οποίο είναι <> από το bear = αρκούδα
εκτός αν προέρχεται από το bullshits (τότε όμως θα έπρεπε να λέγεται e-bullshiting)

όταν θα ασχοληθούμε με το e-bearing ή το e-teddybearing θα σε φωνάξουμε.... :lol: :lol:
здравствуйте

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: E bullying

Δημοσίευσηαπό kailor » 12 Φεβ 2013, 21:04

Κομπειλάδας έγραψε:@kailor
Μην αρπάζεσαι... δεν σε πιάνει εσένα το e-bullying
bull = ταύρος το οποίο είναι <> από το bear = αρκούδα
εκτός αν προέρχεται από το bullshits (τότε όμως θα έπρεπε να λέγεται e-bullshiting)

όταν θα ασχοληθούμε με το e-bearing ή το e-teddybearing θα σε φωνάξουμε.... :lol: :lol:


Εικόνα

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: E bullying

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 12 Φεβ 2013, 21:13

@kailor κλέβω το trademark/logo για την virtual εταιρία μου (παλιά ονομάζονταν Free Cheese Co.)
μην ζητήσεις εργατικά ή copyright... δεν υπάρχει μια τσακιστή και σε βάθος χρόνου :(
здравствуйте

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: E bullying

Δημοσίευσηαπό kailor » 12 Φεβ 2013, 21:21

Κομπειλάδας έγραψε:@kailor κλέβω το trademark/logo για την virtual εταιρία μου (παλιά ονομάζονταν Free Cheese Co.)
μην ζητήσεις εργατικά ή copyright... δεν υπάρχει μια τσακιστή και σε βάθος χρόνου :(


και δεν πα να τα κλέψεις .... και εγώ το έκλεψα...

εγώ πάντα search κάνω στο google και τις χρησιμοποιώ τις εικόνες όπως γουστάρω και άμα θέλουν ας με μηνύσουν μετά που τους κλέβω την δουλειά.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες