Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Εδώ συζητιέται ότι δεν συμπεριλαμβάνεται σε κάποια άλλη κατηγορία, σε χαλαρούς τόνους.
Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 26 Ιαν 2015, 18:53

Φταίει ένα v.2.0 που ούτε καν ξεκίνησε γιατί απέτυχε το v.1.0!!!!!

Φταίει που ο άλλος είναι Φασίστας επειδή τον λες φασίστα ή επειδή είναι φασίστας.

Θα συνεργάζονταν ποτέ το ΠΕΙΡ με έναν "ακραίο ιδεολογικά" (< αυτό είναι καλύτερο από το φασίαστας, ε;) αρχηγό κόμματος;

Φταίνε ποίοι τελικά για την διάλυση/αποτυχία του Δ.Ι.;
Οι άλλοι που 7 μήνες "το συζητούσαν" και δεν αποφάσιζαν και την "τελευταία στιγμή" αποχώρησαν; ή φταίνε τα μέλη του ΠΕΙΡ που εκδήλωσαν τις ανησυχίες τους και φυσικά τις αντιθέσεις τους σε "περίεργα ευρείες αρχές" που προτάθηκαν από τους λακίζοντες συμμάχους (αν έχεις τέτοιους συμμάχους, τι να τους κάνεις τους συνεργάτες;) που στο τέλος είτε κατέβηκαν από μόνοι τους είτε δεν κατέβηκαν είτε περιδιαβαίνανε τα διάφορα "μεγάλα" κόμματα και δεν είχαν που την πολιτική κεφαλή κλίνει;

Λοιπόν, αν σας "εμποδίζουμε" να μας το πείτε αντρίκια και σταράτα και να πάρετε και την στραράτη απάντηση. Αυτά τα μισοκλαμμένα υπονοούμενα σαν τις πουτανίτσες κατινούλες πίσω από τα ψου ψου και μου μου κομμένα, ΓΚΕΓΚΕ;
здравствуйте

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 26 Ιαν 2015, 19:09

@Κομπειλάδας:
Ναι .......... αισθάνομαι πως μας "εμποδίζεις"! :mrgreen: :mrgreen: (δεν με χέζεις;)
Και επειδή το είπα "αντρίκια" και "σταράτα" περμένω επίσης αντρίκια και σταράτη απάντηση στην ερώτηση: πάμε παρά κάτω;
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 26 Ιαν 2015, 19:49

anestis έγραψε:Εγώ θα δώσω πολλαπλά συγχαρητήρια σε όποιον καταφέρει να κολλήσει Λεβέντη και Γκλέτσο (μαζί μας).
Μετά θα έρθουν άλλα 10 κόμματα μαζί.
Και αλλάξτε αυτό το Γ@#$ΟΝΟΜΑ "Δ.I." δεν θα τραβήξει! :)

Όταν είχαμε 0,90% με ΟΠ οι δύο αυτοί είχαν 0,65% και zero (αντίστοιχα) και ήμασταν στο ίδιο επίπεδο δεν τα βρήκαμε. Τώρα είμαστε στο "ανύπαρκτοι" και είναι στο 1,80% έκαστος.
Γιατί να θέλουν εμάς για συμμάχους και όχι όσους αυτομολήσουν από ΠΑΣΟΚ, ΔΗΜΑΡ, ΚΙΔΗΣΟ που βαράνε διάλυση ή να κατέβουν οι δυο τους;
Εντάξει ο Γκλέτσος είναι μιας χρήσης (πιθανόν) και θα σβήσει. Ο Λεβέντης όμως επιμένει 23 χρόνια. Τώρα που είναι στα πάνω του, θα θέσει τους όρους του, γιατί έχει επιτυχημένη συνταγή, εμείς τι ρόλο θα παίξουμε ; της ουράς ;
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 26 Ιαν 2015, 19:59

Από αυτό το 1,8% της ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ, πόσο λες να είναι από το promotion που αφιλοκερδώς κάναμε;

;)
здравствуйте

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Petros » 26 Ιαν 2015, 20:05

Κομπειλάδας έγραψε:ή φταίνε τα μέλη του ΠΕΙΡ που εκδήλωσαν τις ανησυχίες τους και φυσικά τις αντιθέσεις τους

φταίνε και γι αυτό, αλλά φταίνε κυρίως για το ότι βγήκαν σωστοί...
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 26 Ιαν 2015, 20:15

Κομπειλάδας έγραψε:Από αυτό το 1,8% της ΕΝΩΣΗΣ ΚΕΝΤΡΩΩΝ, πόσο λες να είναι από το promotion που αφιλοκερδώς κάναμε;

;)

Πόσο έχουμε σαν κόμμα; (max 0,51% ή 0,90% δια 2...) πόσο να του δώκαμε ; 0,40% βαριά-βαριά και με όσους επιρρεάζουμε ! Το 1,4 είναι δικό του καθαρό.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

gounara
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 10:47
Τοποθεσία: Athens, Greece

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό gounara » 26 Ιαν 2015, 20:42

Τι έγινε Σίμο τσαντιλες . Αυτά τα περί κλαμενου αλλου .
Δεν αντεχεις ουτε το τρολλαρισμα . Δεν αντεχεις ουτε τα σοβαρά .
Διάβασε το τιτλο Στη Χαλαρή λέει .
Δεν έχω να πεισω κανένα για τπτ ..την πλάκα Μου κάνω είναι κακό ? 3-4 χρόνια έχουμε μπροστά μας πως θα περάσουν τα μαμημενα .
Και αυτά τα πουτανιστηκα κοφτά . ΓΚΕ ΓΚΕ Η ΝΟ ΠΟΥ ΓΚΕΓΚΕ . Αχ συγκινήθηκαν παλι :oops:
Θανάσης Γούναρης
6976403600,6934753640
agounar@sch.gr,thanasisgounaris@gmail.com
www.facebook.com/thanasis.gounaris

gounara
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 10:47
Τοποθεσία: Athens, Greece

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό gounara » 26 Ιαν 2015, 20:54

Αν κάποιος θέλει προσωπικά κινητά του λεβέ και του Γκλε να του τα δώσω να κανει παιχνιδι , εγώ δεν είμαι διαθέσιμος . :oops: Μα γιατί έχω τέτοια συγκίνηση ....απαπαπα.
Θανάσης Γούναρης
6976403600,6934753640
agounar@sch.gr,thanasisgounaris@gmail.com
www.facebook.com/thanasis.gounaris

ekfrasi
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2165
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2011, 18:17
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό ekfrasi » 26 Ιαν 2015, 21:01

Και εγώ εχω συγκινιθεί με την έλειψη χιούμορ μας :mrgreen:

χαλαράαααααααααααααααααααααααα
1. Προστασία της ιδιωτικής ζωής .
2. Μεταρρύθμιση της νομοθεσίας για το copyright.
3. Αλλαγές στην Ευρωπαϊκή νομοθεσία για τις πατέντες.
+1. Διαφάνεια της Δημόσιας Διοίκησης.

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 26 Ιαν 2015, 21:26

Όταν λες τον άλλο φασίστα και το διαβάσει, ΔΕΝ θα συνεργαστεί μαζί σου και θα απορρίψει τις ιδέες σου γιατί τον χαλάς από την αρχή. Το ότι δεν συνεργάστηκε δεν σημαίνει ότι είχες δίκιο. Και επιτέλους αυτή η γενική χρήση μιας λέξης έχει καταντήσει αστείο.

Οπότε σκεφτείτε αυτό και το αν θέλουμε να εργαστούμε προς μια κατεύθυνση όλοι μαζί η να σαμποτάρει κάθε μέλος ότι δεν του αρέσει. Γιατί πράγματι όταν μου λένε ότι είμαστε αναρχοκομμουνιστές γιατί βρίζουμε τον πάσα ένα με το παραμικρό, εγώ δεν μπορώ να διαδόσω τα πειρατικά. Αν από την άλλη θέλετε να γίνουμε κόμμα γενικού και όχι ειδικού σκοπού, να το αποφασίσουμε και να δουλέψουμε προς αυτό. Αλλά βαρέθηκα να έχω τον φίλο μου τον Στράτο να χαρακτηρίζει βοθρολύματα ή φασίστες ανθρώπους που δεν γνωρίζει καν.

Μεταξύ μας βρίσετε όσο θέλετε. Τους άλλους δεν τους πείθεις έτσι και ο λόγος ύπαρξης ενός κόμματος είναι να πείθει. Όχι να παίζουν τα μέλη με το μέγεθος του Πουλιού τους. ΓΚΕΓΚΕ μάγκες μου;

Αυτοεκπληρούμενες προφητείες....
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 9 και 0 επισκέπτες