Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Εδώ συζητιέται ότι δεν συμπεριλαμβάνεται σε κάποια άλλη κατηγορία, σε χαλαρούς τόνους.
gounara
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 10:47
Τοποθεσία: Athens, Greece

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό gounara » 26 Ιαν 2015, 21:28

Επιτέλους κάποια που με καταλαβαινει ....ιέρεια και μάντισσα.... Ακριβως οτι πρεπει ...πες μου πες μου που πάμε τι θα γίνει με το πειρατικό
Θανάσης Γούναρης
6976403600,6934753640
agounar@sch.gr,thanasisgounaris@gmail.com
www.facebook.com/thanasis.gounaris

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 26 Ιαν 2015, 22:37

Ο ένας "ψεκασμένος" αμεσοδημοκράτης, ο άλλος φασίστας, ο τρίτος κόμμα σφραγίδα, ο τέταρτος γραφικός, ο πέμπτος πλαστογράφος εκδιωγμένος γκασταρμπάϊτερ, ο έκτος κόμμα αποστράτων, άρα ακραίος. Οι αριστεροί δεν κάθησαν στο τραπέζι των συζητήσεων γιατί καλέσαμε και δεξιούς, τους δεξιούς τους βρίζαμε γιατί είναι ακραίοι για τα γούστα μας, με τους κεντρώους δεν προλαβαίναμε να ξαναψηφίσουμε κ.ο.κ
Λέω τώρα πράγματα φανταστικά, αν πετύχαινε ο ΔΙ και ήταν στην βουλή ένας πειρατής εκλεγμένος με τον ΔΙ θα απολυμαίναμε τα έδρανα ή δεν θα λέγαμε καλημέρα στους 299 επειδή σέρνεται φιλελευθερισμός, κομμουνισμός, φασισμός και....σουρεαλισμός στο κτίριο (μην κολλήσουμε και τίποτις αρρώστιες !!).
Εεεε λοιπόν έχω την λύση, θα ανακηρύξω ανεξάρτητο κράτος το χωράφι μου, θα υψώσω πειρατική σημαία και η βουλή ΜΟΥ θα έχει (μετά από εκλογές) μόνο πειρατές, οι άλλοι θα φεύγουν από το χωραφάκι-κράτος μου !! Πως σας φαίνεται δεν είμαι αρκετά δημοκρατικός; Πειρατές μόνο. Και εγώ καπετάνιος ισόβιος.
Να χαρώ εγώ αρχές όπως η ελευθερία έκφρασης, αρκεί να συμφωνεί στο απόλυτο 100% με την δικιά μας.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 26 Ιαν 2015, 22:37

Ναι αλλά τις μαλακίες ότι ντε και καλά φταίνε κάποια μέλη για το ότι ΔΕΝ πέτυχε ο ΔΙ..... ε, αυτό πια είναι ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΛΚΗΣ και δεν περνάει ούτε για πλάκα ούτε και στην χαλαρή.... και όλα τα άλλα εγώ τα ακούω βερεσέ, ΓΚΕΓΚΕ;

Και ο Τζήμερος είναι φασίστας με περικεφαλαία, (αν μου θίχτηκε με τον χαρακτηρισμό υπάρχει και το άλλο με την περικεφαλαία) και όσο πιο γρήγορα τον σουτάρουν από την ΔΞ τόσο πιο γρήγορα θα δουν άσπρη μέρα στο κόμμα τους.

(μέγεθος πουλιού 15-17 πόντοι, ανάλογα με τα κέφια) :twisted:
здравствуйте

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Petros » 26 Ιαν 2015, 22:39

Vassilis Perantzakis έγραψε:Όταν λες τον άλλο φασίστα και το διαβάσει, ΔΕΝ θα συνεργαστεί μαζί σου

όποιος έχει τη μύγα...
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 26 Ιαν 2015, 22:46

Voyager-1 έγραψε:Ο ένας "ψεκασμένος" αμεσοδημοκράτης, ο άλλος φασίστας, ο τρίτος κόμμα σφραγίδα, ο τέταρτος γραφικός, ο πέμπτος πλαστογράφος εκδιωγμένος γκασταρμπάϊτερ, ο έκτος κόμμα αποστράτων, άρα ακραίος. Οι αριστεροί δεν κάθησαν στο τραπέζι των συζητήσεων γιατί καλέσαμε και δεξιούς, τους δεξιούς τους βρίζαμε γιατί είναι ακραίοι για τα γούστα μας, με τους κεντρώους δεν προλαβαίναμε να ξαναψηφίσουμε κ.ο.κ
Λέω τώρα πράγματα φανταστικά, αν πετύχαινε ο ΔΙ και ήταν στην βουλή ένας πειρατής εκλεγμένος με τον ΔΙ θα απολυμαίναμε τα έδρανα ή δεν θα λέγαμε καλημέρα στους 299 επειδή σέρνεται φιλελευθερισμός, κομμουνισμός, φασισμός και....σουρεαλισμός στο κτίριο (μην κολλήσουμε και τίποτις αρρώστιες !!).
Εεεε λοιπόν έχω την λύση, θα ανακηρύξω ανεξάρτητο κράτος το χωράφι μου, θα υψώσω πειρατική σημαία και η βουλή ΜΟΥ θα έχει (μετά από εκλογές) μόνο πειρατές, οι άλλοι θα φεύγουν από το χωραφάκι-κράτος μου !! Πως σας φαίνεται δεν είμαι αρκετά δημοκρατικός; Πειρατές μόνο. Και εγώ καπετάνιος ισόβιος.
Να χαρώ εγώ αρχές όπως η ελευθερία έκφρασης, αρκεί να συμφωνεί στο απόλυτο 100% με την δικιά μας.



Να το ξέρουμε την επόμενη φορά να στήσουμε κώλο και να πούμε και ευχαριστώ...... Βρε δεν πας μέχρι την γωνία να δεις άμα έρχομαι. (ώρες ώρες απορώ για το ποιος είναι "ψεκασμένος" τελικά....)
здравствуйте

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Petros » 26 Ιαν 2015, 22:53

Κομπειλάδας έγραψε:να στήσουμε κώλο και να πούμε και ευχαριστώ......


Στο σημείο αυτό σκάει ο James καβάλα σε μονήλατο (unicycle) κρατώντας ένα κοκτέιλ και αρχίζει και λέει για τους πούστηδες (που τους έχει και άχτι :P ) :mrgreen: (είπαμε αν είναι να κάνουμε φαρσοκωμωδία να την κάνουμε τουλάχιστον ολοκληρωμένη)
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 26 Ιαν 2015, 23:14

Αύριο μεθαύριο να πάμε να συνεργαστούμε με αυτούς....... ε;

Εικόνα
здравствуйте

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Petros » 26 Ιαν 2015, 23:18

κάποιος το είχε θέσει σαν πρόταση πάντως, δεν θα μου έκανε εντύπωση...
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 26 Ιαν 2015, 23:38

Και ποιος καταραμένος στραβομουτσούνιασε και δεν προχώρησε η συνεργασία ε; :evil:
здравствуйте

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Στη χαλαρή είναι μη δινεις σημασία φίλε φιλελε αχαχαχα

Δημοσίευσηαπό Petros » 27 Ιαν 2015, 00:06

δεν ξερω για ποιον μιλάτε κύριε :roll:
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 13 και 0 επισκέπτες