Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτηθεί

zio_donnie
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 11:10
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό zio_donnie » 13 Οκτ 2013, 21:34

baskin έγραψε:
zio_donnie έγραψε:Δεν χρειάζομαι να βρω τίποτα. Απλά και γενικώς μιλώντας ότι δεν βαραίνει θα μπορούσε να μένει και δεν κατακαβαίνω τι σε βάραινε η συγκεκριμένη δημοσίευση ας ήταν και παπαριά. Τέσπα στομπούτσομ αλλά να ξέρεις πως κάνετε μαλακίες. Και όχι επειδή το λέει το τρολ και ο ψεκασμένος ο φίλος του αλλά γιατί γαμάτε το φόρουνζ άνευ λόγου και αιτίας.


Παγίδα ήταν για να με ξαναπεί "φασίστα" ο rainmaker. Είχε καιρό να εκτονωθεί και έπρεπε να βρω κάτι. Σπάραζε η καρδιά μου.


Μπράβο. Τώρα που την είπες και την έκανες και συ τη δικιά σου την μαλακία αισθάνεσαι καλύτερα? Χαίρομαι. Και επειδή κάνεις τον τρελό τι να σε πω. Μείνε να μιλάς εσύ και οι Στέρεο Νόβα. Μακάρι να τα καταφέρετε. Τσίρς
Ε.Δ.Α.Π.Ε. The truth is out there.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Οκτ 2013, 21:36

Και επίσης υπάρχουν απλοί κανόνες:

Οι κανόνες λειτουργίας είναι περιληπτικοί και δεν μπορούν να προβλέψουν κάθε κατάσταση. Είναι στη διακριτική ευχέρεια της ομάδας διαχείρισης να αντιμετωπίζει κάθε κατάσταση, σε αρμονία με το πνεύμα των κανόνων και τις αρχές των Πειρατών.

Οποιαδήποτε αντίρρηση σε επεμβάσεις των διαχειριστών και συντονιστών θα πρέπει να γίνεται με άνοιγμα νέου θέματος στο ειδικό φόρουμ "Διαδικτυακές Υποδομές" ή με προσωπικό μήνυμα προς την ομάδα διαχείρισης.


Αλλά όπως βλέπεις ο rainmaker προτιμάει να "παραπονεθεί" στο ανοικτό κομμάτι μπας και σκάσουν οι ενισχύσεις από το troll και τραγουδήσουν μαζί ενάντια στον φασισμό.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Οκτ 2013, 21:38

zio_donnie έγραψε:Μπράβο. Τώρα που την είπες και την έκανες και συ τη δικιά σου την μαλακία αισθάνεσαι καλύτερα? Χαίρομαι. Και επειδή κάνεις τον τρελό τι να σε πω. Μείνε να μιλάς εσύ και οι Στέρεο Νόβα. Μακάρι να τα καταφέρετε. Τσίρς


Cheers.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

zio_donnie
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 11:10
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό zio_donnie » 13 Οκτ 2013, 21:41

Είναι στη διακριτική ευχέρεια της ομάδας διαχείρισης να αντιμετωπίζει κάθε κατάσταση, σε αρμονία με το πνεύμα των κανόνων και τις αρχές των Πειρατών.


Η διακριτική σου ευχέρεια είναι μονομερής και προκατειλλημένη, με λίγα λόγια για τομπούτσο. Κοιτάς το γράμμα του "νόμου" κατά πως σε γυρνάνε τα φεγγάρια σου και μετά δικαιολογείς τα αδικαιολόγητα με πουτσιλίκια αλά Μπένυ. Πέρα από την "διακριτική ευχέρεια" 'ισως θα έπρεπε να κοιτάς περισσότερο την "αρμονία" η οποία προβλέπει 0 λογοκρισία. Και όταν λέμε 0 εννοούμε 0 και όχι ερμηνείες κατά το δοκούν ειδικά σε πράγματα που δεν ενοχλούν κανένα. Αλλά ψιλά γράμματα μάλλον.
Ε.Δ.Α.Π.Ε. The truth is out there.

Rainmaker

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 13 Οκτ 2013, 21:43

baskin έγραψε:
Αλλά όπως βλέπεις ο rainmaker προτιμάει να "παραπονεθεί" στο ανοικτό κομμάτι μπας και σκάσουν οι ενισχύσεις από το troll και τραγουδήσουν μαζί ενάντια στον φασισμό.


αντε να σου απαντήσω και γιατί επέλεξα αυτόν τον χώρο, είναι απλό,
ήταν δημοσκόπηση για πολίτες και έγραψα στον ανάλογο χώρο αν ήταν δημοσκόπηση για μέλη θα έγραφα στο χώρο των μελών.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Οκτ 2013, 21:48

zio_donnie έγραψε:Η διακριτική σου ευχέρεια είναι μονομερής και προκατειλλημένη, με λίγα λόγια για τομπούτσο. Κοιτάς το γράμμα του "νόμου" κατά πως σε γυρνάνε τα φεγγάρια σου και μετά δικαιολογείς τα αδικαιολόγητα με πουτσιλίκια αλά Μπένυ. Πέρα από την "διακριτική ευχέρεια" 'ισως θα έπρεπε να κοιτάς περισσότερο την "αρμονία" η οποία προβλέπει 0 λογοκρισία. Και όταν λέμε 0 εννοούμε 0 και όχι ερμηνείες κατά το δοκούν ειδικά σε πράγματα που δεν ενοχλούν κανένα. Αλλά ψιλά γράμματα μάλλον.


Δεν σε είδα τόσο ευαίσθητο στα θέματα με τις συνωμοσίες που εξέθεσαν και εμένα και τον άνθρωπο που μας βοηθάει. Ok. Τραβάω ένα backup και στο δίνω να κανονίζεις εσύ με τον server, γιατί εγώ βαρέθηκα να μαζεύω την κάθε μαλακία του κάθε ψεκασμένου αμεσοδημοκράτη εδώ μέσα.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Rainmaker

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 13 Οκτ 2013, 21:51

baskin έγραψε:
Δεν σε είδα τόσο ευαίσθητο στα θέματα με τις συνωμοσίες που εξέθεσαν και εμένα και τον άνθρωπο που μας βοηθάει. Ok. Τραβάω ένα backup και στο δίνω να κανονίζεις εσύ με τον server, γιατί εγώ βαρέθηκα να μαζεύω την κάθε μαλακία του κάθε ψεκασμένου αμεσοδημοκράτη εδώ μέσα.


καταλαβαίνεις τι λες; εκβιάζεις το κόμμα; κόμμα που εκβιάζεται από τον οποιονδήποτε μη σώσει και υπάρχει. :(

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 13 Οκτ 2013, 21:54

Rainmaker έγραψε:
baskin έγραψε:
Δεν σε είδα τόσο ευαίσθητο στα θέματα με τις συνωμοσίες που εξέθεσαν και εμένα και τον άνθρωπο που μας βοηθάει. Ok. Τραβάω ένα backup και στο δίνω να κανονίζεις εσύ με τον server, γιατί εγώ βαρέθηκα να μαζεύω την κάθε μαλακία του κάθε ψεκασμένου αμεσοδημοκράτη εδώ μέσα.


καταλαβαίνεις τι λες; εκβιάζεις το κόμμα; κόμμα που εκβιάζεται από τον οποιονδήποτε μη σώσει και υπάρχει. :(



Εισαι τοσο πολιτικα ανωριμος ωστε δεν καταλαβαινεις οτι οταν καποιος κανει χορηγια περιμενει το λιγοτερο να μην τον εκθεσεις με ανυποστατες κατηγοριες.Αν τον ζημιωνει δε η χορηγια αυτη απλα την ανακαλει.
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

zio_donnie
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 11:10
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό zio_donnie » 13 Οκτ 2013, 21:55

baskin έγραψε:
zio_donnie έγραψε:Η διακριτική σου ευχέρεια είναι μονομερής και προκατειλλημένη, με λίγα λόγια για τομπούτσο. Κοιτάς το γράμμα του "νόμου" κατά πως σε γυρνάνε τα φεγγάρια σου και μετά δικαιολογείς τα αδικαιολόγητα με πουτσιλίκια αλά Μπένυ. Πέρα από την "διακριτική ευχέρεια" 'ισως θα έπρεπε να κοιτάς περισσότερο την "αρμονία" η οποία προβλέπει 0 λογοκρισία. Και όταν λέμε 0 εννοούμε 0 και όχι ερμηνείες κατά το δοκούν ειδικά σε πράγματα που δεν ενοχλούν κανένα. Αλλά ψιλά γράμματα μάλλον.


Δεν σε είδα τόσο ευαίσθητο στα θέματα με τις συνωμοσίες που εξέθεσαν και εμένα και τον άνθρωπο που μας βοηθάει. Ok. Τραβάω ένα backup και στο δίνω να κανονίζεις εσύ με τον server, γιατί εγώ βαρέθηκα να μαζεύω την κάθε μαλακία του κάθε ψεκασμένου αμεσοδημοκράτη εδώ μέσα.


Δεν είναι θέμα ευαισθησίας, ούτε με νοιάζει να κάνω το συνήγορο του καθενός. Δεν καταλαβαίνω γιατί τσουβαλιάζεις το θέμα του σέρβερ στο οποίο δεν είπα τίποτα γιατί θεώρησα πως δεν χρειάζεται, με αυτό το θέμα όπου έβαλε κάποιος χέρι στο περιεχόμενο του φόρουμ άνευ λόγου και αιτίας.

Επίσης το να μου κοπανάς το γεγονός πως ασχολείσαι είναι κάπως γελοίο γιατί εδώ και ενάμιση χρόνο τρέχω σα το μαλάκα κάθε βδομάδα ανελλιπώς αλλά δεν το κάνω θέμα. Και δεν απειλώ πως θα φύγω για να περάσει το δικό μου. Όταν θα έρθει η ώρα απλά θα φύγω χωρίς καρικατούρες μπουχουχου αμα δε σου αρέσει κάντο εσύ.
Ε.Δ.Α.Π.Ε. The truth is out there.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό baskin » 13 Οκτ 2013, 21:56

Rainmaker έγραψε:καταλαβαίνεις τι λες; εκβιάζεις το κόμμα; κόμμα που εκβιάζεται από τον οποιονδήποτε μη σώσει και υπάρχει. :(


Δεν εκβιάζω κανέναν. Απλά βαρέθηκα να μην πληρώνομαι από τον τυπογράφο, γιατί το κόμμα δεν μπορεί να τον ξοφλήσει και να με εκθέτει ο κάθε ηλίθιος. Τέρμα πάρε τον server και τράβα στην ευχή της παναγίας. Σε κάνα δίωρο θα έχω upload το backup.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 10 και 0 επισκέπτες