περί hosting των πειρατών

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: περί hosting των πειρατών

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 13 Οκτ 2013, 16:57

agelos έγραψε:δεν εκθεσα κανεναν. αρχικα απλα ζητησα το σκεπτικο δεν απαντηθηκε και μαλιστα με κατηγορησαν γι αυτο εβγαλα καποια απο αυτα που βρηκα. δεν φταιω εγω που καποιοι δεν θελω να δινουν πληροφοριες εν το δικαιούμε (ακομη) σαν μέλος. ουτε εγω περιμένω να καταλαβεις ελπίζω άλλοι να καταλάβουν όμως.




Τοσο σου κοβει τοσα λες
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: περί hosting των πειρατών

Δημοσίευσηαπό agelos » 13 Οκτ 2013, 17:05

Κομπειλάδας έγραψε:Να φύγει άμεσα το νήμα στην χαβούζα. Με τις παιδιάστικες μπαρούφες του μέλους "aggelos" θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα.


απο σενα δεν το περιμενα. που ειχα ξεκινησει και να βοηθαω απο τους πολυ λιγους που υπηρχαν. κριμα.

υ.γ. αν μου εκοβε παραπάνω slid ισως να μην έχανα το χρόνο μου μαζι σας. αλλά δε μου κόβει αυτό ειναι αλήθεια. όταν δεν εχουμε απαντήσεις αρχίζουμε τις προσωπικές επιθέσεις. εγω όμως ΔΕΝ θα φύγω.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: περί hosting των πειρατών

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 13 Οκτ 2013, 17:08

Αν συνεχισεις στον δρομο που εισαι τωρα σιγουρα δεν θα φυγεις...ουτε οι αλλοι φωστηρες εφυγαν αν με πιανεις :twisted:






Για να το κανουμε και επισημο.Υπαρχουν συγκεκριμενες διαδικασιες για να παρεις απαντηση σε ολα οσα εχεις αποριες.Σεβασου ολους οσους προσφερουν και ακολουθησε τις ορθες οδους χωρις να προκαλεις εριδες και κυριως χωρις να εκθετεις ανθρωπους που ουτε γνωριζεις ουτε ξερεις τι κανουν.


Υ.Γ.Να σε ενημερωσω οτι στο καταστατικο οριζεται επακριβως ποια ειναι τα καθηκοντα της Ε.Δ.Ισως αν εκανες τον κοπο να το διαβασεις(προτου το υπογραψεις)θα ηξερες οτι αυτο που κανεις εμπιπτει αμεσα στην σφαιρα αυτη οποτε ασε κατα μερος την φιλολογια για προσωπικες επιθεσεις.


Υ.Γ.2.Δεν προτιθεμαι να απαντησω ξανα σε αυτο το νημα.
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: περί hosting των πειρατών

Δημοσίευσηαπό agelos » 13 Οκτ 2013, 17:17

SilindeElendil έγραψε:Αν συνεχισεις στον δρομο που εισαι τωρα σιγουρα δεν θα φυγεις...ουτε οι αλλοι φωστηρες εφυγαν αν με πιανεις :twisted:






Για να το κανουμε και επισημο.Υπαρχουν συγκεκριμενες διαδικασιες για να παρεις απαντηση σε ολα οσα εχεις αποριες.Σεβασου ολους οσους προσφερουν και ακολουθησε τις ορθες οδους χωρις να προκαλεις εριδες και κυριως χωρις να εκθετεις ανθρωπους που ουτε γνωριζεις ουτε ξερεις τι κανουν.



δεν προκάλεσα ρωτησα δημόσια. αν το δημόσιο σας χαλάει βγάλτε τη διαφάνεια εκτός. να το ξερω. φραψτε στο καταστατικό ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ δημοσια τα του κομματος. δεν το λεει οποτε ειμαι σωστος βάση καταστατικού.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: Για άλλη μία φορά κλειδώνεται δημοσκόπηση χωρίς να ερωτη

Δημοσίευσηαπό agelos » 13 Οκτ 2013, 17:32

Μολις έγινε κλείδωμε και σε δικό μου Post επειδη τόλμησα να ρωτησω πως πήραν κάποια απόφαση. ατη ειναι η δημοκρατία εδω μέσα.
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: περί hosting των πειρατών

Δημοσίευσηαπό Petros » 13 Οκτ 2013, 17:40

agelos έγραψε:α) πως ξέρεις οτι μιλαω με καποιο troll?

Φαινεται! Το τρόλλ έχει καιρό να εμφανιστεί και να λέει τις ιστορίες συνωμοσίας κι εσύ εμφανίστηκες μετά από καιρό για να συνεχίσεις τις ιστορίες συνωμοσίας.
Επίσης μόλις το είπες μόνος σου :P

agelos έγραψε:β) οταν μιλαμε για διαφάνεια πρώτα πρέπει να ειμαστε με ανοικτα χαρτιά προς τα εξω.

Ρε Άγγελε, δεν έκρυψε κανείς τίποτα! Επειδή σου αρέσουν εσένα οι μυθοπλασίες δεν σημαίνει ότι πρέπει να ακολουθούμε κι εμείς.

agelos έγραψε:γ) απειλεις με black out επειδη θελησα να μαθω λεπτομεριες για τους χορηγους μας? ποιος νομίζεις ότι είσαι?

Δεν απειλεί με blackout, αλλά δηλώνει ότι δεν μπορεί να συνεχίσει την χορηγία, έχει διαφορά.
Και όχι επειδή "θελησες να μαθεις λεπτομεριες" αλλά επειδή ρίχνεις λάσπη (εννοείται ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ να έχεις την παραμικρή ένδειξη γι αυτά που ισχυρίζεσαι)
σε έναν άνθρωπο που έκανε μια χορηγία της τάξης των 100+ € τον μήνα μόνο και μόνο επειδή είχε ένα φίλο και ένα συνεργάτη στο ΠΕΙΡ.

agelos έγραψε:κρίμα και για καποιο διαστημα σε θεωρούσα σοβαρό αλλά ίσως να αρχίσω να πιστεύω ότι όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά?

ας αρχίσουμε από τον καπνό. που είναι και γιατί;

agelos έγραψε:α και για την ιστορία μια απάντηση επι του θεματος δεν πήρα.

Απάντηση πήρες και μάλιστα αναλυτική, αλλά όπως αποδεικνύεται είσαι τόσο βλάκας που προτιμάς να κάθεσαι και να συνωμοσιολογείς.

agelos έγραψε:
Κομπειλάδας έγραψε:Να φύγει άμεσα το νήμα στην χαβούζα. Με τις παιδιάστικες μπαρούφες του μέλους "aggelos" θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα.


απο σενα δεν το περιμενα. που ειχα ξεκινησει και να βοηθαω απο τους πολυ λιγους που υπηρχαν. κριμα.


πραγματικά απορώ να μάθω ποιον άλλο περιμένεις να στο εξηγήσει...


Όσο για την διαφάνεια, λέμε διαφάνεια στο κράτος και ιδιωτικότητα στους πολίτες.
Αν εσύ τα έχεις καταλάβει ανάποδα δεν σου φταίει κανείς άλλος
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες