Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

newpamelina

Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 19 Σεπ 2015, 13:37

tvelocity έγραψε:Παρ όλα αυτά δεν αξίζει μια καταγγελία;


Δηλαδή αντί να αναλώσετε το χρόνο σας ώστε να βελτιώσετε την διαδικασία πιστοποίησης του πειρατικού, να φτιάξετε τις ψηφοφορίες και την υποδομή PKI, θα αρχίσετε πάλι τις καταγγελίες;;;;

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΑΝΤΗΔΕΣ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ;;;;; ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ, ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΑΣ!!!!!!! :evil:

Όλο λόγια είσαστε, και έργα μηδέν!

Δυό γραμμές κώδικα είναι να βάλετε, ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΣΑΣ!!!

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 19 Σεπ 2015, 14:03

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ

...ένας μόνος του μιλάει (παραμιλάει)
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

newpamelina

Re: Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 19 Σεπ 2015, 14:21

Voyager-1 έγραψε:
ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ

...ένας μόνος του μιλάει (παραμιλάει)


Ακριβώς. Όταν λέω "σας βαρεθήκαμε", εκφράζω την άποψη όλων αυτών που φύγανε από το κόμμα.

Και δυστυχώς είναι πάρα πάρα πολλοί αυτοί που σας βαρέθηκαν, εφόσον έχουμε απομείνει μόνο 5-10 ακόμα εδώ, να παραμιλάμε.

Εγώ προφανώς δεν σας βαρέθηκα, αφού είμαι ακόμα εδώ.

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό Petros » 19 Σεπ 2015, 14:49

newpamelina έγραψε:λέω "σας βαρεθήκαμε", εκφράζω την άποψη όλων αυτών που φύγανε από το κόμμα.



newpamelina έγραψε:Εγώ προφανώς δεν σας βαρέθηκα, αφού είμαι ακόμα εδώ.


Μιχάλη... :roll:
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 19 Σεπ 2015, 19:32

ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ

Την έχεις ψωνίσει καλό μου!!!
Σου υπενθυμίζω πως η φράση αυτή, είναι ο ορισμός του "πληθυντικού της μεγαλοπρέπειας"!!!!
..... Αν επικαλεστείς πως έχεις και οράματα (το επόμενο βήμα) ........ θα σε στείλω στον Μιχάλη (με δικά μου έξοδα!)
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 19 Σεπ 2015, 19:38

Εκ των υστέρων είδα το σχόλιο του Πέτρου!!!
(το πουλεν μας ντε!!!)
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

newpamelina

Re: Ενημέρωση προς τα υποψήφια μέλη

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 05 Φεβ 2016, 12:47

laskaris_vasilis έγραψε:
ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ

Την έχεις ψωνίσει καλό μου!!!
Σου υπενθυμίζω πως η φράση αυτή, είναι ο ορισμός του "πληθυντικού της μεγαλοπρέπειας"!!!!
..... Αν επικαλεστείς πως έχεις και οράματα (το επόμενο βήμα) ........ θα σε στείλω στον Μιχάλη (με δικά μου έξοδα!)


Μωρή ψηφιακώς αναλφάβητη κατίνα, που έχεις αυτοδιοριστεί και στην ΔΕ για να αβαντάρεις και να υποστηρίζεις τον αιώνιο admin, αυτόν που αποτέλεσε και αποτελεί την απόλυτη κατάρα του πειρατικού.

Για ρίξε μια ματιά, μέχρι και στο skroutz πουλάνε πια usb tokens για το ermis!!!!!

http://www.skroutz.gr/c/762/diafora-ana ... =usb+token

και εσείς εδώ ακόμα κοιμάστε, ενώ ήσασταν ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ πριν 4 χρόνια που μάθατε για το θέμα, από κάποιο τρολλ σαν και μένα...


ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ:
ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ο ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΣ ΑΙΩΝΙΟΣ, ΑΥΤΟΔΙΟΡΙΣΜΈΝΟΣ, ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ, ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟΣ ADMIN ΠΟΥ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΚΑΘΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ.

ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΦΕΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΛΗ, ΟΣΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΕΝΤΟΛΟΔΟΧΟΣ ΑΙΩΝΙΟΣ ADMIN ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΗΣ ΛΥΣΗΣ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες