ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...(Μοτσάκος Version)

Συζήτηση για το 1ο Συνέδριο του ΠΕΙΡ.
Yiannis Motsakos
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: 21 Ιαν 2012, 06:07
Τοποθεσία: Ulm Deutschland/ Δημότης Περιστεριου- Αττικής

ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...(Μοτσάκος Version)

Δημοσίευσηαπό Yiannis Motsakos » 11 Νοέμ 2012, 13:21

Με την Επιστροφή μου, μια βδομάδα μετά το συνέδριο στο σπίτι μου, νομίζω το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνω είναι και εγώ με την σειρά μου
να πω μερικά ευχαριστώ!
Πρώτα από όλα θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους γνώρισα προσωπικά εκεί αλλα και αυτούς που δεν τελικά τα κατάφερα.
Πιστεύω ωμος με όλους να αντάλλαξα μια καλημέρα και ένα χαμόγελο.
Ευχαριστώ αυτούς που με κάλεσαν στο σπίτι τους για μια πειρατική παρέα και ζητω συγγνώμη σε αυτούς που λόγο χρόνου δεν κατάφερα τελικά να πάω,
αλλα και αυτούς που αλλάξαμε μονο μερικές ιδέες σε διαδρόμους, στον δρόμο, σε Everest και στο τηλέφωνο.
Δεν είναι δεδομένο να έχεις μια πειρατική Οικογένεια παντού, σε όλη την Ελλάδα και να ξέρεις ότι όπου και να βρίσκετε κανεις, έχει κάπου και έναν πειρατή που τον περιμένει.
Δεν θέλω να αναφερθώ σε κανέναν προσωπικά, αλλα για μένα που βρίσκομαι στο εξωτερικό σε μια κοινωνία που δεν γνωρίζει κανεις κανέναν και δεν υπάρχει έστω και δείγμα φιλοξενίας, με κάνει αυτό χαρούμενο που ακόμα εμείς δεν έχουμε χάση την κοινωνικότητα μας.
Ήταν για μένα ευκαιρία διπλα από ένα ψευδώνυμο και όνομα να βάλω στο μυαλό μου τώρα πια και μια προσωπικότητα, αφού είδα τόσο κόσμο τώρα πια face2face.
Αυτά για τα ευχαριστώ και τα λοιπά συναισθηματικά μου.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Για την υποψηφιότητα μου στην διοικούσα Επιτροπή, όπως είχα πει και στην ομιλία μου, την ενέργεια μου θέλω την μεταδώσω και σε άλλους, αλλα αυτό γίνετε άσχετα αν εκλέχτηκα η` όχι.

Έτσι προτρέπω όλους, τώρα είναι καιρός μετά από το 2,05% να το πάρουμε στατιστικά τι κύμα βλέπουμε να έρχεται προς τα εμάς. Να λάβουμε υπόψη μας και το οριακό 153 που πέρασαν τα μετρα και να είμαστε για όλα έτοιμοι!

Πάμε πειρατικά και δυνατά και θα χαρώ να δω ακόμα ποιο πολλούς όταν την επομενη φορα θα κατεβω κάτω(μάλλον τέλη Δεκεμβρίου).
Master Logistic/Ψυχολογία πώλησης & Marketing
Sic semper tyrannis
Facebook--->Yiannis Motsakos
Skype------->yiannis_motsakos

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...(Μοτσάκος Version)

Δημοσίευσηαπό baskin » 11 Νοέμ 2012, 13:25

Θα σου έλεγα να έρθεις για μπάνια, αλλά θα είναι χειμώνας! ;)
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Yiannis Motsakos
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: 21 Ιαν 2012, 06:07
Τοποθεσία: Ulm Deutschland/ Δημότης Περιστεριου- Αττικής

Re: ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...(Μοτσάκος Version)

Δημοσίευσηαπό Yiannis Motsakos » 11 Νοέμ 2012, 13:33

Εδώ είμαι με πέντε δάχτυλα χιόνι! ψάχνω να βρω τον GAP που είναι και χειμερινός! :lol:
Master Logistic/Ψυχολογία πώλησης & Marketing
Sic semper tyrannis
Facebook--->Yiannis Motsakos
Skype------->yiannis_motsakos

gounara
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 17 Φεβ 2012, 10:47
Τοποθεσία: Athens, Greece

Re: ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...(Μοτσάκος Version)

Δημοσίευσηαπό gounara » 11 Νοέμ 2012, 22:05

Οταν ερθεις ξανα φερε μας λιγο χιονι και να συνεχισουμε την κουβεντα μας ;)
Θανάσης Γούναρης
6976403600,6934753640
agounar@sch.gr,thanasisgounaris@gmail.com
www.facebook.com/thanasis.gounaris


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες