ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και άλλα......

Συζήτηση για το 1ο Συνέδριο του ΠΕΙΡ.
James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και άλλα......

Δημοσίευσηαπό James » 07 Νοέμ 2012, 10:47

Dimitris Zappas έγραψε:
Dimitris Zappas έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:Για να στο κάνω φραγκοδίφραγκα:
Αν είχες καταθέσει την παραίτησή σου "αποκλειστικά" στο Προεδρείο, θα ήμουν "λάθος" να την δημοσιοποιήσω, όντας μέλος του.
Από την στιγμή όμως που το δήλωσες δημόσια, παντού, τότε σαν Πειρατής και όχι σαν μέλος του Προεδρείου μπορώ να σχολιάσω!!
Γκέκε;;

εξήγησε που το δήλωσα?????????


Περιμένω ακόμα να μας πείς που ανακοίνωσα την παραίτηση πέρα από την επίσημη οδό!


crisal έγραψε:Δημητρη
Χαιρομαι που το μετανιωσες και επεξεργαστηκες το πρωτο σου Post σε αυτη την ενότητα όπου δηλωνες δημόσια την παραίτηση σου.

ΧΡΗΣΤΟ ΜΗ ΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ! ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΊΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΌΡΟΥΜ . Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΕΔΡΊΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΙΣΧΥ. ΟΤΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ POST ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.
Και να συμπληρώσω οτι κολοτούμπας δεν είμαι ούτε θα γίνω ! Πείτε με απότομο, ωμό, εγωιστή, αλλά όχι υποκριτή και ψεύτη.
Υ.Σ.
Χρήστο, θεωρώ την κίνηση σου πολύ άδικη γιά να μη πώ ηλίθια.
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και άλλα......

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 07 Νοέμ 2012, 12:09

pappasadrian έγραψε:ελα, οχι βλακειες

τουλαχιστον τα 20 που θα εδινα ετσι η αλλιως στο τρενο


Και το "πικνικ" με τα κεφτεδάκια και τα πατατάκια της μαμάς?
Πόσο το κοστολογείς? (όχι σε υλικά, αλλά στην "αγαπόσκονη" που περιείχαν!!!!) :)


ΥΓ. και μην με "απειλείς" ότι θα δώσεις λεφτά γιατί θα βάλω το sereti να της "κεράσεις" τις μπύρες, της μια ώρας της!!! :lol: :lol: :lol:
здравствуйте

SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και άλλα......

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 07 Νοέμ 2012, 13:07

crisal έγραψε:Δημητρη
Χαιρομαι που το μετανιωσες και επεξεργαστηκες το πρωτο σου Post σε αυτη την ενότητα όπου δηλωνες δημόσια την παραίτηση σου.

ΧΡΗΣΤΟ ΜΗ ΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ! ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΊΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΌΡΟΥΜ . Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΕΔΡΊΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΙΣΧΥ. ΟΤΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ POST ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.
Και να συμπληρώσω οτι κολοτούμπας δεν είμαι ούτε θα γίνω ! Πείτε με απότομο, ωμό, εγωιστή, αλλά όχι υποκριτή και ψεύτη.
Υ.Σ.
Χρήστο, θεωρώ την κίνηση σου πολύ άδικη γιά να μη πώ ηλίθια.



Δεν θα ηταν η πρωτη φορα.Ο νοων νοειτω.Στον crisal απευθυνομαι.Και για να ειμαι σαφης οταν ακουω το ασπρο να γινεται μαυρο δεν νιωθω και πολυ καλα φιλε crisal.Οπως και να εχει λυπαμαι για την παραιτηση σου Δημητρη.
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

crisal
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 01:51
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και άλλα......

Δημοσίευσηαπό crisal » 07 Νοέμ 2012, 22:37

crisal έγραψε:Δημητρη
Χαιρομαι που το μετανιωσες και επεξεργαστηκες το πρωτο σου Post σε αυτη την ενότητα όπου δηλωνες δημόσια την παραίτηση σου.

ΧΡΗΣΤΟ ΜΗ ΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ! ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΊΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΌΡΟΥΜ . Η ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΕΔΡΊΟΥ ΣΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΟΡΓΑΝΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΙΣΧΥ. ΟΤΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ POST ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.
Και να συμπληρώσω οτι κολοτούμπας δεν είμαι ούτε θα γίνω ! Πείτε με απότομο, ωμό, εγωιστή, αλλά όχι υποκριτή και ψεύτη.
Υ.Σ.
Χρήστο, θεωρώ την κίνηση σου πολύ άδικη γιά να μη πώ ηλίθια.[/quote]

Δημήτρη Βαρέθηκα...

καληνυχτα


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες