MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Συζήτηση για το 1ο Συνέδριο του ΠΕΙΡ.
baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό baskin » 23 Οκτ 2012, 18:39

Μιχάλης Μαντάς έγραψε:Μπήκαμε σε κάποιου είδους προεκλογική (εν όψει Συνεδρίου) περίοδο ή δεν κατάλαβα καλά; Ρωτάω γιατί και τα "ελληνικά" με τα οποία εκφράζονται πολλές από τις παραπάνω (προεκλογικές) απόψεις, δυσκολεύομαι δυστυχώς να τα παρακολουθήσω.


Ε ναι κάποιοι κάνουν αγώνα σε κλειστές ομάδες στο mumble και στο facebook και απαξιώνουν το forum που είναι ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.

Και μετά κάποιοι άλλοι που "γκρινιάζουν" για τα αυτονόητα, όπως η διαφάνεια, η διαβούλευση κλπ κλπ είναι βαλτοί (δεύτερη φορά ο χαρακτηρισμός...)

Τι δεν καταλαβαίνεις;
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 23 Οκτ 2012, 18:43

baskin έγραψε:Ε ναι κάποιοι κάνουν αγώνα σε κλειστές ομάδες στο mumble και στο facebook και απαξιώνουν το forum που είναι ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.
Και μετά κάποιοι άλλοι που "γκρινιάζουν" για τα αυτονόητα, όπως η διαφάνεια, η διαβούλευση κλπ κλπ είναι βαλτοί (δεύτερη φορά ο χαρακτηρισμός...)
Τι δεν καταλαβαίνεις;

Σχεδόν όλα!

piratiko.org
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 11 Οκτ 2011, 19:09
Επικοινωνία:

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό piratiko.org » 23 Οκτ 2012, 19:12

@ baskin- Θα σε παρακαλούσα Baskin να μένεις εντός topic και επιπλέον να γράφεις σε ανάλογα thread και όχι εδω!!!! Εάν θέλεις να μάθεις σε ποιο thread βρίσκεσαι.
Κοιτα την επικεφαλιδα... Άνοιξε αλλου ένα thread για τις ανούσιες αναφορές σου!!!!!!
Όλες οι απόψεις των post μου είναι αυστηρά προσωπικές. Οι επίσημες θέσεις βρίσκονται στο http://www.pirata.gr
My Blog: http://www.pressfree.net
Γιώργος

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό baskin » 23 Οκτ 2012, 19:14

piratiko.org έγραψε:@ baskin- Θα σε παρακαλούσα Baskin να μένεις εντός topic και επιπλέον να γράφεις σε ανάλογα thread και όχι εδω!!!! Εάν θέλεις να μάθεις σε ποιο thread βρίσκεσαι.
Κοιτα την επικεφαλιδα... Άνοιξε αλλου ένα thread για τις ανούσιες αναφορές σου!!!!!!


Μετά τους χαρτακτηρισμούς ως βαλτός που πετάει η mumblo-facebook παρέα σου, συνεχίζεις τις προσβολές και εδώ.

Φαίνεται πολύ καλά ότι κάνεις την πολιτική σου στους χώρους που σε παίρνει, γιατί εδώ μιλάμε δημοσίως ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ και όχι μόνο σε κλίκες αγανακτισμένων...

Εσείς απευθύνατε πρώτοι χαρακτηρισμούς και τραβάτε αδιαφανή πορεία, απαξιώνοντας τον χώρο ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ. Εγώ μιλάω δημόσια και όχι σε καφενεία Γιώργο.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Rainmaker

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 23 Οκτ 2012, 19:14

Μιχάλης Μαντάς έγραψε:
baskin έγραψε:Ε ναι κάποιοι κάνουν αγώνα σε κλειστές ομάδες στο mumble και στο facebook και απαξιώνουν το forum που είναι ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.
Και μετά κάποιοι άλλοι που "γκρινιάζουν" για τα αυτονόητα, όπως η διαφάνεια, η διαβούλευση κλπ κλπ είναι βαλτοί (δεύτερη φορά ο χαρακτηρισμός...)
Τι δεν καταλαβαίνεις;

Σχεδόν όλα!


Κοίταξε Μιχάλη υπάρχουν οι ΄΄Βόριοι΄΄ και οι ΄΄Νότιοι΄΄ και γίνεται μια μάχη αναμεταξύ τους. Δεν ξέρω αν το ξέρουν ή αμα το ξεχνάν ότι σε μια μάχη όλοι χάνουν, ...οπότε η ΄΄μάχη συνεχίζεται΄΄ ...μπορεί καμιά μέρα να το δούμε και ως σίριαλ στην τηλεοραση :lol: :lol:

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 23 Οκτ 2012, 19:21

Rainmaker έγραψε:Κοίταξε Μιχάλη υπάρχουν οι ΄΄Βόριοι΄΄ και οι ΄΄Νότιοι΄΄ και γίνεται μια μάχη αναμεταξύ τους. Δεν ξέρω αν το ξέρουν ή αμα το ξεχνάν ότι σε μια μάχη όλοι χάνουν, ...οπότε η ΄΄μάχη συνεχίζεται΄΄ ...μπορεί καμιά μέρα να το δούμε και ως σίριαλ στην τηλεοραση :lol: :lol:

Εμείς Θανάση μάλλον θα συνεννοηθούμε, γιατί τα "ελληνικά" σου τα κατάλαβα όλα. Επειδή λοιπόν μοιάζεις να ... "ξέρεις πολλά" για ρίξε μια μετάφραση σε όλα αυτά τα φαιδρά που παρακολουθώ για να ξέρω τουλάχιστον αν πρέπει να γελάω ή να κλαίω. Ή μήπως να πάω ... για ψάρεμα καλύτερα! :roll:

piratiko.org
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 11 Οκτ 2011, 19:09
Επικοινωνία:

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό piratiko.org » 23 Οκτ 2012, 19:31

τις προσβολές ?? show me only one!
Όλες οι απόψεις των post μου είναι αυστηρά προσωπικές. Οι επίσημες θέσεις βρίσκονται στο http://www.pirata.gr
My Blog: http://www.pressfree.net
Γιώργος

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 23 Οκτ 2012, 19:35

piratiko.org έγραψε:τις προσβολές ?? show me only one!

Τι είναι τούτο πάλι;

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό baskin » 23 Οκτ 2012, 19:36

piratiko.org έγραψε:τις προσβολές ?? show me only one!


Κάνε αναζήτηση για "βαλτός" εδώ στο forum (στο FACEBOOK δυστυχώς δεν έχει αναζήτηση για τους πολλαπλούς ειρωνικούς χαρακτηρισμούς που απευθύνονται κατά καιρούς σε όποιον έχει άλλη άποψη από την mumblo-facebook ομάδα).

Τις "ανούσιες" αναφορές μου τις κάνω εδώ που βλέπουν ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ γιατί εκεί είναι η πολιτική μου διαφωνία με τον δρόμο που τραβάς εσύ και μερικοί άλλοι.

Εδώ φτάσαμε να προσπαθούμε να εξηγήσουμε ότι οι ανακοινώσεις που αφορούν το κόμμα πρέπει να μπαίνουν σε χώρο του κόμματος που έχει ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ και όχι μόνο για όσους είναι στο FACEBOOK...
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 23 Οκτ 2012, 19:50

Είμαστε πάντως μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα εδώ μέσα!


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες