MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Συζήτηση για το 1ο Συνέδριο του ΠΕΙΡ.
baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό baskin » 23 Οκτ 2012, 19:53

Μιχάλης Μαντάς έγραψε:Είμαστε πάντως μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα εδώ μέσα!


Που να δεις τι γίνεται στο facebook...
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

agelos
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 14:23

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό agelos » 27 Οκτ 2012, 09:23

μάλλον είναι δύσκολο και για τις "2 πλευρες" να βρείτε τα αρ@δια και να βάλετε στην άκρη τις προσωπικες σας μαμακιες για το καλο του κομματος. τι να πω? λυπάμαι?

υ.γ. αν υπάρχει διαφορά αναμεσα σε 2 πλευρες να πάτε στην Ε.Δ. ή να προβάλει η καθε μια πλευρα τα δικα της και να ψηφισουν τα μελη. αντε να βλέπω ψηφοφορια και γι αυτο. ή το μόνο που θέλετε είναι η φαγούρα? τότε αγοράστε ...ξύστρες. ελεος πια
Όντας πιστοί στις Πειρατικές Αρχές μας παγκοσμίως αλλά πολύ μακρυά από την Ελληνική πραγματικότητα, θυμίζουμε πολύ την Αντουανέτα, μιλάμε για παντεσπάνι χωρίς να έχουμε το ψωμί.

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 27 Οκτ 2012, 09:42

agelos έγραψε:μάλλον είναι δύσκολο και για τις "2 πλευρες" να βρείτε τα αρ@δια και να βάλετε στην άκρη τις προσωπικες σας μαμακιες για το καλο του κομματος. τι να πω? λυπάμαι?
υ.γ. αν υπάρχει διαφορά αναμεσα σε 2 πλευρες να πάτε στην Ε.Δ. ή να προβάλει η καθε μια πλευρα τα δικα της και να ψηφισουν τα μελη. αντε να βλέπω ψηφοφορια και γι αυτο. ή το μόνο που θέλετε είναι η φαγούρα? τότε αγοράστε ...ξύστρες. ελεος πια

Γεια σου Άγγελε από την Πάτρα.
Πάρα πολύ ωραία τους την είπες, γιατί και οι δυο υποστηρίζουν ... φανατικά τις ψηφοφορίες, όταν όμως πρόκειται για τους άλλους.
Για να δούμε τι θα πουν σχετικά με μια ψηφοφορία για τους εαυτούς τους.
+1 στον Άγγελο από εμένα.

Rainmaker

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 04 Δεκ 2012, 00:14

piratiko.org έγραψε:Μετά από προτροπή του Προεδρείου του Συνεδρίου, ανοίγω αυτό το θέμα για συζήτηση.

Ονομάζομαι: Μαριόττι Γεώργιος,

ημερομηνία γέννησης 30/04/1969,

Είμαι ελεύθερος επαγγελματίας στον τομέα των εκδηλώσεων φεστιβάλ και ειδικευόμενος προσωπικής φρουράς.
1.Έχω σπουδάσει νομική στο πανεπιστήμιο της Heidelberg (7 εξάμηνα)
2. 3 χρόνια αστυνομική ακαδημία στην Γερμανία και άσκησα το επάγγελμα με τον βαθμό του αξιωματικού για 12 συνεχή έτη, στον τομέα οργανωτικής και τακτικής δράσης.

Είμαι μέλος του Γερμανικού κόμματος πειρατών επίσης και ένας από τους ιδρυτές και διεθνές συντονιστής του κόμματος πειρατών Ελλάδος.

Θέτω υποψήφιος για την Διοικούσα Επιτροπή.

Η υποψηφιότητα μου στηρίζεται στην ορθόδοξη μου στάση υπέρ της άμεσης δημοκρατίας και την υλοποίηση της γιατί μόνο αυτή είναι εις θέσιν να ανατρέψει το παλιό λειτουργικό σύστημα της ψεύτο-δημοκρατίας που ζούμε και φυσικά με τα επακόλουθά της.
Θα προσπαθήσω να παρουσιάσω μερικούς τρόπους το πως θα μπορέσουμε να εφαρμόσουμε και να πραγματοποιήσουμε την άμεση δημοκρατία από την βάση ως την λειτουργία της κοινοβουλευτικής ομάδας.


Οι ερωτήσεις δικές σας.)

chprokop
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1803
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 19:41
Τοποθεσία: Δράμα και Καλαμαριά

Re: MARIOTTI - υποψήφιος για ΔΙΟΙΚΟΥΣΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό chprokop » 04 Δεκ 2012, 09:26

Θαναση, αυτο ειναι το πριν και το μετά??
Ειναι λιγο δυσκολο (και για τον πλεον συμπαθουντα) να μην δει τη διασταση μεταξυ των λογων και εργων, ε? ;)


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες