Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας

Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 12 Απρ 2016, 22:50

Σε συνέχεια των επαφών μας με φορείς για την διαμόρφωση του προγράμματός μας, έστειλα mail στον Τάσο "Ιαβέρη" Μαρκουϊζο, πρώην οδηγό αυτοκινήτων ράλλυ, ακτιβιστή για την ασφαλή οδήγηση στην Ελλάδα (υπό κατασκευή σελίδα http://www.iaveris.gr/ έχει μόνο mail και τηλέφωνο) για να ετοιμάσουμε την πρότασή μας σαν ΠΕΙΡ για την αναμόρφωση του ΚΟΚ
Καλή σας μέρα

Κύριε Μαρκουϊζο

Έχω παρακολουθήσει αρκετά βίντεο και συνεντεύξεις σας, σχετικά με την οδική ασφάλεια, την αναμόρφωση του ΚΟΚ, τις ποινές, τα πρόστιμα, τις επιπτώσεις στην κοινωνία, στο ασφαλιστικό, την οικονομία, την γενοκτονία στην άσφαλτο κλπ.
Παίρνοντας αφορμή από αυτές τις συνεντεύξεις, θα σας παρακαλούσα αν μπορείτε να μου στείλετε την ολοκληρωμένη πρότασή σας για την αναμόρφωση του ΚΟΚ ή τα σημεία που θεωρείται ότι πρέπει να αλλάξουν (εξετάσεις υποψηφίων οδηγών, ποινές, κ.α) και τις λύσεις που προτείνετε σε κάθε σημείο από αυτά.
Επιθυμία μου, αν μου το επιτρέπετε, είναι να καταθέσω τις προτάσεις αυτές στην διαβούλευση του Κόμματος Πειρατών ώστε να αποτελέσουν την δικιά μας πρόταση σαν κόμμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την συνεργασία σας

Αναμένω την απάντηση.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.
Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)

Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 15 Απρ 2016, 00:21

Καλά!!!!
....... Μην ανοίξω το στόμα μου!
(μιλάω χειρότερα από τον "Ιαβέρη" πες του χαιρετίσματα).
......... Ότι πιο αντιεπικοινωνιακό υπάρχει, το συγκεντρώνει ο τύπος αυτός πάνω του!!!!!!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!
laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών

Επιστροφή στο Οικονομία, Ανάπτυξη, Έρευνα, Ναυτιλία, Μεταφορές, Τουρισμός

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης