Ερώτηση:

Ερωτήσεις, συζήτηση, ιδέες και προτάσεις για την κεντρική σελίδα, το φόρουμ, το wiki και τις υπόλοιπες ψηφιακές υποδομές.

Ερώτηση:

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 04 Ιαν 2014, 15:46

Το "θέμα": "Αποδοχή του κοινού Προγράμματος του PPEU κατά άρθρο " είναι ψηφοφορία της ΔΕ;
Αν ναι, μπορεί να σχολιάζει κάθε μέλος του κόμματος ή .... οι εξουσιοδοτημένοι mod`s;
Αν ισχύει το πρώτο, προσωπικά δεν έχω δικαίωμα να καταθέσω σχόλιο! Όμως, όσοι έχουν σχολιάσει (μέχρι τώρα) γιατί;

Από όσο είδα, κάποιοι δεν είναι mod`s! (τουλάχιστον για το θέμα αυτό!!!). Ούτε μέλη της ΔΕ!!!!!!
...... Προφανώς όμως είναι "πιο ίσοι από τους άλλους" (υποθέτω) :o :o :o
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!
laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών

Re: Ερώτηση:

Δημοσίευσηαπό Petros » 04 Ιαν 2014, 17:05

Γενικά τα μέλη δεν έχουν δικαίωμα σχολιασμού στην ενότητα αυτή και αν ναι με ποιο σκεπτικό;
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM
Petros

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 04 Ιαν 2014, 17:09

Petros έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:Το "θέμα": "Αποδοχή του κοινού Προγράμματος του PPEU κατά άρθρο " είναι ψηφοφορία της ΔΕ;
Αν ναι, μπορεί να σχολιάζει κάθε μέλος του κόμματος ή .... οι εξουσιοδοτημένοι mod`s;
Αν ισχύει το πρώτο, προσωπικά δεν έχω δικαίωμα να καταθέσω σχόλιο! Όμως, όσοι έχουν σχολιάσει (μέχρι τώρα) γιατί;

Από όσο είδα, κάποιοι δεν είναι mod`s! (τουλάχιστον για το θέμα αυτό!!!). Ούτε μέλη της ΔΕ!!!!!!
...... Προφανώς όμως είναι "πιο ίσοι από τους άλλους" (υποθέτω) :o :o :o

Γενικά τα μέλη δεν έχουν δικαίωμα σχολιασμού και αν ναι με ποιο σκεπτικό;

Προφανώς, δεν κατάλαβες την ερώτησή μου!!
Για να κάνω μία προσπάθεια:
Ποιοι έχουν δικαίωμα στο συγκεκριμένο "θέμα" να σχολιάσουν;

Στο παράδειγμα που αναφέρω, ΟΛΟΙ όσοι σχολιάζουν, έχουν το δικαίωμα αυτό βάσει των κανονισμών μας; (Διάβασε σε παρακαλώ το "θέμα" στο οποίο αναφέρομαι!)
Τελευταία επεξεργασία από laskaris_vasilis και 04 Ιαν 2014, 17:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!
laskaris_vasilis

Δημοσίευσηαπό Petros » 04 Ιαν 2014, 17:13

εγώ σαν mod έχω πάντως παντού
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM
Petros

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 04 Ιαν 2014, 17:16

Petros έγραψε:εγώ σαν mod έχω πάντως παντού

Άλλα λόγια ν` αγαπιόμαστε!!
Να γίνω σαφέστερος:
Ο "Baskin" με ποια ιδιότητα σχολιάζει;
Του "συντονιστή"; (που δεν είναι!!) ή του admin, οπότε νοιώθω πως έχει ΠΟΛΛΑ δίκια το troll μας;
Σε τελική ανάλυση: Ο admin πετάγεται σαν την π222τσα όπου γουστάρει χωρίς να σέβεται τους κανόνες;
laskaris_vasilis

Δημοσίευσηαπό baskin » 04 Ιαν 2014, 19:20

Σαν admin, έχω δικαιώματα να μπορώ να απαντήσω σε όλες τις ενότητες. Δεν το κάνω (και εγώ και οι άλλοι admins) σε όσες ενότητες έχει αποφασιστεί να μην επιτρέπονται τα σχόλια. Στην συγκεκριμένη ενότητα δεν θυμάμαι και δεν κοίταξα τι ισχύει, απλά απάντησα στην ekfrasi.

Πρώτη σχολίασε η ekfrasi και μετά εγώ. Ξεκόλλα μαλάκα.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...
baskin

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 05 Ιαν 2014, 12:27

baskin έγραψε:Σαν admin, έχω δικαιώματα να μπορώ να απαντήσω σε όλες τις ενότητες. Δεν το κάνω (και εγώ και οι άλλοι admins) σε όσες ενότητες έχει αποφασιστεί να μην επιτρέπονται τα σχόλια. Στην συγκεκριμένη ενότητα δεν θυμάμαι και δεν κοίταξα τι ισχύει, απλά απάντησα στην ekfrasi.

Η "ekfrasi" σχολίασε σαν ΔΕ αφού ήταν χώρος όπου βάζει ψηφοφορίες η ΔΕ!
Εσύ, σαν admin δεν πρέπει να σέβεσαι τους κανόνες που ισχύουν για όλους τους άλλους;
laskaris_vasilis

Δημοσίευσηαπό mankasp » 05 Ιαν 2014, 13:45

laskaris_vasilis έγραψε:
baskin έγραψε:Σαν admin, έχω δικαιώματα να μπορώ να απαντήσω σε όλες τις ενότητες. Δεν το κάνω (και εγώ και οι άλλοι admins) σε όσες ενότητες έχει αποφασιστεί να μην επιτρέπονται τα σχόλια. Στην συγκεκριμένη ενότητα δεν θυμάμαι και δεν κοίταξα τι ισχύει, απλά απάντησα στην ekfrasi.

Η "ekfrasi" σχολίασε σαν ΔΕ αφού ήταν χώρος όπου βάζει ψηφοφορίες η ΔΕ!
Εσύ, σαν admin δεν πρέπει να σέβεσαι τους κανόνες που ισχύουν για όλους τους άλλους;

Και η έκφραση προφανώς ξέχασε πως μπορεί να γράψει εκει επειδή απλά εχει το δικαίωμα και όχι ως Δ.Ε.
Και εγώ είχα κάνει το ίδιο σε ένα θέμα του βασπερ στις ανακοινώσεις.

Ας μετακινηθούν τα σχόλια και τελειώνει η υπόθεση.
mankasp

Δημοσίευσηαπό baskin » 05 Ιαν 2014, 14:01

laskaris_vasilis έγραψε:Η "ekfrasi" σχολίασε σαν ΔΕ αφού ήταν χώρος όπου βάζει ψηφοφορίες η ΔΕ!

admin είναι και η ekfrasi. Δεν βλέπω το σχόλιο να έχει σχέση με διευκρινήσεις επί της ψηφοφορίας. Βρήκες ένα ακόμη φάντασμα! Συγχαρητήρια.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...
baskin

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 05 Ιαν 2014, 17:45

baskin έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:Η "ekfrasi" σχολίασε σαν ΔΕ αφού ήταν χώρος όπου βάζει ψηφοφορίες η ΔΕ!

admin είναι και η ekfrasi. Δεν βλέπω το σχόλιο να έχει σχέση με διευκρινήσεις επί της ψηφοφορίας. Βρήκες ένα ακόμη φάντασμα! Συγχαρητήρια.

Καλά!!! Άλλα λόγια ν` αγαπιώμαστε!!!
Εδώ λέω πως σχολιάζεις σε τόπο όπου δεν θα έπρεπε διότι (θα) πρέπει να είναι προσβάσιμος μόνο από τα μέλη της ΔΕ!! (Η "ekfrasi", αν δεν το ξέρεις, είναι εκτός από admin και ΔΕ ;) ;) ;) )
...... Τι δεν κατάλαβες;;;;
Υποτίθεται πως όλα τα άλλα μέλη θα έπρεπε να πειθαρχούμε σε αυτόν τον περιορισμό όπως το κάθε απλό μέλος!!
Όχι να κάνεις χρήση τις ιδιότητάς σου σαν admin και να πετάγεσαι σαν την "πορδή"!

Edit:
Βλέπω κάποιος κατάλαβε τι εννοούσα και το μετέφερε!!!
laskaris_vasilis

Επόμενο

Επιστροφή στο Διαδικτυακές υποδομές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης