Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δήλωσε συμμετοχή στις ομάδες εργασίας και βοήθησε στην λειτουργία του κόμματος.
laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 30 Σεπ 2015, 16:31

δεν είναι πειρατική απόχρωση

..... Έεεεεεελα ρε κουφάλα!!!!
Έχεις το πολιτικό φασματοσκόπιο;;
...... Αυτά αγάπη μου, δεν τα κρατάνε μυστικά!!!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

newpamelina

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 30 Σεπ 2015, 16:34

laskaris_vasilis έγραψε:
δεν είναι πειρατική απόχρωση

..... Έεεεεεελα ρε κουφάλα!!!!
Έχεις το πολιτικό φασματοσκόπιο;;
...... Αυτά αγάπη μου, δεν τα κρατάνε μυστικά!!!


Αν αμφιβάλεις για το τι είναι πειρατική απόχρωση και τι όχι, βάλτο σε μόνιμη ψηφοφορία.
Η μόνιμη ψηφοφορία είναι το πολιτικό φασματοσκόπιο. Και το δικαίωμα να βάζουν μόνιμες ψηφοφορίες το έχουν, μετά από φασιστική απόφαση του αιώνιου admin, μόνο οι επώνυμοι πειρατές - μέλη του κόμματος. Εσύ λοιπόν το έχεις το πολιτικό φασματοσκόπιο, αλλά είσαι τόσο γκαγκά ή τόσο φιλελέ που δεν τολμάς να το χρησιμοποιήσεις.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 30 Σεπ 2015, 16:41

newpamelina έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:
δεν είναι πειρατική απόχρωση

..... Έεεεεεελα ρε κουφάλα!!!!
Έχεις το πολιτικό φασματοσκόπιο;;
...... Αυτά αγάπη μου, δεν τα κρατάνε μυστικά!!!


Αν αμφιβάλεις για το τι είναι πειρατική απόχρωση και τι όχι, βάλτο σε μόνιμη ψηφοφορία.

Θα κάνω κάτι άλλο:
Θα βάλω σε μόνιμη ψηφοφορία το: "πρέπει να μπεγλέρια του Γκουσγκούνη να είναι ξυρισμένα ή όχι;"
....... Έτσι για να τον εκδικηθώ!!!! Να τον βάλω να ασχολείται καθημερινά, με το αν πρέπει να τα ξυρίσει ή όχι!!!!
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

newpamelina

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 30 Σεπ 2015, 16:44

laskaris_vasilis έγραψε:
newpamelina έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:..... Έεεεεεελα ρε κουφάλα!!!!
Έχεις το πολιτικό φασματοσκόπιο;;
...... Αυτά αγάπη μου, δεν τα κρατάνε μυστικά!!!


Αν αμφιβάλεις για το τι είναι πειρατική απόχρωση και τι όχι, βάλτο σε μόνιμη ψηφοφορία.
Η μόνιμη ψηφοφορία είναι το πολιτικό φασματοσκόπιο. Και το δικαίωμα να βάζουν μόνιμες ψηφοφορίες το έχουν, μετά από φασιστική απόφαση του αιώνιου admin, μόνο οι επώνυμοι πειρατές - μέλη του κόμματος. Εσύ λοιπόν το έχεις το πολιτικό φασματοσκόπιο, αλλά είσαι τόσο γκαγκά ή τόσο φιλελέ που δεν τολμάς να το χρησιμοποιήσεις.


Θα κάνω κάτι άλλο:
Θα βάλω σε μόνιμη ψηφοφορία το: "πρέπει να μπεγλέρια του Γκουσγκούνη να είναι ξυρισμένα ή όχι;"
....... Έτσι για να τον εκδικηθώ!!!! Να τον βάλω να ασχολείτασι καθημερινά με το αν πρέπει να τα ξυρίσει ή όχι!!!!


Μετά την παραπάνω απάντησή σου, μάλλον περισσότερο προς το γκαγκά τείνεις.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό baskin » 30 Σεπ 2015, 17:35

laskaris_vasilis έγραψε:
να βάλουμε και ΝΑΖΙ τότε

..... Τι άλλο θα επικαλεστείς, προκειμένου να υποστηρίξεις την μαλ@@@@α που έχεις στην γκλάβα σου!!!!!!!


εσύ είπες για όλες τις πολιτικές αποχρώσεις. Ε μία είναι οι ΦΙΛΕΛΕΔΕΣ και άλλη μία οι ΝΑΖΙ, αν και εγώ πλέον μόνο στα μέσα και στους καλούς τρόπους των πρώτων βρίσκω διαφορές. Ο οικονομικός ολοκληρωτισμός που εφαρμόζουν και πρεσβεύουν οι ΦΙΛΕΛΕΔΕΣ, δεν διαφέρει καθόλου από τους θαλάμους αερίων. Απλά πράματα.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 01 Οκτ 2015, 11:30

Όποιος διαφωνεί με τον Στράτο είναι Ναζί. Τέλος πάντων, η γνώμη του είναι αστεία, αλλά έχει το δικαίωμα να την εκφράζει. Έχει μπερδέψει τον φιλελευθερισμό, οπως πολλοί Έλληνες "φιλελεύθεροι", με τον στυγνό καπιταλισμό και αυτά που λέει είναι 100% σωστά για τον περίεργο καπιταλισμό που έχουμε. Ο φιλελευθερισμός όμως δεν είναι αυτό το πράμα που λέει ο Τζήμερος ή ο ΟΧΙ ΣΤΑΥΡΟΣ. Και δεν θέλω να τον στεναχωρήσω, αλλά εγώ θεωρώ τον baskin φιλελεύθερο.

Χτες ένας γνωστός μου από το Βασικό Εισόδημα που είναι μέλος στο ΚεΦιΜ ( http://www.libertyforum.gr/index.php/el/ ) μου είπε ότι θα διοργανώσουν μια εκδήλωση με θέμα τα πνευματικά δικαιώματα στις αρχές του 2016 και θέλει να παρουσιάσουμε τις θέσεις μας και να συμμετέχουμε σε panel.

Και ναι, είναι φιλελεύθεροι στο ΚεΦιΜ, ή τουλάχιστον έτσι λένε. Μήπως να μην πάμε ούτε εκεί να παρουσιάσουμε τις θέσεις μας; Άλλωστε αφού έχουμε δίκιο δεν χρειάζεται να λέμε ή να πείθουμε; Έτσι;

@baskin οι ΝΑΖΙ είναι ΕΘΝΙΚΟΣΟΣΙΑΛΙΣΤΕΣ (Nationalsozialistische). Τι δεν καταλαβαίνεις ακριβώς;
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό baskin » 01 Οκτ 2015, 12:56

Στην ΦΙΛΕΛΕ κουλτούρα που έχεις διαποτιστεί, δεν υπάρχει εξέλιξη των ορισμών. Οι ΝΑΖΙ πλέον είναι εξελιγμένοι, εσύ τους ψάχνεις στην ιστορία. Αυτό είναι που δεν καταλαβαίνεις με την παθολογική μανία σου να στρογγυλεύεις την πραγματικότητα. Οι ΝΑΖΙ ΦΙΛΕΛΕΔΕΣ σφαγιάζουν τον πλανήτη, οι βλαμμένοι ελληνο-ΦΙΛΕΛΕΔΕΣ βαράνε παλαμάκια με το αόρατο χέρι και εσύ κάνεις τον Μπαμπινιώτη.

Συνέχισε, ΕΥΓΕΝΙΚΑ και ΑΞΙΑ. Κατανοώ ότι σου είναι αδύνατο να κατανοήσεις την βίαιη ρήξη που χρειάζεται για να ανατραπεί το παγκόσμιο ΝΑΖΙΣΤΙΚΟ καθεστώς του οικονομικού ολοκληρωτισμού και το ότι πλέον κάποιοι δεν κάνουμε εκπτώσεις.

Υ.Γ. Μπορείς να πιαστείς από το "βίαιη" και να μας αναλύσεις και την αγαπημένη θεωρία των ΦΙΛΕΛΕΔΩΝ, αυτή για τα δύο άκρα.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 01 Οκτ 2015, 13:41

Λες ανοησίες. Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα και ισοπεδώνεις τα πάντα. Κάτσε εσύ να χρησιμοποιείς γελοία adnazium και να κάνεις βίαιες ρίξεις. Δείρε μας κιόλας!!! :lol: :lol: :lol: Εδώ δεν μιλάμε για το πως θα αντιμετωπίσουμε την Χρυσή Αυγή. Δεν έχει νόημα η συζήτηση μαζί σου πλέον σε αυτό. Σε αγνοώ όπως το τρολλ μας. Σφύριζε εσύ αδιάφορα ενώ γύρω σου γίνεται χαμός. Έχεις δίκιο. Μην το ακούσει κάνας άλλος όμως.
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό baskin » 01 Οκτ 2015, 17:25

Το ότι νομίζεις ότι η Χρυσή Αυγή είναι το πρόβλημα και όχι το δεκανίκι, δείχνει πόσο μεγάλη έχει γίνει η στρογγυλάδα της καμπύλης σου. Συνέχισε... Βεβαίως και γίνεται χαμός, από γραβατωμένους ΝΑΖΙ που κάνουν χειραψίες με καλοθελητές ευγενικούς συνομιλητές.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Vassilis Perantzakis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 5084
Εγγραφή: 12 Φεβ 2012, 13:01
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι - Αττική
Επικοινωνία:

Re: Πρόσκληση Students for Liberty – Greece

Δημοσίευσηαπό Vassilis Perantzakis » 01 Οκτ 2015, 17:53

baskin έγραψε:Το ότι νομίζεις ότι η Χρυσή Αυγή είναι το πρόβλημα και όχι το δεκανίκι, δείχνει πόσο μεγάλη έχει γίνει η στρογγυλάδα της καμπύλης σου. Συνέχισε... Βεβαίως και γίνεται χαμός, από γραβατωμένους ΝΑΖΙ που κάνουν χειραψίες με καλοθελητές ευγενικούς συνομιλητές.


Ότι πες. Άλλωστε εσύ ξέρεις. Όλοι οι φασίστες την ίδια μούρη έχουν.
Βασίλης Περαντζάκης (Προγραμματιστής\Αναλυτής)
http://www.vasper.eu/blog/
https://www.linkedin.com/in/vassilis-perantzakis-1029b514/


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 6 και 0 επισκέπτες