Πειρατική Συνάντηση

Συζήτηση για την περιφέρεια ή την τοπική κοινωνία, όπως δράσεις και συναντήσεις.
sugar
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 26 Μάιος 2012, 19:39

Πειρατική Συνάντηση

Δημοσίευσηαπό sugar » 08 Οκτ 2012, 22:52

Την Κυριακή 14/10 στις 19:00 (7η απογευματινή) οι Πειρατές της γειτονιάς σας (Αγίας Παρασκευής, Παπάγου, Χαλανδρίου, Χολαργού) και οι φίλοι τους θα συναντηθούν στην Αγία Παρασκευή, στην πλατεία Αγίου Ιωάννη (καφετέρια stars http://www.e-exodos.net/c/starscafe/).
Αν είστε γείτονές μας (ή ακόμα και αν μένετε λίγο πιο μακριά) κι αισθάνεστε κι εσείς έτοιμοι να συμμετέχετε για να διεκδικήσετε την ελευθερία σας ;) , είστε ευπρόσδεκτοι.
Ελάτε με τις ερωτήσεις σας να τις απαντήσουμε όλοι μαζί.
Φτάσε όπου δεν μπορείς

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: Πειρατική Συνάντηση

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 08 Οκτ 2012, 23:18

Αν δεν υπάρξει τίποτα σοβαρό σε προσωπικό επίπεδο, μάλλον θα έρθω (από Παιανία μεριά).
Βάλτε κανένα ... σημαιάκι πάνω στο τραπέζι γιατί δεν γνωρίζω φατσικά κανέναν.
Μια άλλη λύση θα ήταν να μου στείλει κάποιος π.μ. με κανένα τηλέφωνο για να έχω κάποια επαφή.

sugar
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 26 Μάιος 2012, 19:39

Re: Πειρατική Συνάντηση

Δημοσίευσηαπό sugar » 08 Οκτ 2012, 23:30

Μιχάλης Μαντάς έγραψε:Αν δεν υπάρξει τίποτα σοβαρό σε προσωπικό επίπεδο, μάλλον θα έρθω (από Παιανία μεριά).
Βάλτε κανένα ... σημαιάκι πάνω στο τραπέζι γιατί δεν γνωρίζω φατσικά κανέναν.
Μια άλλη λύση θα ήταν να μου στείλει κάποιος π.μ. με κανένα τηλέφωνο για να έχω κάποια επαφή.


Να είσαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις ποιοι είμαστε. Πάντως, για κάθε ενδεχόμενο σου στέλνω και το κινητό μου
Φτάσε όπου δεν μπορείς

chiossif
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 29 Απρ 2012, 11:08
Τοποθεσία: ATH, GR
Επικοινωνία:

Re: Πειρατική Συνάντηση

Δημοσίευσηαπό chiossif » 09 Οκτ 2012, 09:36

sugar έγραψε:Την Κυριακή 14/10 στις 19:00 (7η απογευματινή) οι Πειρατές της γειτονιάς σας (Αγίας Παρασκευής, Παπάγου, Χαλανδρίου, Χολαργού) και οι φίλοι τους...


Το πειρατικό στην γειτονιά μου... να μια ευκαιρία να ανέβω στην γέφυρα και να γνωρίσω τους γείτονες /πειρατές.

Θα είμαι εκεί... ;-)
Χάκερ είναι αυτός που εύστροφα επιλέγει ως ψυχαγωγία την εξερεύνηση των ορίων του δυνατού.
Πειρατής είναι αυτός που επιδιώκει την κατάκτηση της ελευθερίας ως ανεκτίμητου θησαυρού. Είναι πάντα έτοιμος για κάθε μάχη με μόνο στόχο την νίκη._

hrsfpgyjrnptrd

Re: Πειρατική Συνάντηση

Δημοσίευσηαπό hrsfpgyjrnptrd » 09 Οκτ 2012, 10:38

Μιχάλης Μαντάς έγραψε:Βάλτε κανένα ... σημαιάκι πάνω στο τραπέζι γιατί δεν γνωρίζω φατσικά κανέναν.


εμμ κάποιους μας φιλοξένησες το Σάββατο ;)

Μιχάλης Μαντάς
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: 13 Μάιος 2012, 21:12

Re: Πειρατική Συνάντηση

Δημοσίευσηαπό Μιχάλης Μαντάς » 09 Οκτ 2012, 11:45

headofthebored έγραψε:εμμ κάποιους μας φιλοξένησες το Σάββατο ;)

Αυτά συμβαίνουν όταν κυκλοφορείτε μόνον με ψευδώνυμα ...
Όταν γίνω ... αρχηγός του κόμματος θα τα απαγορεύσω. :lol:


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 6 και 0 επισκέπτες