Ένσταση επί απόφασης

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το κόμμα, να συζητήσουμε, να κάνετε ερωτήσεις και να πάρετε απαντήσεις.
adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό adrian » 17 Δεκ 2013, 15:36

Ένα εποπτικο "view only" της χαβουζας, χωρίς να γίνω mod, θα μου άρεσε ομολογουμενως. Αλλά τότε ποιο το νοημα της άρσης της πρόσβασης από τα μέλη, αν θα δίνεται η δυνατότητα στον καθένα να τα διαβάζει, εστω και με αυτή την διαδικασία?
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό mankasp » 17 Δεκ 2013, 15:47

pappasadrian έγραψε:Ένα εποπτικο "view only" της χαβουζας, χωρίς να γίνω mod, θα μου άρεσε ομολογουμενως. Αλλά τότε ποιο το νοημα της άρσης της πρόσβασης από τα μέλη, αν θα δίνεται η δυνατότητα στον καθένα να τα διαβάζει, εστω και με αυτή την διαδικασία?


Θα μπορούσε να γίνει απλά ομάδα για όσα μέλη και μη μέλη θέλουν να βλέπουν τη χαβούζα. Με συμμετοχή στη συγκεκριμένη ομάδα για όσους το ζητήσουν. Αν μπορεί να γίνει τεχνικά, μπορούμε να πάρουμε ως Δ.Ε. μια διορθωτική απόφαση και να το κάνουμε.

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό adrian » 17 Δεκ 2013, 16:19

τεχνικα ειναι τοσο ευκολο, οσο ηταν το να κλεισει εξ'αρχης η χαβουζα. υλοποιησιμο αμεσα, δηλαδη
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό mankasp » 17 Δεκ 2013, 16:27

pappasadrian έγραψε:τεχνικα ειναι τοσο ευκολο, οσο ηταν το να κλεισει εξ'αρχης η χαβουζα. υλοποιησιμο αμεσα, δηλαδη


Ωραία, θα εισηγηθώ στην Δ.Ε. να το κάνουμε έτσι.
https://twitter.com/e_kastrinakis

Petros
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4216
Εγγραφή: 08 Ιουν 2012, 13:37
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό Petros » 17 Δεκ 2013, 21:50

pappasadrian έγραψε:Ένα εποπτικο "view only" της χαβουζας, χωρίς να γίνω mod, θα μου άρεσε ομολογουμενως. Αλλά τότε ποιο το νοημα της άρσης της πρόσβασης από τα μέλη, αν θα δίνεται η δυνατότητα στον καθένα να τα διαβάζει, εστω και με αυτή την διαδικασία?


Αυτό! Και να είναι ανοικτό τόσο σε μέλη όσο και σε φίλους του ΠΕΙΡ!
«Mε τις εξαιρέσεις ο κόσμος προχωρά. Όσοι ανθέξετε θα πάτε ένα βήμα πιο μπροστά».
https://www.youtube.com/watch?v=wYEejB_sBMM

Rainmaker

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 18 Δεκ 2013, 00:12

από mankasp » 18 Δεκ 2013, 00:02

Η Δ.Ε. μέσω της λίστας ταχυδρομείου έλαβε διορθωτική απόφαση για την 131/2013.
Οποιοδήποτε μέλος θέλει να έχει πρόσβαση ανάγνωσης στην ενότητα 'χαβούζα' μπορεί να το ζητήσει από τους διαχειριστές του φόρουμ.


Ζητάω απο τους διαχειριστές του φόρουμ πρόσβαση στην ενότητα χαβούζα.

Rainmaker

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 18 Δεκ 2013, 09:31

Rainmaker έγραψε:
από mankasp » 18 Δεκ 2013, 00:02

Η Δ.Ε. μέσω της λίστας ταχυδρομείου έλαβε διορθωτική απόφαση για την 131/2013.
Οποιοδήποτε μέλος θέλει να έχει πρόσβαση ανάγνωσης στην ενότητα 'χαβούζα' μπορεί να το ζητήσει από τους διαχειριστές του φόρουμ.


Ζητάω απο τους διαχειριστές του φόρουμ πρόσβαση στην ενότητα χαβούζα.


Ζητάω από την ΔΕ να δώσει άδεια στους διαχειριστές του φόρουμ για πρόσβαση μου στην ενότητα χαβούζα.
είναι παράλογο δικά μου μηνύματα (μαζί με τις συζητήσεις που τυχόν υπάρχουν) που βρίσκονται στην χαβούζα να έχουν πρόσβαση τα μέλη αλλά όχι εγώ ο ίδιος
εαν δεν γίνει δεκτό τότε ζητώ να διαγραφούν όλα τα μηνύματά μου που βρίσκονται στον εκεί χώρο.


ΥΓ: και έχω μια απορία ποιος πρότεινε να διαγραφεί (κρυφτεί) η χαβούζα;
έτσι για να αρχίσουμε να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...

Rainmaker

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 18 Δεκ 2013, 20:14

Rainmaker έγραψε:
Rainmaker έγραψε:
από mankasp » 18 Δεκ 2013, 00:02

Η Δ.Ε. μέσω της λίστας ταχυδρομείου έλαβε διορθωτική απόφαση για την 131/2013.
Οποιοδήποτε μέλος θέλει να έχει πρόσβαση ανάγνωσης στην ενότητα 'χαβούζα' μπορεί να το ζητήσει από τους διαχειριστές του φόρουμ.


Ζητάω απο τους διαχειριστές του φόρουμ πρόσβαση στην ενότητα χαβούζα.


Ζητάω από την ΔΕ να δώσει άδεια στους διαχειριστές του φόρουμ για πρόσβαση μου στην ενότητα χαβούζα.
είναι παράλογο δικά μου μηνύματα (μαζί με τις συζητήσεις που τυχόν υπάρχουν) που βρίσκονται στην χαβούζα να έχουν πρόσβαση τα μέλη αλλά όχι εγώ ο ίδιος
εαν δεν γίνει δεκτό τότε ζητώ να διαγραφούν όλα τα μηνύματά μου που βρίσκονται στον εκεί χώρο.


ΥΓ: και έχω μια απορία ποιος πρότεινε να διαγραφεί (κρυφτεί) η χαβούζα;
έτσι για να αρχίσουμε να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...


Βρε δε πάτε να ¨χαβουζιασετε¨ :mrgreen:

Rainmaker

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 31 Δεκ 2013, 00:40

Rainmaker έγραψε:

ΥΓ: και έχω μια απορία ποιος πρότεινε να διαγραφεί (κρυφτεί) η χαβούζα;
έτσι για να αρχίσουμε να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...


άντε βρήκα την απάντηση; :twisted:

16.1 Α/Α 0094/2013 - Μετακίνηση/Κλείδωμα μυνημάτων στο φόρουμ

Έπειτα από αίτημα του διαχειριστή του φόρουμ baskin και του υπεύθυνου επικοινωνίας Kompeiladas να μετακινήθει νήμα σε κλειστό, μη δημόσιο χώρο επειδή σε αυτό αναφέρθηκαν δυσφημιστικές πληροφορίες για τον χορηγό του σέρβερ μας, η Δ.Ε. αποφάσισε να φεύγουν σε μη δημόσιο χώρο (κλειστό σε μη μέλη και μη αναγνώσιμο σε μη μέλη) οποιαδήποτε μηνύματα βλάπτουν την εικόνα του κόμματος.


Νάτος πάλι ο baskin αλλά όπα να και ο υπεράνω ο Kompeiladas καλός το μου βρε βρε :evil:

Βρε οι μόνοι που βλάπτουν την εικόνα του κόμματος είσαστε εσείς οι ίδιοι που παίρνετε αποφάσεις αλλά δεν βλέπω να σας κρύβουμε πουθενά αντιθέτως σας έχουμε και στην προεδρική θέση :mrgreen:
Τελευταία επεξεργασία από 1 και Rainmaker, έχει επεξεργασθεί 31 φορά/ες συνολικά

Rainmaker

Re: Ένσταση επί απόφασης

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 31 Δεκ 2013, 00:42

βέβαια να πω την αλήθεια από το να εξαφανιστούν κάποια μηνύματα που θίγουν κάποιους μέχρι να εξαφανιστεί όλη η χαβούζα υπάρχει μια μεγάλη απόσταση... :roll:


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες