Νήμα στο φόρουμ με καταγγελίες για διαφθορά ΔΕ ή ΕΔ ή ΙΤ

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το κόμμα, να συζητήσουμε, να κάνετε ερωτήσεις και να πάρετε απαντήσεις.
mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Νήμα στο φόρουμ με καταγγελίες για διαφθορά ΔΕ ή ΕΔ ή ΙΤ

Δημοσίευσηαπό mankasp » 14 Νοέμ 2013, 11:54

Αναφέρεσαι σε κάτι υποθετικό μέσα σε μια συζήτηση για κατάθεσης πρότασης για το καταστατικό.
Οι ερωτήσεις σου αυτή τη στιγμή δεν έχουν νόημα. Είναι ένα θέμα που αφορά μόνο τα μέλη και συγκεκριμένα του Συνέδρους.
https://twitter.com/e_kastrinakis

mankasp
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 12 Ιαν 2012, 17:05
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: Νήμα στο φόρουμ με καταγγελίες για διαφθορά ΔΕ ή ΕΔ ή ΙΤ

Δημοσίευσηαπό mankasp » 14 Νοέμ 2013, 12:03

arkaka έγραψε:
mankasp έγραψε:Αναφέρεσαι σε κάτι υποθετικό μέσα σε μια συζήτηση για κατάθεσης πρότασης για το καταστατικό.
Οι ερωτήσεις σου αυτή τη στιγμή δεν έχουν νόημα. Είναι ένα θέμα που αφορά μόνο τα μέλη και συγκεκριμένα του Συνέδρους.


Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχουν νόημα οι ερωτήσεις μου.
Η πρόταση για "λαϊκό δικαστήριο", αν περάσει στο συνέδριο, θα πρέπει στην συνέχεια να απαντήσει υποχρεωτικά στις πιο πάνω ερωτήσεις μου.
Και αντίστροφα, αν η πρόταση για "λαϊκό δικαστήριο" δεν απαντήσει στις πιο πάνω ερωτήσεις μου, δεν μπορεί να θεωρηθεί ολοκληρωμένη πρόταση-σχέδιο. Οπότε δεν έχει νόημα να ψηφιστεί στο συνέδριο κάτι ασαφές και ανολοκλήρωτο.

Βοηθούν λοιπόν οι ερωτήσεις μου, και κυρίως οι απαντήσεις που θα δοθούν από τα μέλη-συνέδρους, στο να βελτιωθεί ή να αποσυρθεί η πρόταση.


OK. Ευχαριστούμε.
https://twitter.com/e_kastrinakis

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Νήμα στο φόρουμ με καταγγελίες για διαφθορά ΔΕ ή ΕΔ ή ΙΤ

Δημοσίευσηαπό baskin » 15 Νοέμ 2013, 17:42

Εικόνα
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 6 και 0 επισκέπτες