Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το κόμμα, να συζητήσουμε, να κάνετε ερωτήσεις και να πάρετε απαντήσεις.
Rainmaker

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 10 Απρ 2013, 22:02

Kotsos έγραψε:
Που αλλού θα βρείς με δώδεκα ευρώ, τα προσωπικά σου λαμόγια, να τους τα χώνεις καθημερινά και να ξεφορτώνεις;;;;

Value for money είναι ανεκτίμητο.


κάτι σαν group therapy λέμε :lol:

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 10 Απρ 2013, 22:10

Rainmaker έγραψε:
Kotsos έγραψε:
Που αλλού θα βρείς με δώδεκα ευρώ, τα προσωπικά σου λαμόγια, να τους τα χώνεις καθημερινά και να ξεφορτώνεις;;;;

Value for money είναι ανεκτίμητο.


κάτι σαν group therapy λέμε :lol:


Πως λέει το ρητό;;;

Με τον παρά μου ..........
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό kailor » 10 Απρ 2013, 22:13

Kotsos έγραψε:Φιλικά σε εσένα και στο Χρήστο,έχω διαφωνήσει πάμπολλες φορές μαζί σας και έχουμε αλάξει κουβέντες, ίσως και βαριές καμιά φορα, αλλά είστε από τους λίγους εδώ μέσα που σέβομαι για την καθαρότητα και την ντόμπροσύνη τους.

Όσο η συνδρομή είναι δώδεκα ευρώ, που δεν με χαλάει να τα δίνω κάθε χρόνο, θα κάθομαι σαν μέλος μπάστακας για να τους την σπάω σε κάποιους, και να παίρνω ικανοποιήση που τους την έσπασα.
Που αλλού θα βρείς με δώδεκα ευρώ, τα προσωπικά σου λαμόγια, να τους τα χώνεις καθημερινά και να ξεφορτώνεις;;;;


Ευχαριστώ ρε Κότσο...

Ωστόσο ναι αφού έχω πληρώσει τα 12 ευρώ για το 2013, όσο αντέξω ακόμα (πιθανόν όχι πολύ), θα σας σπάσω τα νεύρα όπως λέει και ο Κότσος....

Ουτοσάλως και ντόπρος είμαι και η αλήθεια μου αρέσει όποια και εάν είναι αυτή.

Οπότε ευκαιρία αφού κόμμα δεν είμαστε, να χαλαρώσω και εγώ και να ξεσπάσω και λίγο.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 10 Απρ 2013, 22:16

Kotsos έγραψε:
laskaris_vasilis έγραψε:Αλήθεια!!!
Γιατί σήμερα το τρολάκι "μας" έχει σιωπίσει; (Ερώτηση προς του πάντες)

Είσαι σίγουρος ότι είναι το τρολάκι μας και όχι κάποιος με δύο λογαριασμούς;;;;

Φιλικά σε εσένα και στο Χρήστο,έχω διαφωνήσει πάμπολλες φορές μαζί σας και έχουμε αλάξει κουβέντες, ίσως και βαριές καμιά φορα, αλλά είστε από τους λίγους εδώ μέσα που σέβομαι για την καθαρότητα και την ντόμπροσύνη τους.

Όσο η συνδρομή είναι δώδεκα ευρώ, που δεν με χαλάει να τα δίνω κάθε χρόνο, θα κάθομαι σαν μέλος μπάστακας για να τους την σπάω σε κάποιους, και να παίρνω ικανοποιήση που τους την έσπασα.
Που αλλού θα βρείς με δώδεκα ευρώ, τα προσωπικά σου λαμόγια, να τους τα χώνεις καθημερινά και να ξεφορτώνεις;;;;

Value for money είναι ανεκτίμητο.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(Αν πω κάτι περισσότερο θα το στείλουν στα off οι φωστήρες μας!!!!)
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 10 Απρ 2013, 22:21

τελικά έχετε πλάκα............ και παραλίγο να σας πιστέψω
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό kailor » 10 Απρ 2013, 22:25

-mesitiko- έγραψε:τελικά έχετε πλάκα............ και παραλίγο να σας πιστέψω


Σπύρο προσωπικά όσα γράφω είναι αλήθεια και δεν αλλάζω γνώμη, ειδικά για την παραίτηση μου από την Δ.Ε.

Ωστόσο όπως είπα, μέχρι τέλος του μήνα θα παραιτηθώ και από μέλος του κόμματος...

Αρκετά έχασα 1 χρόνο από την ζωή μου για να παίζω εδώ μέσα.... Άμα θέλαν κάποιοι να δουλέψουν θα μπορούσαμε να κάνουμε πολλά πράγματα μέσα στο κόμμα, αλλά σχεδόν από κανέναν εκτός 3 - 5 ατόμων δεν υπάρχει διάθεση....

JudgeD
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 19 Φεβ 2013, 09:24

Re: Να "χαιρόμαστε" το κόμμα ΜΑΣ!!

Δημοσίευσηαπό JudgeD » 11 Απρ 2013, 09:15

Οποιος θελει να δουλεψει, δουλευει... (κλασικο ελληνικο συμπτωμα-δεν με αφηνουν)...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες