Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η ΕΔ;

Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το κόμμα, να συζητήσουμε, να κάνετε ερωτήσεις και να πάρετε απαντήσεις.
Κομπειλάδας
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4128
Εγγραφή: 19 Φεβ 2012, 16:58
Τοποθεσία: Σουρωτή, Βασιλικά, Θέρμης
Επικοινωνία:

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό Κομπειλάδας » 16 Ιαν 2013, 00:33

Kailor, το ηχητικό σου το έδωσα σε CD ή σε στικάκι???? Δεν θυμάμαι, πέρασαν μόλις 5 λεπτά και το ξέχασα.... :lol: :lol: :lol: :lol:
(εκτός από μαϊντανός είμαι και χρυσόψαρο.... θα περιμένω την σχετική εικονογράφηση από τον παραιτουμενοεπαναγεγραμμένο :shock:)
здравствуйте

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό enros » 16 Ιαν 2013, 00:36

Κομπειλάδας έγραψε:Kailor, το ηχητικό σου το έδωσα σε CD ή σε στικάκι???? Δεν θυμάμαι, πέρασαν μόλις 5 λεπτά και το ξέχασα.... :lol: :lol: :lol: :lol:
(εκτός από μαϊντανός είμαι και χρυσόψαρο.... θα περιμένω την σχετική εικονογράφηση από τον παραιτουμενοεπαναγεγραμμένο :shock:)


Εσύ μπορείς να κρατάς ότι ηχητικό θέλεις.
Το επίσημο όμως το δημοσιεύει ο επίσημος, και είναι υπεύθυνος απέναντι στην ΕΔ σε περίπτωση που αποδειχτεί κοπτοραπτική.

Όχι πως υπάρχει θέμα με την συγκεκριμένη συνεδρίαση βέβαια και το συγκεκριμένο ηχητικό, το λέω όμως αυτό ως γενική αρχή.

kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό kailor » 16 Ιαν 2013, 00:39

Κομπειλάδας έγραψε:Kailor, το ηχητικό σου το έδωσα σε CD ή σε στικάκι???? Δεν θυμάμαι, πέρασαν μόλις 5 λεπτά και το ξέχασα.... :lol: :lol: :lol: :lol:
(εκτός από μαϊντανός είμαι και χρυσόψαρο.... θα περιμένω την σχετική εικονογράφηση από τον παραιτουμενοεπαναγεγραμμένο :shock:)


σε κασσέτα μου το έδωσες... τι λέμε τώρα... και την πείραξα κιόλας με μολύβι...

Ορίστε:

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από 1 και kailor, έχει επεξεργασθεί 16 φορά/ες συνολικά

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό enros » 16 Ιαν 2013, 00:39

Περιμένω λοιπόν να ακούσω ποιός είναι ο επίσημος πρακτικογράφος, από στόμα της ΔΕ.
Καλό είναι να μην είναι ο kailοr, γιατί αν ισχύει η καταγγελία του tvelocity έχει ήδη υποπέσει σε παράπτωμα.


tvelocity έγραψε:
kailor έγραψε:Τίποτα μωρέ... Απλώς είχε πει η Δ.Ε. εάν τα παρευρισκόμενα μέλη και θεατές εάν είχαν κάποια ερώτηση, ή κάτι προς την Δ.Ε. .... Αλλά κανείς δεν είχε τίποτα να πει....

Σαφώς και υπήρξε... link προς παλαιότερη (χωρίς απάντηση) ερώτηση πολλαπλών μελών (συμπεριλαμβανομένου και τον Γιάννη της Δ.Ε.!!!) προς τον Μιχάλη. Την οποία ο Μιχάλης μπλόκαρε βάζοντας τις φωνές.

Εκτός αν έχω κενό μνήμης που συμπλήρωσε η φαντασία μου. Αλλά είμαι αρκετά σίγουρος ότι κάτι τέτοιο έγινε.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό baskin » 16 Ιαν 2013, 00:42

Δεν ήταν στο 8 αυτό που είπε ο tvelocity, ήταν αργότερα.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

tvelocity
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 20:37

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό tvelocity » 16 Ιαν 2013, 00:42

tvelocity έγραψε:Σαφώς και υπήρξε... link προς παλαιότερη (χωρίς απάντηση) ερώτηση πολλαπλών μελών (συμπεριλαμβανομένου και τον Γιάννη της Δ.Ε.!!!) προς τον Μιχάλη. Την οποία ο Μιχάλης μπλόκαρε βάζοντας τις φωνές.

Εκτός αν έχω κενό μνήμης που συμπλήρωσε η φαντασία μου. Αλλά είμαι αρκετά σίγουρος ότι κάτι τέτοιο έγινε.


Τελικά φωνές δεν υπήρχαν (σόρυ αν θυμόμουν λάθος), αλλά σίγουρα κάποια φόρτιση, και σαφέστατα υπήρξε μπλοκάρισμα προς την ερώτηση. Γιατί δεν καταγράφτηκε στα πρακτικά δεν γνωρίζω.

Στο ηχητικό 1.12:30 με 1.19
Verba volant, scripta manent

tvelocity
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 20:37

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό tvelocity » 16 Ιαν 2013, 00:43

enros έγραψε:Περιμένω λοιπόν να ακούσω ποιός είναι ο επίσημος πρακτικογράφος, από στόμα της ΔΕ.
Καλό είναι να μην είναι ο kailοr, γιατί αν ισχύει η καταγγελία του tvelocity έχει ήδη υποπέσει σε παράπτωμα.

Δεν κάνω καμία καταγγελία, απλώς ανάφερα ότι υπήρχε κάτι στην μνήμη μου που χτυπάει καμπανάκια. Από εκεί και πέρα υπάρχει το ηχητικό.
Verba volant, scripta manent

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό enros » 16 Ιαν 2013, 00:48

tvelocity έγραψε:Δεν κάνω καμία καταγγελία.

Δεν τίθεται θέμα καταγγελίας από κάποιο μέλος.
Ένας επίσημος πρακτικογράφος που δεν τηρεί σωστά τα πρακτικά είναι υπεύθυνος αυτεπάγγελτα απέναντι στην ΕΔ.
Δεν χρειάζεται να τον καταγγείλει κανείς κατά την γνώμη μου, η ίδια η ΕΔ πρέπει να επιληφθεί σε περίπτωση που υπάρχει τέτοιο περιστατικό.

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό baskin » 16 Ιαν 2013, 00:52

Δυστυχώς ο πρακτικογράφος παραιτήθηκε!!! Άσε που δεν απάντησε στο ερώτημα 8 μελών, τι να γράψει στα πρακτικά...
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

enros
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 03:20
Τοποθεσία: Wormhole

Re: Η ΔΕ συνεδρίασε στις 10/1 και πρακτικά ακόμα. Τι κάνει η

Δημοσίευσηαπό enros » 16 Ιαν 2013, 00:54

baskin έγραψε:Δυστυχώς ο πρακτικογράφος παραιτήθηκε!!! Άσε που δεν απάντησε στο ερώτημα 8 μελών, τι να γράψει στα πρακτικά...


Ναι παραιτήθηκε είναι γνωστό.
Το ερώτημα είναι ορίστηκε ο kailor στην θέση του;
Και αν ναι, από ποιόν;


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 13 και 0 επισκέπτες