FYI: Ψηφοδέλτια

Φίλοι και μέλη γνωριζόμαστε και συζητάμε για τα θέματα που μας απασχολούν.
adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό adrian » 21 Σεπ 2015, 01:34

ε, οταν εισαι ντεμεκ το κομμα των νεων τεχνολογιων και της ψηφιακης διακυβερνησης, το να αποτυγχανεις στο να στειλεις μια εικονα για εκτυπωση ειναι λιγο fail. δεν ξερω ποιος φταιει, θελω να πιστευω πως φταιει ο τυπογραφος. γι'αυτο και ειπα παραπανω να γινει καποια ενεργεια. μπας και ξερω γω γινει καμμια εκπτωση στην δουλεια λογω κακοτεχνιας (αφου ακομα χρωστουνται λεφτα).
αν απο την αλλη δεν φταιει ο τυπογραφος, τοτε ανακαλω και γελαω σιωπηρα.
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 21 Σεπ 2015, 01:37

adrian έγραψε:καλα, οταν θα θελησεις να ακουσεις, ξαναδιαβασε τα μηνυματα
Δεν θέλω ρεεεεεεεεεεεεεεε να ακούσω !!!
Οχι από ΜΗ ενήμερο οικονομικά μέλος. Δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς, αν δεν είσαι ενήμερος. Εγώ είμαι με το παραπάνω και δεν σε λογαριάζω σαν μέλος.
Δεν έχεις δώσει ούτε τα 12 ευρώ που θα κάνεις και κριτική τι πληρώσαμε από τα "δικά" μας και από την τσέπη μας. Άντε πια, είπα τέλος το χάιδεμα.
Έχω τόσο ελεύθερο χρόνο που θα γεμίσω το φόρουμ μέχρι να το βουλώσετε οι κομπλεξάρες.
Τελευταία επεξεργασία από 1 και Voyager-1, έχει επεξεργασθεί 21 φορά/ες συνολικά
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

newpamelina

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 21 Σεπ 2015, 01:42

Voyager-1 έγραψε:Δεν θέλω ρεεεεεεεεεεεεεεε να ακούσω !!!
Οχι από ΜΗ ενήμερο οικονομικά μέλος. Δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς, αν δεν είσαι ενήμερος. Εγώ είμαι με το παραπάνω και δεν σε λογαριάζω σαν μέλος.
Δεν έχεις δώσει ούτε τα 12 ευρώ που θα κάνεις και κριτική τι πληρώσαμε από τα "δικά" μας και από την τσέπη μας. Άντε πια, είπα τέλος το χάιδεμα.
Έχω τόσο ελεύθερο χρόνο που θα γεμίσω το φόρουμ μέχρι να το βουλώσετε οι κομπλεξάρες.



Αφού έχεις τόσα λεφτά να ξοδεύεις, δεν τα βάζεις για να προσλάβεις κάνεναν admin, μπας και διορθωθεί το αίσχος των ψηφιακών υποδομών εδώ μέσα;;;

Αρκετά ποιά με εσάς τους σημαιάκηδες, τους χαρτάκηδες και τους αφισάκηδες!!!

Δεν θέλουμε ρε να δίνετε λεφτά για χαρτιά, ψηφοδέλτια και αφίσες για το κόμμα. Να τα κρατήσετε για τον εαυτό σας, να μην σας έχουμε και υποχρέωση!!!

Φτιάξε ρε τις ψηφιακές υποδομές, να έρθει κόσμος, και μετά 1 ευρώ ο καθένας να δώσει, όσα ψηφοδέλτια θέλουμε θα έχουμε, και δεν θα έχουμε και ανάγκη κάτι τύπους σαν και σένα.
Τελευταία επεξεργασία από 2 και newpamelina, έχει επεξεργασθεί 21 φορά/ες συνολικά

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό adrian » 21 Σεπ 2015, 01:44

#blamebaskin
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

newpamelina

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 21 Σεπ 2015, 01:45

adrian έγραψε:#blamebaskin


Καλά ο μπασκίνας είναι ο πρώτος που φταίει για το αίσχος των ψηφιακών υποδομών, δεν το συζητάω.

Αλλά φταίει και ο voyager, αφού έχει λεφτά και τα βάζει στον χαρτοπόλεμο!!!

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 21 Σεπ 2015, 01:46

newpamelina έγραψε:
Voyager-1 έγραψε:Δεν θέλω ρεεεεεεεεεεεεεεε να ακούσω !!!
Οχι από ΜΗ ενήμερο οικονομικά μέλος. Δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς, αν δεν είσαι ενήμερος. Εγώ είμαι με το παραπάνω και δεν σε λογαριάζω σαν μέλος.
Δεν έχεις δώσει ούτε τα 12 ευρώ που θα κάνεις και κριτική τι πληρώσαμε από τα "δικά" μας και από την τσέπη μας. Άντε πια, είπα τέλος το χάιδεμα.
Έχω τόσο ελεύθερο χρόνο που θα γεμίσω το φόρουμ μέχρι να το βουλώσετε οι κομπλεξάρες.



Αφού έχεις τόσα λεφτά να ξοδεύεις, δεν τα βάζεις για να προσλάβεις κάνεναν admin, μπας και διορθωθεί το αίσχος των ψηφιακών υποδομών εδώ μέσα;;;

Αρκετά ποιά με εσάς τους σημαιάκηδες, τους χαρτάκηδες και τους αφισάκηδες!!!

Δεν θέλουμε ρε να δίνετε λεφτά για χαρτιά και αφίσες για το κόμμα. Να τα κρατήσετε για τον εαυτό σας, να μην σας έχουμε και υποχρέωση!!!

Ότι θέλουμε εμείς θα τα κάνουμε τα λεφτά μας, εσύ πλήρωσες τίποτα αφίσες, χαρτάκια; Ποιοι δεν θέλετε; Είσαι στο κόμμα εσύ; Βούλωσε το τότε.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

newpamelina

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 21 Σεπ 2015, 01:48

Voyager-1 έγραψε:
newpamelina έγραψε:
Voyager-1 έγραψε:Δεν θέλω ρεεεεεεεεεεεεεεε να ακούσω !!!
Οχι από ΜΗ ενήμερο οικονομικά μέλος. Δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς, αν δεν είσαι ενήμερος. Εγώ είμαι με το παραπάνω και δεν σε λογαριάζω σαν μέλος.
Δεν έχεις δώσει ούτε τα 12 ευρώ που θα κάνεις και κριτική τι πληρώσαμε από τα "δικά" μας και από την τσέπη μας. Άντε πια, είπα τέλος το χάιδεμα.
Έχω τόσο ελεύθερο χρόνο που θα γεμίσω το φόρουμ μέχρι να το βουλώσετε οι κομπλεξάρες.



Αφού έχεις τόσα λεφτά να ξοδεύεις, δεν τα βάζεις για να προσλάβεις κάνεναν admin, μπας και διορθωθεί το αίσχος των ψηφιακών υποδομών εδώ μέσα;;;

Αρκετά ποιά με εσάς τους σημαιάκηδες, τους χαρτάκηδες και τους αφισάκηδες!!!

Δεν θέλουμε ρε να δίνετε λεφτά για χαρτιά και αφίσες για το κόμμα. Να τα κρατήσετε για τον εαυτό σας, να μην σας έχουμε και υποχρέωση!!!

Ότι θέλουμε εμείς θα τα κάνουμε τα λεφτά μας, εσύ πλήρωσες τίποτα αφίσες, χαρτάκια; Είσαι στο κόμμα εσύ; Βούλωσε το τότε.



Ρε δεν σε θέλουμε στο κόμμα ρε, ούτε εσένα, ούτε τον αιώνιο admin .
Ουστ από εδώ, παρε τα λεφτά σου και δρόμο.
Και να αφήσεις να έρθει κόσμος εδώ να ψηφίζει, χωρίς συνδρομές και μαλακιές.
Δεν καταλαβαίνεις ότι επειδή ζητάτε συνδρομή, και επειδή έχετε χάλια ψηφιακές υποδομές, γιαυτό και έχουμε κάτι τύπους σαν και σένα να μας το παίζουν χορηγοί;;;
Αν είχαμε εδώ μέσα 3000 άτομα να χρησιμοποιούν τις υποδομές, τα λεφτά για τα ψηφοδέλτια θα βρισκόταν σε χρόνο dt!!!
Τελευταία επεξεργασία από 1 και newpamelina, έχει επεξεργασθεί 21 φορά/ες συνολικά

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 21 Σεπ 2015, 01:49

το να αποτυγχανεις στο να στειλεις μια εικονα για εκτυπωση ειναι λιγο fail.

Άσε adrian, που έχεις και "καημό" για την σωστή αποστολή της εικόνας!!!
Να σου θυμίσω κάποιο pdf; ή όχι;
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Voyager-1
Επίτιμο μέλος του Κόμματος Πειρατών (Κάπτεν)
Δημοσιεύσεις: 3008
Εγγραφή: 26 Μαρ 2012, 21:03
Τοποθεσία: Κάπου με θέα τον Κορινθιακό μου αρκεί (πρώην -mesitiko-)

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό Voyager-1 » 21 Σεπ 2015, 01:53

newpamelina έγραψε:Ρε δεν σε θέλουμε στο κόμμα ρε, ούτε εσένα, ούτε τον αιώνιο admin .
Ουστ από εδώ, παρε τα λεφτά σου και δρόμο.
Και να αφήσεις να έρθει κόσμος εδώ να ψηφίζει, χωρίς συνδρομές και μαλακιές.

Έλα γίνε μέλος να με διώξεις ! (Και εσύ είσαι ΕΝΑΣ, μην χρησιμοποιείς πληθυντικό) Μέχρι τότε βγάλε τον σκασμό.
(πρώην -mesitiko-)
Χρυσανθόπουλος Σπύρος."Έχει δικαίωμα να ασκεί κριτική εκείνος που έχει διάθεση να βοηθήσει."Abraham Lincoln (1809-1865, Αμερικανός πρόεδρος)
https://www.facebook.com/spyros.piratis
Ό,τι γράφω είναι προσωπικές απόψεις.

newpamelina

Re: FYI: Ψηφοδέλτια

Δημοσίευσηαπό newpamelina » 21 Σεπ 2015, 01:57

Voyager-1 έγραψε:
newpamelina έγραψε:Ρε δεν σε θέλουμε στο κόμμα ρε, ούτε εσένα, ούτε τον αιώνιο admin .
Ουστ από εδώ, παρε τα λεφτά σου και δρόμο.
Και να αφήσεις να έρθει κόσμος εδώ να ψηφίζει, χωρίς συνδρομές και μαλακιές.

Έλα γίνε μέλος να με διώξεις ! (Και εσύ είσαι ΕΝΑΣ, μην χρησιμοποιείς πληθυντικό) Μέχρι τότε βγάλε τον σκασμό.


Και πως θα γίνω μέλος, όταν με αναγκάζεις να είμαι επώνυμος, με φακελώνεις, και μου ζητάς και συνδρομή στην οποία είμαι ιδεολογικά αντίθετος;;;
Δηλαδή εμ με φακελώνεις, εμ θέλεις να σε πληρώσω κιόλας!!!

Εσύ είσαι ο φορέας αυτής της πολιτικής, εσύ κουβαλάς αυτά τα γεροντίστικα μυαλά. Εσύ και ο άλλος ο αίωνιος μπασκινό-admin.
Γιαυτό σήκω και φύγε, παραιτήσου, να έρθει κάποιος που να αφήνει τους ανώνυμους, να μην ζητάει συνδρομές, και τότε θα έρθω.
Και εγώ και άλλοι 5000 , και τότε τα λεφτά σου δεν θα τα έχει ανάγκη το κόμμα.
Τελευταία επεξεργασία από 3 και newpamelina, έχει επεξεργασθεί 21 φορά/ες συνολικά


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 7 και 0 επισκέπτες