Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δράσεις, συναντήσεις και εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν.
SilindeElendil
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 11:28
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό SilindeElendil » 24 Ιαν 2013, 16:13

James έγραψε:με μαζ'εψανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε







Kαλα ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος γαβρος που μαζευουν εισαι :D
Dura lex...Sed lex
Ότι γράφω είναι αυστηρά προσωπικές απόψεις.
'Οποιος επιθυμεί εναλλακτικούς διαύλους επικοινωνίας ας μου στείλει ένα Pm

koslibpro

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό koslibpro » 24 Ιαν 2013, 16:14

theofanis1987 έγραψε:
James έγραψε:Μαζευτε τον ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Θεοφάνης:
Και όσον αφορά τους αεροψεκασμούς ναι πιστεύω ότι μας ψεκάζουν και μάλιστα υπάρχουν μαρτυρίες από άτομα που δουλεύουν σε αυτά τα αεροσκάφη. Και ναι αρνούμαι την κλιματική αλλαγή και δεν πιστεύω ότι υπάρχει υπερθέρμανση στον πλανήτη..... Όπως δεν πίστευα ότι το 2012 θα είναι το τέλος του κόσμου. Και όπως πιστεύω ότι οι Μασόνοι θέλουν να μας υποτάξουν και να έρθει ο Αντίχριστος στην Γη. Και γενικά πιστεύω στην δευτέρα Παρουσία του Χριστού και στην αποκάλυψη.....


Ρε θεοφανη
Εσυ δε πρέπει να πίνεις χάπια , πρέπει να είσαι χάπι γενικώς.......
Παράκληση στο Μιχάλη το ψυχολόγο μας , μιά και δε προσφέρει τίποτα η συμμετοχή του στη ΔΕ , ας ασχοληθεί με περιπτώσεις σαν αυτή να πιάσουν τόπο οι ψήφοι που του έδωσαν στο συνέδριο και τώρα θελουν να κόψουν το χέρι τους.



Καλύτερα να ζέψουμε εσένα που είσαι για τα σίδερα...... Εγώ πιστεύω αυτά που πιστεύω και ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΥ.
Και μια και το πάμε έτσι ούτε η συμμετοχή σοτ εδώ στους πειρατές ΔΕΝ μας προσφέρει τίποτα...... Σαν γλάστρα είσαι. ή μήπως είσαι?????????

δηλαδη οσοι δεν ειμαστε στην ΔΕ ή ΕΔ δεν προσφερουμε τιποτα,τι ακριβως θελεις να πεις?μελος ειναι και λεει την αποψη του.

επισης,γενικη παρακληση,σκεφτειτε πριν πληκτρολογησετε,μερικα πραγματα που λεγονται ειναι εντελως γελοια.

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό James » 24 Ιαν 2013, 16:18

theofanis1987 έγραψε: Και όσον αφορά τους αεροψεκασμούς ναι πιστεύω ότι μας ψεκάζουν και μάλιστα υπάρχουν μαρτυρίες από άτομα που δουλεύουν σε αυτά τα αεροσκάφη. Και ναι αρνούμαι την κλιματική αλλαγή και δεν πιστεύω ότι υπάρχει υπερθέρμανση στον πλανήτη..... Όπως δεν πίστευα ότι το 2012 θα είναι το τέλος του κόσμου. Και όπως πιστεύω ότι οι Μασόνοι θέλουν να μας υποτάξουν και να έρθει ο Αντίχριστος στην Γη. Και γενικά πιστεύω στην δευτέρα Παρουσία του Χριστού και στην αποκάλυψη.....

Και αν δεν σέβεσαι έμενα τουλάχιστον σεβάσου αυτά που πιστεύω και μην προσπαθείς να με πείσεις για το αντίθετο. Όπως εγώ σέβομαι και εσένα και τα πιστεύω σου και δεν προσπαθώ να σε πείσω για το αντίθετο.... Αν όλοι οι άνθρωποι είχαμε τα ίδια πιστεύω και τα ίδια μυαλά θα είχαμε καταστραφεί.

και ο μπαοκ θα πάρει το πρωτάθλημα
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

zio_donnie
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 11:10
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό zio_donnie » 24 Ιαν 2013, 16:26

James έγραψε:και ο μπαοκ θα πάρει το πρωτάθλημα


LOL αυτά δεν τα λέει ούτε ο Νοστράδαμος με τον Πα'ίσιο.
Ε.Δ.Α.Π.Ε. The truth is out there.

chprokop
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1803
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 19:41
Τοποθεσία: Δράμα και Καλαμαριά

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό chprokop » 24 Ιαν 2013, 16:46

Αλλα θα το παρει...καποια μερα....

Ή μηπως ειναι τυχαιο οτι ο Σαββιδης ηρθε από τη Ρωσια :!: :!: :!:

Ειναι πολλα τα σημεια των καιρων , αδελφοί...

(και αν καποιος παρεξηγειται, τα λεω στον Πανο που ειναι ΠΑΟΚι και με νιωθει...)

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 24 Ιαν 2013, 17:53

James έγραψε:
theofanis1987 έγραψε: Και όσον αφορά τους αεροψεκασμούς ναι πιστεύω ότι μας ψεκάζουν και μάλιστα υπάρχουν μαρτυρίες από άτομα που δουλεύουν σε αυτά τα αεροσκάφη. Και ναι αρνούμαι την κλιματική αλλαγή και δεν πιστεύω ότι υπάρχει υπερθέρμανση στον πλανήτη..... Όπως δεν πίστευα ότι το 2012 θα είναι το τέλος του κόσμου. Και όπως πιστεύω ότι οι Μασόνοι θέλουν να μας υποτάξουν και να έρθει ο Αντίχριστος στην Γη. Και γενικά πιστεύω στην δευτέρα Παρουσία του Χριστού και στην αποκάλυψη.....

Και αν δεν σέβεσαι έμενα τουλάχιστον σεβάσου αυτά που πιστεύω και μην προσπαθείς να με πείσεις για το αντίθετο. Όπως εγώ σέβομαι και εσένα και τα πιστεύω σου και δεν προσπαθώ να σε πείσω για το αντίθετο.... Αν όλοι οι άνθρωποι είχαμε τα ίδια πιστεύω και τα ίδια μυαλά θα είχαμε καταστραφεί.

και ο μπαοκ θα πάρει το πρωτάθλημα


Αμφιβαλλεις?????????/ Αν και δεν ειμαι Μπαοκι αλλα ΘΡΥΛΟΣ αμφιβαλλεις αν θα παει για πρωταθλημα ο μπαοκ σε μερικα χρονακια??????

koslibpro

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό koslibpro » 24 Ιαν 2013, 17:57

theofanis1987 έγραψε:
James έγραψε:
theofanis1987 έγραψε: Και όσον αφορά τους αεροψεκασμούς ναι πιστεύω ότι μας ψεκάζουν και μάλιστα υπάρχουν μαρτυρίες από άτομα που δουλεύουν σε αυτά τα αεροσκάφη. Και ναι αρνούμαι την κλιματική αλλαγή και δεν πιστεύω ότι υπάρχει υπερθέρμανση στον πλανήτη..... Όπως δεν πίστευα ότι το 2012 θα είναι το τέλος του κόσμου. Και όπως πιστεύω ότι οι Μασόνοι θέλουν να μας υποτάξουν και να έρθει ο Αντίχριστος στην Γη. Και γενικά πιστεύω στην δευτέρα Παρουσία του Χριστού και στην αποκάλυψη.....

Και αν δεν σέβεσαι έμενα τουλάχιστον σεβάσου αυτά που πιστεύω και μην προσπαθείς να με πείσεις για το αντίθετο. Όπως εγώ σέβομαι και εσένα και τα πιστεύω σου και δεν προσπαθώ να σε πείσω για το αντίθετο.... Αν όλοι οι άνθρωποι είχαμε τα ίδια πιστεύω και τα ίδια μυαλά θα είχαμε καταστραφεί.

και ο μπαοκ θα πάρει το πρωτάθλημα


Αμφιβαλλεις?????????/ Αν και δεν ειμαι Μπαοκι αλλα ΘΡΥΛΟΣ αμφιβαλλεις αν θα παει για πρωταθλημα ο μπαοκ σε μερικα χρονακια??????

καλα κανετε πλακα τωρα?
http://www.youtube.com/watch?v=G31kmWsTOPY
την τελευταια ατακα ακουστε.

petrogazz
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 15:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Σύρος
Επικοινωνία:

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό petrogazz » 24 Ιαν 2013, 18:48

piratiko.org έγραψε:Επειδή λειτουργούμε με κυρίαρχο το Σώμα των Μελών, δεν μπορεί να πάρει η Δ.Ε. καμία απόφαση για το πως θα κινηθεί το κόμμα μας σε τέτοιες περιπτώσεις. Και επισήμανα ότι μπορούμε να γνωριστούμε όλοι μαζί σε ένα κοινό meeting.


piratiko.org έγραψε:Το τι μπορεί να φέρει το μέλλον θα είναι πάντα ένα θέμα για αξιολόγηση από το Σώμα των Μελών, είπα.


piratiko.org έγραψε:*Αναζήτηση κοινής ημερομηνίας για μια πρώτη μη ΔΕΣΜΕΥΤΙΚΗ γνωριμία και ανοιχτή συζήτηση με θέμα την "θεματική συνεργασία" ανάμεσα στο Κόμμα Πειρατών Ελλάδας και το κόμμα ΕΛ.ΠΟΛ.
*Γνωριμία και συζήτηση με χώρο συνάντησης το Mumble.


piratiko.org έγραψε:για να καταλαβαινόμαστε.
είναι ανεπίσημη συνάντηση - για όποιον θέλει.
και όχι συνάντηση ΚΟΜΜΑΤΩΝ


Τελικά ή έχετε χαζέψει από το πολύ ψέκασμα ή μας θεωρείτε εντελώς ηλίθιους.

Και επειδή δεν είμαι σίγουρος ποιο από τα δύο ισχύει περισσότερο, ας αποφασίσει το κυρίαρχο Σώμα των Μελών (sic) αν θα γίνει (έστω και ανεπίσημη) συζήτηση ανάμεσα στο Κόμμα Πειρατών Ελλάδας και το ΕΛ. ΠΟΛ..

Aλλιώς κύριε piratiko.org πάρτε τους ψεκασμένους φίλους σας κάντε ότι συζήτηση θέλετε, χωρίς να ανακατεύετε το κόμμα με τυχάρπαστους.

Rainmaker

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 24 Ιαν 2013, 19:37

να προσθέσω άλλο ένα στοιχείο στην υπόθεση
καταρχάς συγνώμη! δεν ασχολήθηκα με το site της, τώρα που μπήκα,... κάτι μου θύμιζε ...και να τι θυμήθηκα :
viewtopic.php?f=140&t=3134&p=41406&hilit=%CE%B9%CF%83%CF%8C%CE%B2%CE%B9%CE%B1+%CE%BC%CE%AD%CE%BB%CE%B7#p41406

Rainmaker

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 24 Ιαν 2013, 19:39

μάλλον θα θέλουν να μας ευχαριστήσουν για την διαφήμιση που τους έκανα :lol:


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες