Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δράσεις, συναντήσεις και εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν.
Phoebus
Δημοσιεύσεις: 770
Εγγραφή: 15 Φεβ 2012, 15:31
Τοποθεσία: Ναύπακτος
Επικοινωνία:

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό Phoebus » 24 Ιαν 2013, 01:59

Ξερεις φανη η φορμουλα - το αντιθετο του δημοφιλους πρεπει να ειναι και σωστο δεν λειτουργεί παντα, θα έλεγα είναι απλά λογική πλάνη...

Αυτη η δημοσιεύση νομίζω είναι στο λάθος μέρος και με το λάθος στήσιμο... ενημερωση του ΣτΜ; Επισημοφερνει και δεν ειναι ουτε στο ελαχιστο. Βαλτο σαν πρόταση αλλού και όποιος ενδιαφέρεται - κανένα πρόβλημα. Αλλα το πασάρεις σαν εκδήλωση συμβατή με τους πειρατές και δεν έχει ουδεμία σχέση. Σαν να λεμε, βαζουμε στα λινκς σελιδες γιατι είναι σελίδες. Κομμα αυτοι κομμα και εμεις (δεν εχουμε τιποτα κοινο απο αρχες μεχρι το κοκκαλο...) -- αλλά ας κανουμε και επισημο μεετινγκ;;

Παρακαλω καποιον mod να το μεταφερει στην χαλαρη συζητηση, πρόκειτε για φάρσα μάλλον.
Τελευταία επεξεργασία από 2 και Phoebus, έχει επεξεργασθεί 24 φορά/ες συνολικά
Φοίβος Γιαννόπουλος. Ένας ακόμη κρίκος στην ανθρώπινη αλυσίδα. http://phoebusg.com/

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό James » 24 Ιαν 2013, 02:00

Με βλήτα σαν εσένα η παρτίδα είναι χαμένη

Και Ζαππα αν το συμφερον της παρτιδας συναπτει και με το δικο μας συμφερον???????
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 24 Ιαν 2013, 02:05

James έγραψε:Με βλήτα σαν εσένα η παρτίδα είναι χαμένη

Και Ζαππα αν το συμφερον της παρτιδας συναπτει και με το δικο μας συμφερον???????


Αν παρουμε απο σενα και εσυ βλητο εισαι αν το παμε ετσι..... και ισως μεγαλυτερο απο μενα.

koslibpro

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό koslibpro » 24 Ιαν 2013, 02:06

μην τσακωνεστε ωρε,συζητειστε επι του θεματος.

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 24 Ιαν 2013, 02:07

koslibpro έγραψε:μην τσακωνεστε ωρε,συζητειστε επι του θεματος.


Ο αλλος θελει τσακωμο οχι εγω. Αυτα βλεπουν και εξαφανιζονται τα μελη μας.... βλεπουν καποιους να υποβαθμιζουν και να βριζουν τους αλλους και να τους φερονται σαν να ειναι ζωα ξεχνοντας οτι ολοι μας ειμαστε ζωα. Ομιλωντα και νοημονα ζωα βεβαια.

Kotsos
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: 15 Μαρ 2012, 14:20

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό Kotsos » 24 Ιαν 2013, 02:14

James έγραψε:Δείτε και αυτό

“ΠΡΩΤΑ ΠΡΟΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝ. ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΖΟΥΜΕ. ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΘΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΑΧΤΕΣ ΕΝΟΣ ΠΟΛΕΜΟΥ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΜΑΣ.” Χ.Χ.


@κότσος
Είσαι δειλός.........

Γιατί είμαι δειλός;;;;;;;

Δεν πρότεινα από την εποχή των Οικολόγων ότι όποιοσδήποτε, ακόμα και η ΔΕ, πλησιάζεται επίσημα ή ανεπίσημα από κόμματα με πρόταση συνεργασίας να το αναφέρει στο ΣτΜ με το ερώτημα ψηφοφορίας να προχωρήσουμε σε συζήτηση ή όχι.

Από το να παίρνεις την απόφαση επάνω σου σε ποιόν να δώσεις ελπίδες συνεργασίας ή έστω σύμπόρευσης, εκ μέρους του κόμματος και να κατηγορείσαι για υπόγειες επαφές ανεξάρτητα ποιός θέσης θα πάρεις, δεν είναι δημοκρατικότερο να αποτελείται απλά τον διάμεσο με το Σώμα των Μελών;;;;;;;;

Τότε, σε αντίθεση με αυτά που λέτε σήμερα, μου είπατε ότι συμπεριλαμβάνεται στα καθήκοντα της ΔΕ η απόφαση επαφών και συνομιλιών και το σώμα των μελών αποφασίζει μόνο για την τελική απόφαση συνεργασίας.
Αποφασίσετε επιτέλους τι θέση θέλετε να έχετε.
Ο νέος κόσμος έχει κάνει σαφές τι θέλει.
Κάποιον που να είναι σταθερός στη ιδεολογία του, να μην την κάνει υποκριτικά λάστιχο κατα πως τον συμφέρει και να την εκφράζει αυτή με λόγια και πράξεις αδιαφορώντας για τις συνέπειες.

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό James » 24 Ιαν 2013, 02:25

Στο να τρέχουμε όμως πίσω από τους οικολόγους σαν τσιράκια δεν σε είδα να έχεις και πολλούς ενδοιασμούς.

Γιαυτό είσαι δειλός ........
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 24 Ιαν 2013, 02:28

James έγραψε:
Στο να τρέχουμε όμως πίσω από τους οικολόγους σαν τσιράκια δεν σε είδα να έχεις και πολλούς ενδοιασμούς.

Γιαυτό είσαι δειλός ........


Και εσυ τι εισαι αμα το παμε ετσι ρε Ζαππα????????????? δειλος εισαι..... Που απο την μια παρακαλας τους οικολογους για συνεργασια και απο την αλλη δεν θες να σε παρακαλανε για συνεργασια μηπως λεω ΜΗΠΩς και πετυχεις κατι οχι με αυτο το κομμα αλλά με άλλα κομματα...

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό baskin » 24 Ιαν 2013, 02:31

Να επικεντρωθούμε στο θέμα και μάθουμε τελικά από που ήρθε η σύσταση και με πια ιδιότητα θα πάμε στην συνάντηση.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: Ενημέρωση προς το Σώμα των Μελών

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 24 Ιαν 2013, 02:32

baskin έγραψε:Να επικεντρωθούμε στο θέμα και μάθουμε τελικά από που ήρθε η σύσταση και με πια ιδιότητα θα πάμε στην συνάντηση.



Για μια φορα συμφωνω μαζι σου Στρατο στο να επικεντρωθουμε στο θεμα.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 3 και 0 επισκέπτες