Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής 05/05/12 (Κορωπί).

John Delfis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Μάιος 2012, 21:46

Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής 05/05/12 (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό John Delfis » 03 Μάιος 2012, 13:03

Καλημέρα σε όλους τους φίλους Πειρατές.
Ονομάζομαι Ιωάννης Δελφής και μένω κοντά στο Κορωπί.
Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση Σχετικά με την Διοργάνωση μιας Συνάντησης στην Ανατολική Αττική και Συγκεκριμένα στο Κορωπί.

Θα ήθελα να είχα την δυνατότητα και τον χώρο Βασικά να σας φιλοξενήσω, αλλά δυστυχώς δεν την έχω.
Έτσι ελπίζω, εάν βασικά θέλετε κάποιοι από εσάς, να συναντηθούμε το Σάββατο το πρωί σε μια καφετέρια, να πιούμε έναν καφέ και να γνωριστούμε.
Ελπίζω να μπορέσουν να παρευρεθούν και κάποιοι φίλοι από τo Κόμμα. ;)
Ακούω τις Προτάσεις σας... :) :)

Προτείνω εάν είναι εφικτό και θέλετε να συναντηθούμε:
Το Σάββατο 05/05/2012 και ώρα 15:00 (3:00μμ) στον Πεζόδρομο της Κεντρικής Πλατείας του Κορωπίου (Οδός Παπασιδέρη), έξω από την Δημοτική Βιβλιοθήκη.
:P :P
Τελευταία επεξεργασία από 4 και John Delfis, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό James » 03 Μάιος 2012, 13:44

Γίαννη ευχαρίστως να συναντηθούμε,
Μπορείς να ορίσεις ? το χώρο ? εγώ δε ξέρω από τη περιοχή σκέψου μία καφετέρια που θα μπορούσαμε να μιλήσουμε και να το κανονίσουμε, το Σαββάτο το πρωί στις 10.00 η το μεσημέρι στις 15.00 , γιά να μπορέσουμε να βρεθούμε και κάπου αλλού, και μη χρησιμοποιείς εκφράσεις του τύπου -κεντρικά του κόμματος- απλά γιατί δε παίζει αυτό, δεν υπάρχουν κεντρικά, η έδρα μας είναι εδώ το φόρουμ .
Αναμένω, αν χρειάζεσαι οδηγίες πάρε με τηλέφωνο, 6945193804
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

John Delfis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Μάιος 2012, 21:46

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό John Delfis » 03 Μάιος 2012, 13:54

Dimitris Zappas έγραψε:Γίαννη ευχαρίστως να συναντηθούμε,
Μπορείς να ορίσεις ? το χώρο ? εγώ δε ξέρω από τη περιοχή σκέψου μία καφετέρια που θα μπορούσαμε να μιλήσουμε και να το κανονίσουμε, το Σαββάτο το πρωί στις 10.00 η το μεσημέρι στις 15.00 , γιά να μπορέσουμε να βρεθούμε και κάπου αλλού, και μη χρησιμοποιείς εκφράσεις του τύπου -κεντρικά του κόμματος- απλά γιατί δε παίζει αυτό, δεν υπάρχουν κεντρικά, η έδρα μας είναι εδώ το φόρουμ .
Αναμένω, αν χρειάζεσαι οδηγίες πάρε με τηλέφωνο, 6945193804


Δημήτρη περιμένω νέα από ένα φιλαράκι που έχει μια καφετέρια στον κεντρικό πεζόδρομο του Κορωπίου...
Είναι μικρή, αλλά όλα θα γίνουν...
Οι ώρες που προτείνεις είναι καλές. δεν ξέρω εάν βολεύει το πρωί ή το μεσημέρι θα δούμε από τις απαντήσεις και θα καταλήξουμε.
Όσο για την έκφραση -κεντρικά του κόμματος- συμβούλεψε με πως να το διατυπώσω και θα το διορθώσω αμέσως..

Ευχαριστώ .

James
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1993
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 17:36
Τοποθεσία: Αττική
Επικοινωνία:

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό James » 03 Μάιος 2012, 14:17

Γιάννη δεν είναι θέμα συμβουλής, διατύπωσης είναι όλοι είμαστε παντού και ίσοι, αναμένω.
Οι αναρτήσεις μου είναι οι πολιτικές μου απόψεις.
!!!Be Proud to fly the Jolly Roger!!!
jamesppgr@riseup.net

John Delfis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Μάιος 2012, 21:46

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό John Delfis » 03 Μάιος 2012, 14:42

Δημήτρη εάν πίστευα το αντίθετο ή είχα την παραμικρή αμφιβολία...να είσαι σίγουρος ότι δεν θα μιλάγαμε τώρα.
Μιλάς σε άνθρωπο που πραγματικά ασχολήθηκε με το κόμμα μετά από τις απόψεις και θέσεις που εκφράσανε τα παιδιά στην Συνέντευξη στην ΕΤ1 που παρακολούθησα με πολύ προσοχή μπορώ να σου πω.
Τις κινήσεις που έπρεπε σχετικά σε γνωστούς και φίλους απλά τις έκανα. Άλλωστε δεν μας πληρώνει κανένας από ότι διαπίστωσα.. εμείς πληρώνουμε εμάς.
Το κακό είναι ότι πολλοί που δεν ασχολούνται με τα πολιτικά, δεν το ξέρουν το κόμμα, όπως ήμουνα και εγώ άλλωστε μέχρι εχθές.. Ελπίζω να το μάθουν... ;)
Όπως άλλωστε λένε και οι παλιοί , <<Όλα εδώ θα μείνουν , μόνο οι σχέσεις των Ανθρώπων αξίζουν πραγματικά >> :idea:

bucaneros A
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 16 Φεβ 2012, 19:05

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό bucaneros A » 03 Μάιος 2012, 14:51

John Delfis έγραψε:Δημήτρη εάν πίστευα το αντίθετο ή είχα την παραμικρή αμφιβολία...να είσαι σίγουρος ότι δεν θα μιλάγαμε τώρα.
Μιλάς σε άνθρωπο που πραγματικά ασχολήθηκε με το κόμμα μετά από τις απόψεις και θέσεις που εκφράσανε τα παιδιά στην Συνέντευξη στην ΕΤ1 που παρακολούθησα με πολύ προσοχή μπορώ να σου πω.
Τις κινήσεις που έπρεπε σχετικά σε γνωστούς και φίλους απλά τις έκανα. Άλλωστε δεν μας πληρώνει κανένας από ότι διαπίστωσα.. εμείς πληρώνουμε εμάς.
Το κακό είναι ότι πολλοί που δεν ασχολούνται με τα πολιτικά, δεν το ξέρουν το κόμμα, όπως ήμουνα και εγώ άλλωστε μέχρι εχθές.. Ελπίζω να το μάθουν... ;)
Όπως άλλωστε λένε και οι παλιοί , <<Όλα εδώ θα μείνουν , μόνο οι σχέσεις των Ανθρώπων αξίζουν πραγματικά >> :idea:

+1 Γιαννη ολα θα γινουν
η αγωνια μας δεν ειναι οι εκλογες,αλλα οι σωστες βασεις μεσα απο διαλογο και α.δημοκρατια.keep walking.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 03 Μάιος 2012, 16:21

Γιάννη σε ότι "στήσεις" είμαι μαζί σου και θα είμαι παρών!!! (Δεν έχω καμία σχέση με το Κορωπί αλλά είμαι Πειρατής)
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

John Delfis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Μάιος 2012, 21:46

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό John Delfis » 03 Μάιος 2012, 16:45

laskaris_vasilis έγραψε:Γιάννη σε ότι "στήσεις" είμαι μαζί σου και θα είμαι παρών!!! (Δεν έχω καμία σχέση με το Κορωπί αλλά είμαι Πειρατής)

Ευχαριστώ πολυ φίλε Βασίλη.
Ακομα περιμένω νέα από το φιλαρακι με την καφετερια..
Εαν δεν έχω νεα του θα κανονίσουμε να συναντηθούμε εκεί από μόνοι μας ή κάπου αλλού εάν γνωρίζει κανένας κάποιο άλλο μέρος.
Θα γραψω σιγουρα μεσα σε 2-3 ώρες..
Η Καλύτερη ώρα πάντος μου φαίνεται ότι είναι κατα τις 3μμ (15:00)

Υπομονή...παιδιά.. :roll:

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό adrian » 03 Μάιος 2012, 16:54

+1 για την συναντηση

να εχει ιντερνετ η καφετερια!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

John Delfis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Μάιος 2012, 21:46

Re: Συνάντηση στα Μεσόγεια Αττικής (Κορωπί).

Δημοσίευσηαπό John Delfis » 03 Μάιος 2012, 20:10

Λοιπόν ακούστε μέχρι τώρα παρά τις προσπάθειες που έκανα να έρθω σε επαφή με το Φιλαράκι που έχει την καφετέρια δεν το κατάφερα.
Ο Χρόνος όμως περνάει και πρέπει να πάρουμε μία απόφαση γι' αυτό προτείνω:
Εάν είναι εφικτό και θέλετε να συναντηθούμε:
Το Σάββατο 05/05/2012 και ώρα 15:00 (3:00μμ) στον Πεζόδρομο της Κεντρικής Πλατείας του Κορωπίου, έξω από την Δημοτική Βιβλιοθήκη.
Ο Πεζόδρομος είναι όλο Καφετέριες οπότε σίγουρα θα κάτσουμε ή στου φίλου μου ή κάπου αλλού.
:P :P

Εντωμεταξύ εγώ θα συνεχίσω τις προσπάθειες να έρθω σε επαφή μαζί του και φυσικά θα γράψω εάν υπάρχουν νέα. :roll:

Παρακαλώ ενημερώστε με σχετικά, εάν τελικά θα πραγματοποιήσουμε την Συνάντηση μας αυτή.
Τηλέφωνο Επικοινωνίας 6944146086. ;)

Τώρα αυτό εάν πρέπει να ανακοινωθεί και κάπου αλλού εγώ δεν το ξέρω, το ξέρουν όμως οι Συντονιστές των Forum, ας κάνουν λοιπόν τις Απαραίτητες Ενέργειες και να μας Ενημερώσουν Σχετικά.

Ευχαριστώ πολύ που με Ακούσατε. :)


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες