1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

zio_donnie
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 16 Ιαν 2012, 11:10
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό zio_donnie » 21 Μάιος 2012, 19:43

Για Αθήνα, παραμένω διαθέσιμος (πέρα από τις μέρες που ανοίγω την έδρα) για οτιδήποτε χρειαστεί όπως και στις προηγούμενες. Τα στοιχεία μου είναι στο προφίλ μου εδώ.
Ε.Δ.Α.Π.Ε. The truth is out there.

chprokop
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 1803
Εγγραφή: 14 Ιαν 2012, 19:41
Τοποθεσία: Δράμα και Καλαμαριά

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό chprokop » 21 Μάιος 2012, 19:46

Μην αρχισουμε παλι νεο κυκλο (σαν τις προηγουμενες εκλογες) αμφισβητησεων...

Ολα θα γινουν, ιδιως τωρα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οργανωθηκε το ζητημα με συντονιστη τον kdev.

Να υπενθυμισω οτι οι"φωνες" του επιλοχια ειναι μονο για το στρατο-στη συγχρονη κοινωνια ειναι για γελια...

Λιγη αυτοσυγκρατηση λοιπον και ολα θα γινουν οπως και την αλλη φορα...

ΥΓ Αυτη τη φορα εχουμε υποψηφιο στη Δραμα. Η δουλεια εγινε απο το FB και οχι απο το φορουμ
που δυστυχως δεν ευνοει την επικοινωνια αναμεσα στα ΜΕΛΗ. Να το κοιταξουμε μετα τις εκλογες...

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό adrian » 21 Μάιος 2012, 19:52

+1 μεσα (νομιζα οτι ηταν αυτονοητο)
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό baskin » 21 Μάιος 2012, 19:54

Βγαίνω off-topic, αλλά μην περιμένετε ποτέ ένα forum να γίνει πλατφόρμα οργάνωσης, επικοινωνίας και ενημέρωσης, δεν είναι αυτή η δουλειά και δεν μπορεί να την κάνει.

Τα πράγματα είναι δύσκολα πάντως, από την στιγμή που υπάρχει το παράβολο. Ο χρόνος λίγος και οι υποψήφιοι ανύπαρκτοι για τις περισσότερες περιφέρειες.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

crisal
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 01:51
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό crisal » 22 Μάιος 2012, 08:45

chprokop έγραψε:Μην αρχισουμε παλι νεο κυκλο (σαν τις προηγουμενες εκλογες) αμφισβητησεων...

Ολα θα γινουν, ιδιως τωρα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ οργανωθηκε το ζητημα με συντονιστη τον kdev.

Να υπενθυμισω οτι οι"φωνες" του επιλοχια ειναι μονο για το στρατο-στη συγχρονη κοινωνια ειναι για γελια...

Λιγη αυτοσυγκρατηση λοιπον και ολα θα γινουν οπως και την αλλη φορα...

ΥΓ Αυτη τη φορα εχουμε υποψηφιο στη Δραμα. Η δουλεια εγινε απο το FB και οχι απο το φορουμ
που δυστυχως δεν ευνοει την επικοινωνια αναμεσα στα ΜΕΛΗ. Να το κοιταξουμε μετα τις εκλογες...



Πρωτα μια μικρη ενημερωση

Υπάρχουν 8 συντονιστες
2 στην ομάδα επικοινωνιας (Alexandra_M - Κομπειλαδας)
3 στην ομαδα IT (Yiannis - pappasandrian - baskin)
1 στο οικονομικο (ommisman)
2 στην ομαδα δρασης (crisal - kdev)

Ναι σωστα αυτη ειναι η οργανωση που επιδιωκαμε τόσο καιρό για να μπει νερο στο αυλάκι

Εαν οι φωνες του "επιλοχια" (συντονιστή) είναι για γέλια μπορείς να μου δωσεις εναν απλο τροπο να πανε επιστολες πειρατων στους Δημους σήμερα? Εναν άλλον τρόπο να οργανωθεί κοινη δράση σε όλες τις πόλεις? Να τυπωθουν flyer Και αφισες τωρα και όχι την τελευταια μέρα, για να μας βγει και φθηνα? Εαν δεν έρθουν εθελοντες να βιηθησουν σε καθε πόλη δεν θα καταφερουμε τιποτα.

Αν χρειάζονται φωνες και επιλοχίες για αφύπνιση συνειδήσεων, θα φωνάζω οσο ποιο πολύ μπορώ.

Και τελευταιο...Εγραψα ότι υπάρχουν και καποιοι ανθρωποι που είναι δεδομένο οτι θα βοηθήσουν ασχετα αν στειλουν ή οχι...Μαλον ξέρετε ολοι ποιους εννοω...αυτοι που βοήθησαν με κάθε τρόπο στις προηγούμενες εκλογες. Οπότε μην αρχίσετε να ειστε ευθικτοι.....

Αντε παληκάρια και κυρίες , ας παμε δυνατα, λιγες μερες μειναν για να οργανωθούμε όπως πρέπει.

pav
Δημοσιεύσεις: 1751
Εγγραφή: 09 Ιαν 2012, 16:30

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό pav » 22 Μάιος 2012, 09:39

chprokop έγραψε:Να υπενθυμισω οτι οι"φωνες" του επιλοχια ειναι μονο για το στρατο-στη συγχρονη κοινωνια ειναι για γελια...

Μερικοί λειτουργούν καλύτερα όταν τους δείξεις το δρόμο, μη το παίρνεις προσωπικά. Τέλος πάντων, δεν έχει σημασία! :)


chprokop έγραψε:ΥΓ Αυτη τη φορα εχουμε υποψηφιο στη Δραμα.

Ποιος; Στείλε μου στοιχεία σε παρακαλώ.

koskin53
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 31 Ιαν 2012, 20:04
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό koskin53 » 22 Μάιος 2012, 10:55

Χρήστο ξέρεις ότι δεν χρειάζεται να δηλωθώ και επίσημα. Είμαι πάντα στη διάθεση του κόμματος.

theofanis1987
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: 17 Οκτ 2011, 23:15

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό theofanis1987 » 24 Μάιος 2012, 13:25

Δυστυχως λογω του οτι θα ειμαι κατω στην πατρα απο 4 ιουνιου-18 ιουνιου ΔΕΝ θα μπορεσω να βοηθησω στην Καβαλα οπου ειμαι.Ομως θα μπορω να βοηθησω στην πατρα οσο μπορω.

DarthYoda
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 31 Μαρ 2012, 15:19
Τοποθεσία: Λιτόχωρο, Πιερίας

Re: 1.ΒΗΜΑ - Ανθρωποι / Εθελοντές

Δημοσίευσηαπό DarthYoda » 04 Ιουν 2012, 20:47

Δηλώνω διαθεσιμότητα στην Πιερία, ήδη μίλησα με την υποψήφιά μας εδώ που όμως είναι από θεσσαλονίκη και δεν έχει δυνατότητα να συμμετέχει σε πολλά. Αν υπάρχει δυνατότητα να υποστηριχθεί κάποια δράση επικοινωνήστε μαζί μου.

Καλά επιτυχία!

@crisal κάποιος μου είχε δώσει το τηλέφωνό σου αλλά το έχασα αν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου ...
To the Dark Side filesharing leads


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες