ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Οτιδήποτε αφορά την Κυριακή 6/5/12, διαδικασία, αποτελέσματα.
ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Μάιος 2012, 19:26

ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ » 06 Μάιος 2012, 15:21

ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΠΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ .
ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ Η ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙ 21 ΣΥΝΥΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ.
ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ.
ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΣΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΔΙΟΤΙ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΕΘΕΤΑ ΕΝΣΤΑΣΗ.
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ ΑΠΟΨΕΩΝ ΨΗΦΙΣΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΛΕΥΚΟ ,ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ, ΜΗΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΑΦΗΝΙΣΕΙ ΕΑΝ ΘΑ ΧΡΕΩΘΕΙ ΣΑΝ ΑΚΥΡΗ ΑΥΤΗ ΜΟΥ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ.
ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟΓΡΑΦΕΙ Η ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ.
ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ΨΗΦΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΩ ΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δημοσίευσηαπό baskin » 06 Μάιος 2012, 15:23

Στον νομό Πέλλας δεν έχουμε υποψήφιο, άρα ούτε ψηφοδέλτιο. Οργανωθείτε για τις επόμενες εκλογές ώστε να έχουμε και εκεί.

Η ψήφος σου θα βγει άκυρη.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Μάιος 2012, 19:26

Re: ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δημοσίευσηαπό ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ » 06 Μάιος 2012, 16:42

Σχετικά με την αποδοχή της ψήφου ως άκυρη επειδή το κόμμα δεν έχει υποψήφιο στο Νομό Πέλλας πιστεύω ότι εφόσον είναι εθνικές εκλογές και οι ψήφοι μεταφέρονται θα πρέπει να μετράει στο σύνολο αρκεί να μη βγει άκυρη από την εφορευτική επιτροπή.
:?: :?: :?: :?:

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: ΝΟΜΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

Δημοσίευσηαπό baskin » 06 Μάιος 2012, 16:45

ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΟΣ έγραψε:Σχετικά με την αποδοχή της ψήφου ως άκυρη επειδή το κόμμα δεν έχει υποψήφιο στο Νομό Πέλλας πιστεύω ότι εφόσον είναι εθνικές εκλογές και οι ψήφοι μεταφέρονται θα πρέπει να μετράει στο σύνολο αρκεί να μη βγει άκυρη από την εφορευτική επιτροπή.
:?: :?: :?: :?:


Όπου δεν υπάρχει υποψήφιος, δεν μπορείς να ψηφίσεις σκέτο κόμμα. Έτσι είναι οι εθνικές εκλογές. Δεν υπάρχει κάτι άλλο, δυστυχώς.
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 13 και 0 επισκέπτες