Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Χώρος για όσους είναι κάτω των 26. Οι υπόλοιποι παρακαλούμαστε να απέχουμε.
kailor
Δημοσιεύσεις: 2464
Εγγραφή: 28 Ιαν 2012, 13:02

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό kailor » 01 Μάιος 2012, 18:35

Νικήτας έγραψε:Καλησπέρα παιδιά είμαι ο Νικήτας 18 ετών(σε 1 μήνα τα "κλείνω") από Σίφνο. Ήμουν από αυτούς που είναι υπερ της αποχής και δεν σκόπευα να πάω να ψηφίσω μέχρι που έμαθα για το κόμμα και ενημερώθηκα για τα πιστεύω σας! Αν και λίγο αργά θα εκτυπώσω μια από τις αφίσες που είδα ανεβασμένες στο site να την βάλω στο σχολείο μου για τους αναποφάσιστους! Καλή συνέχεια και μόλις κλείσω τα 18 θα γίνω και μέλος :D


καλώς ήρθες και μπράβο σε όλους που από κάτι μικρές ηλικίες ασχολούνται με την πολιτική, αντί να κάτσετε να διασκεδάσετε... Μπράβο ξανά...

Νικήτα κάνε τις διακοπές σου, και εμείς είμαστε εδώ... Άντε να χαρείς τώρα την ενηλικίωση σου, γιατί από εδώ και πέρα αρχίζουν τα δύσκολα.. το τι εννοώ θα το καταλάβεις πολύ σύντομα....

adrian
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 4260
Εγγραφή: 14 Οκτ 2011, 14:42
Τοποθεσία: Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό adrian » 01 Μάιος 2012, 19:23

Καλωσηλθες στην παρέα.

Κάτι παίζει με τα νησιά και τους Πειρατες πάντως... Άξιο διερεύνησης! :Ρ
https://www.youtube.com/watch?v=wuKx7AgHLes
καλύτερα ξύλινο πόδι, παρά ξύλινος λόγος - arrrr

OdysseasTz
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 05 Ιαν 2012, 02:47
Τοποθεσία: Μαρούσι

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό OdysseasTz » 01 Μάιος 2012, 22:27


καλώς ήρθες και μπράβο σε όλους που από κάτι μικρές ηλικίες ασχολούνται με την πολιτική, αντί να κάτσετε να διασκεδάσετε... Μπράβο ξανά...


καλά, δεν σπάμε και πέτρες! :D

NickVanEsther
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 04 Μάιος 2012, 14:06

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό NickVanEsther » 04 Μάιος 2012, 14:09

Είμαι ο Νικόλας, 19, σπουδάζω Μηχανική Πληροφορικής στο ΑΕΙ της Κοζάνης (ο Θεός να το κάνει... Έχουν φάει του κόσμου τα εκατομμύρια για αυτό το κτίριο που χτίζεται 13 χρόνια τώρα...) και ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΡΑΤΗΣ! :D
“The scientists of today think deeply instead of clearly. One must be sane to think clearly, but one can think deeply and be quite insane.”
> Nikola Tesla

RedRock
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 04 Μάιος 2012, 15:40
Τοποθεσία: Athens

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό RedRock » 04 Μάιος 2012, 15:49

Kalhspera se olous kai oles :-)
Molis oloklhrosa thn eggrafh mou sto forum.

Onomazome Nikos Kanakakis eimai 27 etwn kai zw monima sthn athina .
Kalh eputuxia paidia :-)
The Dogs Of Rea Clan

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό baskin » 04 Μάιος 2012, 18:14

Νικήτας έγραψε:Καλησπέρα παιδιά είμαι ο Νικήτας 18 ετών(σε 1 μήνα τα "κλείνω") από Σίφνο. Ήμουν από αυτούς που είναι υπερ της αποχής και δεν σκόπευα να πάω να ψηφίσω μέχρι που έμαθα για το κόμμα και ενημερώθηκα για τα πιστεύω σας! Αν και λίγο αργά θα εκτυπώσω μια από τις αφίσες που είδα ανεβασμένες στο site να την βάλω στο σχολείο μου για τους αναποφάσιστους! Καλή συνέχεια και μόλις κλείσω τα 18 θα γίνω και μέλος :D


Για σου Νικήτα και καλώς ήρθες. Είμαι ο Στράτος από Σύρο (και υποψήφιος). Ότι χρειαστείς στείλε μου pm. (Είμαι γριά δεν είμαι νεαρός!! :D )
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

Ar1s
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Μάιος 2012, 20:07
Επικοινωνία:

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό Ar1s » 04 Μάιος 2012, 20:19

Είμαι ο Άρης, 21 χρονών, απο τον Πειραιά, τον Ιούνιο τελειώνω το Πανεπιστήμιο Στερεας Ελλάδας Πληροφορική με Εφαρμογές στη Βιοϊατρικη και είμαι Πειρατής!

Ηλίας
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Μάιος 2012, 22:32

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό Ηλίας » 04 Μάιος 2012, 22:46

Καλησπέρα σας!
Με λένε Ηλία, είμαι 23 χρονών και σπουδάζω Τεχνολογία Γεωπονία στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
Έχω φάει σκατό με το τσουβάλι με τις αποφάσεις των "μεγάλων" κομμάτων, όπως οι περισσότεροι από μας (για να μην πω όλοι) και είχα αποφασίσει να μην ψηφίσω.
Χαίρομαι πάρα πολύ που σας ανακάλυψα, έστω και 2 μέρες πριν τις εκλογές..!

Θα χαρώ πολύ να βοηθήσω, με οποιονδήποτε τρόπο..

firstroad
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 04 Μάιος 2012, 00:19
Επικοινωνία:

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό firstroad » 05 Μάιος 2012, 01:00

Μάκης από Μπραχάμι, νομίζω πως κατέχω το ρεκόρ μικρότερης ηλικίας στο φόρουμ αφού είμαι μόλις 15 (τον απρίλιο τα έκλεισα) αλλά σίγουρα υπάρχουν και άλλοι πειρατές στην ηλικία μου και μικρότεροι... ελπίζω σιγά σιγά ο κόσμος να αρχίσει να μας ακούει ;)

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: Ας συστηθουμε/μετρηθουμε (άλλη μια φορά)

Δημοσίευσηαπό baskin » 05 Μάιος 2012, 01:06

firstroad έγραψε:Μάκης από Μπραχάμι, νομίζω πως κατέχω το ρεκόρ μικρότερης ηλικίας στο φόρουμ αφού είμαι μόλις 15 (τον απρίλιο τα έκλεισα) αλλά σίγουρα υπάρχουν και άλλοι πειρατές στην ηλικία μου και μικρότεροι... ελπίζω σιγά σιγά ο κόσμος να αρχίσει να μας ακούει ;)


Γεια σου Μάκη και καλώς ήρθες. Να φροντίσεις να σε ακούμε!!!
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 6 και 0 επισκέπτες