Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

thlemaxos
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Απρ 2012, 16:02

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό thlemaxos » 21 Απρ 2012, 16:48

Για βουλευτής σε καμία περίπτωση. Απλά επειδή αρκετά άτομα το συζητούσαμε μακάρι να κατέβαινε κάποιος και στον νομό μας για να ανεβούν τα ποσοστά του κόμματος. Έτσι για να τους πονέσει περισσότερο.

Rainmaker

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 21 Απρ 2012, 17:05

thlemaxos έγραψε:Γιατί κάνατε πίσω ρε παιδιά. Εξάλλου είμαι σίγουρος όποιος θα κατέβαινε δεν θα κατέβαινε για την έδρα αλλά για την ιδέα. Δεν είναι ή δεξιά ή αριστερά ή στην άβυσσο. Αυτό που μ άρεσε πιο πολύ στις θέσεις του κόμματος είναι τα δημοψηφίσματα. Από ότι κατάλαβα οι βουλευτές που με το καλό θα έχει το κόμμα θα είναι κυρίως τύποις.


Η υποψήφια στην πέλλα δεν κατέβηκε γιατί έγιναν από εντεταλμένους ενός από τα δύο μεγάλα κόμματα εκβιασμοί και αναγκάστηκε ν' ανεραίσει την υποψηφιοτητά της.

thlemaxos
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Απρ 2012, 16:02

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό thlemaxos » 21 Απρ 2012, 17:18

Είναι το λιγότερο εξοργιστικό. Με οποίον τρόπο μπορούν οι τρισάθλιοι. Είναι ελεεινοί. Δεν θα τους περάσει όμως. Σίγουρα θα μπει το κόμμα με μεγάλο ποσοστό στην βουλή και είμαι σίγουρος την επόμενη τετραετία που θα οργανωθούμε καλύτερα θα σαρώσει.

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 21 Απρ 2012, 17:30

Με οποίον τρόπο μπορούν οι τρισάθλιοι. Είναι ελεεινοί.


Μαζέψουυυυυ!!!!
(Πήγαινε αλλού να "παίξεις")
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

laskaris_vasilis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 3274
Εγγραφή: 03 Φεβ 2012, 09:42

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό laskaris_vasilis » 21 Απρ 2012, 18:12

Υπάρχει "θέμα" ή εγώ έχω λάθος;
Λείπει απάντησή μου στα σχόλια αυτά.
Αν κάποιος αποφάσισε να τα αφαιρέσει καλό θα ήταν να το αιτιολογίσει.
Εγώ προσωπικά έχω έτοιμη την αιτιολόγηση για όσα είπα.
Αφού το LQFB έπαψε να με "ενοχλεί" (εντροπία λέγεται), παύω και εγώ να ασχολούμαι μαζί του!

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 21 Απρ 2012, 18:22

καλησπερα παιδια .. σε ολο το θεμα θελω να αναφερθω μονο σε ενα πραγμα.. μεχρι εχτες στις 12 το βραδυ δεν ξεραμε γιατι η κοπελια τελευταια στιγμη ανερεσε.. τι ειδα τωρα... μπορω σας παρακαλω να εχω το ποτε πηγε και ανεραισε ωστε να το διασυρω απο διαδυκτιο σε διαδυκτιο? ξεκηνωντας απο φεις και τουιτερ... ειναι σημαντικο η ωρα που κατεθεσε αναιρεση
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

thlemaxos
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Απρ 2012, 16:02

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό thlemaxos » 21 Απρ 2012, 18:25

Εγώ δεν έσβησα καμία απάντηση. Μήπως δεν κατάλαβα; πάντως και εγώ είχα την εντύπωση ότι απάντησα πριν αλλά χρειάστηκε να ξαν' απαντήσω. Όπως και να έχει το phpBB δεν το λες και το καλύτερο forum που υπάρχει αλλά την κάνει μια χαρά την δουλεία του.

Rainmaker

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό Rainmaker » 21 Απρ 2012, 19:25

Tzouvekas Theodoros έγραψε:καλησπερα παιδια .. σε ολο το θεμα θελω να αναφερθω μονο σε ενα πραγμα.. μεχρι εχτες στις 12 το βραδυ δεν ξεραμε γιατι η κοπελια τελευταια στιγμη ανερεσε.. τι ειδα τωρα... μπορω σας παρακαλω να εχω το ποτε πηγε και ανεραισε ωστε να το διασυρω απο διαδυκτιο σε διαδυκτιο? ξεκηνωντας απο φεις και τουιτερ... ειναι σημαντικο η ωρα που κατεθεσε αναιρεση


22:00 με λήξη προθεσμίας 24:00

Tzouvekas Theodoros
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 08:16
Τοποθεσία: Σαλαμινα
Επικοινωνία:

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό Tzouvekas Theodoros » 21 Απρ 2012, 20:34

ευχαρηστω θαναση . οτι κανου μεπρεπει να το κανουμε με διακριτηκοτητα χωρις να φενετε νομος , χωρις να ειπωθει κατι επι τουτου , αλλα ουσιαστικα για να μην γινουμε ρομπες πρεπει να εχομε αποδηξεις . αυτη ειναι η ουσια ..
Αλήθεια ,Διαφάνεια ,Ελευθερεια του Ανθρώπου
Όι απόψεις μου είναι προσωπικές.

crisal
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 19 Ιαν 2012, 01:51
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Υποψήφιοι στον νομό Πέλλας

Δημοσίευσηαπό crisal » 21 Απρ 2012, 20:58

Σας παρακαλω μην κανετε απολυτως τιποτα για το θεμα.
Την Δευτερα το πρωι θα εχουμε νεωτερα.
Αν γινει κατι θα γινει συντονισμενα και εκει που πρεπει.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 5 και 0 επισκέπτες