ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Χώρος όπου μπορούν να γράφουν οι υποψήφιοι.
Παρακαλούμε να μην γράφουμε οι υπόλοιποι.
Για άλλα εκλογικά θέματα υπάρχει το Ομάδες Εργασίας/Εκλογές 2012.
anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Δημοσίευσηαπό anestis » 21 Απρ 2012, 02:36

Ζολώτας Ευστράτιος του Χαράλαμπου
Μηχανολόγος Μηχανικός
http://baskin.dyndns.org/


Κατσίρης Διαμαντής του Παναγιώτη
Ιδιωτικός Υπάλληλος


Κεχαγιόγλου Χρυσούλα του Σεραφείμ
Ιδιωτικός Υπάλληλος
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

baskin
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 8666
Εγγραφή: 23 Δεκ 2011, 23:28
Τοποθεσία: Σύρος, Κυκλάδες

Re: ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Δημοσίευσηαπό baskin » 27 Απρ 2012, 22:14

Γεια σας.

Ονομάζομαι Ζολώτας Ευστράτιος, γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Ερμούπολη της Σύρου και είμαι 37 χρονών.

Αποφοίτησα το 1998 από το Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Πατρών και συνέχισα τις σπουδές μου στο Εθνικό Μετσόβειο Πολυτεχνείο σε μεταπτυχιακό πρόγραμμα ειδίκευσης στα Συστήματα Αυτομάτου Ελέγχου. Κατά την διάρκεια των μεταπτυχιακών σπουδών μου εργάστηκα στον πρωτοεμφανιζόμενο, εκείνη την εποχή, ιδιωτικό τομέα των τηλεπικοινωνιών και δικτύων. Αφού ολοκλήρωσα την στρατιωτική μου θητεία ως Έφεδρος Αξιωματικός του Τεχνικού Σώματος, συνέχισα να εργάζομαι στην Αθήνα σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών και υπηρεσιών διαδικτύου. Το 2004 εγκατέλειψα την Αθήνα για να γυρίσω στην πατρίδα μου όπου ξεκίνησα την δική μου εταιρεία επιχειρηματικών λύσεων πληροφορικής, στην οποία συνεχίζω να εργάζομαι έως σήμερα.

Είμαι παντρεμένος και πατέρας ενός παιδιού. Λάτρεις τον μοτοσυκλετών και της τεχνολογίας. Συμμετέχω ενεργά σε πολλές κοινότητες ανοιχτού λογισμικού και σε πολλές πρωτοβουλίες που αφορούν το ελεύθερο διαδίκτυο και την προστασία των προσωπικών δεδομένων.

Έγινα Πειρατής γιατί πάντα ήμουν και πλέον μπορώ να το εκφράσω!
Στον τάφο της Αμφίπολης είναι ο Μαυρογένης...

bucaneros A
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 988
Εγγραφή: 16 Φεβ 2012, 19:05

Re: ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Δημοσίευσηαπό bucaneros A » 05 Μάιος 2012, 11:57

Γεια χαρα
Ονομαζομαι Διαμαντης Κατσιρης ειμαι 55 χρονων, γεννηθηκα στην Αθηνα, και τα τελευταια 20 χρονια ζω και εργαζομαι στην Σαντορινη.
Ειμαι πτυχιουχος Εργοδηγος Ηλεκτρολογος (ποτε δεν το εξασκησα αυτο το επαγγελμα) και εργαζομαι στον
ιδιωτικο τομεα,τομεας τουρισμου ( οδηγος τουριστικων λεωφορειων ).
Με την συντροφο μου Ευη Μπαρμπουνη εχουμε εναν γιο τον Παναγιωτη 15 χρονων
Εγινα Πειρατης για το ΜΕΛΛΟΝ του παιδιου μου.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες