ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Χώρος όπου μπορούν να γράφουν οι υποψήφιοι.
Παρακαλούμε να μην γράφουμε οι υπόλοιποι.
Για άλλα εκλογικά θέματα υπάρχει το Ομάδες Εργασίας/Εκλογές 2012.
anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό anestis » 21 Απρ 2012, 00:48

Παπαμιχαήλ Δημήτριος του Γεωργίου

Καθηγητής
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

anestis
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 2409
Εγγραφή: 15 Οκτ 2011, 10:47
Τοποθεσία: Thessaloniki, Greece

Re: ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό anestis » 26 Απρ 2012, 17:53

γεν. 1985
καθηγητής μέσης εκπαίδευσης
info: Δυστυχώς, δεν έχω το χρόνο να διαβάζω όλο το forum.

Ό,τι γράφω είναι απλά & μόνο προσωπικές απόψεις.
"First they ignore you. Then they ridicule you. Then they attack you. And then they build monuments to you". (N.Klein 1918)

dimitris_papamichael
Μέλος του Κόμματος Πειρατών
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 07 Ιαν 2012, 13:37

Re: ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό dimitris_papamichael » 28 Απρ 2012, 17:43

Καλησπέρα,

Όπως καταλαβαίνετε το όνομα ΔΗΜΗΤΡΗΣ Παπαμιχαήλ είναι απόλυτος πραγματικό αν κ ουδεμία σχέση με τον ηθοποιό ;)
Σκέφτηκα να σας γράψω Πειρατες μου μερικά λόγια για μένα κ λίγα παραπάνω για τους λόγους που ασχολούμαι με το κόμμα πειρατών Ελλαδας.

Είμαι 27 ετών καθηγητής πληροφορικής στον ιδιωτικό τομέα κ εργάζομαι στη Θεσσαλονίκη

Τελείωσα το ΤΕΙ πληροφορικής στη σινδο και τώρα βρίσκομαι στ ανοικτό πανεπιστήμιο να σπουδασω φυσικών επιστημών.

Ασχολούμαι την τελευταία 7ετια με τη νεολαία για την ακρίβεια με παιδιά 3ης λυκείου που βρίσκονται στην πιο μεταβατική φάση της Ζωης τους ! Γεμάτα άγχος γ τα μαθήματα κ πλέον γεμάτα άγχος για το σήμερα !!! Ούτε καν γ το αύριο ...

Γι αυτο είμαι πειρατης ! Για τους πιο νέους απο μένα για τις επόμενες φούρνους μαθητών και φοιτητών που κανένας δν τους ρώτησε γ όσα τους ετοιμάζουν κ θα τους προσφέρουν απλόχερα οι εκάστοτε διοικούντες του τόπου.

Για τους μαθητές μου για τα αδέρφια τους για τα παιδιά όσοι απο εσάς έχετε και δν ξέρετε τι να τους προτείνετε να περάσουν σε ποια σχολή ΟΤΑν όλα έχουν κορεστει κ αποδομηθει...

Όλα αυτα που κρατούσα στη σκέψη μου βρήκαν υλοποίηση στην ελευθερία των πειρατών !

Που για πρώτη και απόλυτη φορα στ μέχρι τώρα Ζωη μου πιστεύω ότι ισχυει το πραττω !!
Αυτο που είναι δλδ οι Πειρατες .

Γι αυτον ακριβώς το λόγο σας έγραψα να σας γνωστοποιήσω την παρουσία μου καν αν θέλετε να επικοινωνήσετε μαζι μου θα χαρώ πολυ !!

Με εκτίμηση ΔΗΜΗΤΡΗΣ Παπαμιχαήλ
Σκέφτομαι ελεύθερα σκέφτομαι πειρατικα.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 1 και 0 επισκέπτες